Çorum 1 Nolu Suni Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Çorum

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Çorum 1.Amatör 1. Hafta 11/11/2018 12:00 Çorum Çimentospor 3-1 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 1. Hafta 11/11/2018 14:00 Çorum İl Özel İdare 5-1 Bayat Belediye Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 2. Hafta 18/11/2018 12:00 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor 2-0 Çorum İl Özel İdare
Çorum 1.Amatör 2. Hafta 18/11/2018 14:00 Mimar Sinan Gençlikspor 0-4 Osmancık Belediyespor
Çorum 1.Amatör 3. Hafta 25/11/2018 11:00 Çorum İl Özel İdare 0-5 Çorum Çimentospor
Çorum 1.Amatör 3. Hafta 25/11/2018 13:00 Mimar Sinan Gençlikspor 4-1 Osmancıkgücü
Çorum 1.Amatör 4. Hafta 02/12/2018 11:30 Çorum Çimentospor 3-0 İskilipspor
Çorum 1.Amatör 4. Hafta 02/12/2018 13:30 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor 2-1 Alaca Belediye Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 5. Hafta 09/12/2018 13:00 Mimar Sinan Gençlikspor 2-1 Bayat Belediye Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 6. Hafta 16/12/2018 10:00 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor 5-0 Mimar Sinan Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 6. Hafta 16/12/2018 12:00 Çorum İl Özel İdare 1-1 Alaca Belediye Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 6. Hafta 16/12/2018 14:00 Çorum Çimentospor 0-2 Osmancık Belediyespor
Çorum 1.Amatör 7. Hafta 23/12/2018 13:30 Mimar Sinan Gençlikspor 0-7 Çorum Çimentospor
Çorum 1.Amatör 8. Hafta 13/01/2019 10:00 Çorum İl Özel İdare 3-2 Mimar Sinan Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 8. Hafta 13/01/2019 12:00 Çorum Çimentospor 6-1 İskilipgücü
Çorum 1.Amatör 8. Hafta 13/01/2019 14:00 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor 2-2 Bayat Belediye Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 9. Hafta 20/01/2019 12:00 Mimar Sinan Gençlikspor 1-0 İskilipspor
Çorum 1.Amatör 10. Hafta 03/02/2019 12:00 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor 0-6 Çorum Çimentospor
Çorum 1.Amatör 10. Hafta 03/02/2019 14:00 Mimar Sinan Gençlikspor 3-8 Alaca Belediye Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 11. Hafta 10/02/2019 14:00 Çorum Çimentospor 9-1 Osmancıkgücü
Çorum 1.Amatör 12. Hafta 17/02/2019 14:00 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor 6-3 İskilipspor
Çorum 1.Amatör 13. Hafta 24/02/2019 12:00 Mimar Sinan Gençlikspor 3-0 İskilipgücü
Çorum 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/03/2019 11:30 Düvenci Belediyespor 0-5 Çorumspor
Çorum 1.Amatör 14. Hafta 03/03/2019 14:00 Çorum Çimentospor 1-0 Alaca Belediye Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 15. Hafta 10/03/2019 13:00 Mimar Sinan Gençlikspor 1-1 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor
Çorum 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/03/2019 11:00 Çorumspor 1-5 Ulukavakspor
Çorum 1.Amatör 16. Hafta 17/03/2019 13:00 Çorum Çimentospor 6-2 Mimar Sinan Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 16. Hafta 17/03/2019 15:00 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor 5-3 İskilipgücü
Çorum 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 24/03/2019 11:00 Çorumspor 7-0 Düvenci Belediyespor
Çorum 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 24/03/2019 13:00 Ulukavakspor 6-1 Mecitözüspor
Çorum 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 24/03/2019 15:00 Halk Eğitim Kültür Gençlikspor 1-4 Mecitözü Gençlerbirliği
Çorum 1.Amatör 18. Hafta 07/04/2019 15:00 Çorum Çimentospor 9-0 Bayat Belediye Gençlikspor
Çorum 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 14/04/2019 11:00 Ulukavakspor 5-1 Çorumspor
Çorum 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 14/04/2019 13:00 Düvenci Belediyespor 1-3 Mecitözüspor
Çorum 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 14/04/2019 15:00 Halk Eğitim Kültür Gençlikspor 2-2 Oğuzlar Belediyespor
Çorum 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 21/04/2019 15:00 Ulukavakspor 11-0 Kargıgücü
Çorum 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 28/04/2019 15:00 Çorumspor 1-1 Ulukavakspor
Çorum 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 05/05/2019 14:00 Ulukavakspor 3-0 Mecitözü Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 05/05/2019 15:00 Sungurlu Belediyespor 1-2 Osmancık Belediyespor
Çorum 2.Amatör Play-Off 4. Hafta 12/05/2019 12:00 Çorumspor 1-2 Mecitözü Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design