Çorum Suni Çim I No
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Çorum

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 2. Hafta 02/10/2016 15:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 0-3 Ladik Belediyespor
Çorum 1.Amatör 1. Hafta 23/10/2016 11:00 Eti Lisesi Gençlikspor 0-0 Ulukavakspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 0-0 Fatsa Belediyespor
Çorum 1.Amatör 2. Hafta 30/10/2016 10:00 Ulukavakspor 0-1 Çorum Çimentospor
Çorum 1.Amatör 2. Hafta 30/10/2016 12:00 Çorum İl Özel İdare Gençlikspor 2-1 İskilipgücü
Çorum 1.Amatör 2. Hafta 30/10/2016 14:00 Hitit Gençlikspor 0-1 Alaca Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 1-0 13 Şubat Erzincan Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 4. Hafta 13/11/2016 11:00 Ulukavakspor 2-0 Alaca Belediyespor
Çorum 1.Amatör 4. Hafta 13/11/2016 13:00 Çorum Çimentospor 1-2 İskilipgücü
Çorum 1.Amatör 6. Hafta 27/11/2016 10:00 Çorum Çimentospor 1-6 Eti Lisesi Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 6. Hafta 27/11/2016 12:00 Çorum İl Özel İdare Gençlikspor 2-0 İskilipspor
Çorum 1.Amatör 6. Hafta 27/11/2016 14:00 Ulukavakspor 0-1 İskilipgücü
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 1-2 Turhalspor
Çorum 1.Amatör 8. Hafta 11/12/2016 11:00 Hitit Gençlikspor 0-1 Çorum İl Özel İdare Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 8. Hafta 11/12/2016 13:00 Çorum Çimentospor 0-1 İskilipspor
Çorum 1.Amatör 9. Hafta 18/12/2016 10:00 Çorum İl Özel İdare Gençlikspor 1-1 Çorum Çimentospor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 13. Hafta 18/12/2016 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 2-3 Görelespor
Çorum 1.Amatör 5. Hafta 25/12/2016 14:00 Eti Lisesi Gençlikspor 1-1 Hitit Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 14. Hafta 15/01/2017 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 0-0 Ayancık Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 0-0 Kastamonu Özel İd.K.Hz
Çorum 1.Amatör 11. Hafta 12/02/2017 13:00 Çorum Çimentospor 4-5 Ulukavakspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 0-3 1926 Bulancakspor
Çorum 1.Amatör 13. Hafta 26/02/2017 13:00 Eti Lisesi Gençlikspor 6-1 Çorum İl Özel İdare Gençlikspor
Çorum 1.Amatör 14. Hafta 04/03/2017 13:00 Hitit Gençlikspor 1-6 Eti Lisesi Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 1-1 Çarşambaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 2-7 Yeni Amasyaspor
Çorum 1.Amatör 16. Hafta 26/03/2017 11:00 Çorum İl Özel İdare Gençlikspor 1-4 Ulukavakspor
Çorum 1.Amatör 16. Hafta 26/03/2017 13:00 Hitit Gençlikspor 0-1 İskilipspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 25. Hafta 02/04/2017 15:00 Ortaköy Bld Şapinuvaspor 0-2 Güzelorduspor
Çorum 1.Amatör 18. Hafta 09/04/2017 13:30 Hitit Gençlikspor 0-6 Ulukavakspor
Çorum 1.Amatör 18. Hafta 09/04/2017 15:30 Çorum Çimentospor 2-4 Çorum İl Özel İdare Gençlikspor
Çorum 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/04/2017 13:00 Düvenci Belediye 1-6 Sungurluspor
Çorum 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/04/2017 15:00 Halk Eğitim Kültürspor 4-0 Osmancıkgücü
Çorum 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 30/04/2017 16:00 Çorumspor 3-0 Uğurludağ Belediyespor
Çorum 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/05/2017 13:00 Halk Eğitim Kültürspor 9-2 Oğuzlar Belediyespor
Çorum 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 14/05/2017 15:00 Çorumspor 0-2 Bayat Bld Gençlikspor
Çorum 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 17/05/2017 17:00 Düvenci Belediye 0-3 Halk Eğitim Kültürspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design