Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Rize

Kapasite: 1500

Evsahibi takım(lar): Ardeşen Pirinçlikspor, Ardeşengücü , Ardeşenspor, Palivatspor, Tunca Belediyespor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Rize 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 19/10/2019 13:00 Ardeşenspor 2-0 Çayeli Arsovosspor
Rize 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 20/10/2019 12:00 Ardeşengücü 0-0 Pazar Derebaşıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/10/2019 14:00 Tunca Belediyespor 2-2 Srahozspor
Rize 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/10/2019 13:00 Palivatspor 0-2 Kalkandere Ormanlıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 02/11/2019 13:00 Tunca Belediyespor 4-2 Rize Türk Telekom
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/11/2019 13:00 Ardeşengücü 1-0 Büyükköyspor
Rize 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 09/11/2019 13:00 Ardeşenspor 1-0 Azaklı Köyüspor
Rize 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/11/2019 13:00 Palivatspor 1-2 Yolbaşıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 16/11/2019 13:00 Ardeşengücü 1-5 Rize Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2019 13:00 Tunca Belediyespor 3-2 Yolbaşıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/11/2019 11:00 Palivatspor 0-3 Tunca Belediyespor
Rize 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 23/11/2019 13:30 Ardeşenspor 1-2 Rize İl Özel İdare
Rize 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 30/11/2019 11:00 Ardeşengücü 4-0 Pazar Zaferspor
Rize 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/12/2019 13:00 Palivatspor 1-8 Güneysuspor
Rize 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 07/12/2019 13:00 Tunca Belediyespor 2-4 Pazar Form Fitnessspor
Rize 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 15/12/2019 13:00 Palivatspor 2-2 Rize Türk Telekom
Rize 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 28/12/2019 13:00 Palivatspor 0-3 Pazar Form Fitnessspor
Rize 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 04/01/2020 13:00 Tunca Belediyespor 1-4 Güneysuspor
Rize 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 05/01/2020 13:00 Ardeşengücü 2-4 Çaykurspor
Rize 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 12/01/2020 13:00 Ardeşenspor 0-7 Kendirli Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2020 11:00 Ardeşengücü 7-4 Alipaşaspor
Rize 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2020 13:00 Tunca Belediyespor 13-0 Kalkandere Ormanlıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 02/02/2020 13:00 Ardeşengücü 3-8 Çiftlikspor
Rize 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 20/02/2020 13:00 Tunca Belediyespor 2-3 Çayeli Madenli Belediyespor
Rize 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 20/02/2020 13:00 Ardeşenspor 4-1 Kirazdağıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 22/02/2020 13:00 Tunca Belediyespor 3-1 Kalkanderespor
Rize 1.Amatör C Grubu 18. Hafta 22/02/2020 13:00 Ardeşenspor 2-2 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 23/02/2020 13:00 Ardeşengücü 2-9 Çamlıhemşin Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design