Derepazarı İlçe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Rize

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Derepazarıspor, Rize Belediyespor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:00 Kendirli Belediyespor 2-2 Çayelispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 2. Hafta 30/09/2018 14:00 Çayelispor 1-2 1926 Bulancakspor
Rize 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 06/10/2018 12:00 Azaklı Köyüspor 1-11 Güneysuspor
Rize 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/10/2018 14:00 Rize Türk Telekom 8-1 Büyükköyspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 3. Hafta 07/10/2018 14:00 Kendirli Belediyespor 0-2 Yakutiyespor
Rize 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 13/10/2018 12:00 Çaykurspor 1-0 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 13/10/2018 14:00 Çiftlikspor 2-2 Kalkandere Ormanlıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 14/10/2018 12:00 Rize Alipaşaspor 9-0 Çayeli Aşıklarspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 4. Hafta 14/10/2018 14:00 Çayelispor 1-3 Iğdır Esspor
Rize 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 14/10/2018 14:00 Kirazdağıspor 3-1 Fındıklıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 20/10/2018 12:00 Azaklı Köyüspor 2-3 Çiftlikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 20/10/2018 14:00 Rize Kalecikspor 0-4 Rize İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 21/10/2018 14:00 Kendirli Belediyespor 9-1 Sarıkamış Gençlerbirliği
Rize 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 27/10/2018 12:00 Kirazdağıspor 3-2 Rize Türk Telekom
Rize 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 27/10/2018 14:00 Çaykurspor 0-5 Salarhaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 28/10/2018 12:00 Rize Alipaşaspor 2-0 Azaklı Köyüspor
Rize 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 28/10/2018 14:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 1-3 Çayeli Madenli Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 03/11/2018 12:00 Rize Kalecikspor 1-1 Rize Alipaşaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 03/11/2018 14:00 Azaklı Köyüspor 0-3 Çayeli Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 7. Hafta 04/11/2018 13:00 Kendirli Belediyespor 2-0 Bayburt Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 10/11/2018 12:00 Rize Alipaşaspor 1-8 Güneysuspor
Rize 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 10/11/2018 14:00 Kirazdağıspor 4-1 Büyükköyspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 8. Hafta 11/11/2018 13:00 Kendirli Belediyespor 0-1 Serhat Ardahanspor
Rize 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 17/11/2018 12:00 Rize Kalecikspor 13-3 Çayeli Aşıklarspor
Rize 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 17/11/2018 14:00 Azaklı Köyüspor 0-1 Kalkandere Ormanlıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 18/11/2018 12:00 Rize Türk Telekom 7-0 Ardeşengücü
Rize 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 18/11/2018 14:00 Çaykurspor 2-3 Palivatspor
Rize 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/11/2018 12:00 Kirazdağıspor 3-0 Filizçayspor
Rize 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 24/11/2018 14:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 1-0 Tunca Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 10. Hafta 25/11/2018 13:00 Kendirli Belediyespor 0-2 Haçkaspor
Rize 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 01/12/2018 12:00 Çaykurspor 6-0 Kalespor
Rize 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 02/12/2018 12:00 Rize Kalecikspor 1-0 Azaklı Köyüspor
Rize 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 02/12/2018 14:00 Çiftlikspor 5-2 Çayeli Gençlerbirliği
Rize 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 02/12/2018 14:00 Rize Belediyespor 9-0 Çayeli Arsovosspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 12. Hafta 09/12/2018 13:00 Kendirli Belediyespor 0-0 Tonya Doğanspor
Rize 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 22/12/2018 11:00 Kirazdağıspor 4-1 Srahozspor
Rize 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/12/2018 13:00 Rize Alipaşaspor 2-3 Çayeli Gençlerbirliği
Rize 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 23/12/2018 11:00 Çaykurspor 4-1 Rize Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2018 13:00 Çiftlikspor 7-2 Çayeli Aşıklarspor
Rize 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 29/12/2018 11:00 Azaklı Köyüspor 4-4 Rize İl Özel İdare
Rize 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 29/12/2018 13:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 3-1 Çaykurspor
Rize 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/12/2018 11:00 Rize Kalecikspor 0-15 Güneysuspor
Rize 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/12/2018 13:00 Rize Türk Telekom 1-2 Kalkandere Gençlikspor
Rize 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 12/01/2019 11:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 1-3 Salarhaspor
Rize 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/01/2019 13:00 Kirazdağıspor 5-0 Ardeşengücü
Rize 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 13/01/2019 11:00 Çaykurspor 4-2 Rize Yolbaşıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2019 13:00 Rize Alipaşaspor 5-7 Kalkandere Ormanlıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2019 11:00 Rize Türk Telekom 0-4 Kirazdağıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2019 13:00 Rize Kalecikspor 1-5 Çiftlikspor
Rize 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/01/2019 14:00 Azaklı Köyüspor 2-2 Rize Alipaşaspor
Rize 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 26/01/2019 11:00 Çaykurspor 5-1 Tunca Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/01/2019 13:00 Kirazdağıspor 2-1 Çamlıhemşin Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Kendirli Belediyespor 0-2 Görelespor
Rize 1.Amatör C Grubu 15. Hafta 02/02/2019 11:00 Rize Belediyespor 0-6 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 02/02/2019 13:00 Rize Türk Telekom 1-2 Fındıklıspor
Rize 1.Amatör C Grubu 15. Hafta 02/02/2019 13:00 Çayeli Arsovosspor 2-5 Salarhaspor
Rize 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 09/02/2019 11:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 6-0 Rize Yolbaşıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 09/02/2019 13:30 Kirazdağıspor 2-5 Kalkandere Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Kendirli Belediyespor 0-1 Araklı 1961 Spor
Rize 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 16/02/2019 11:00 Çiftlikspor 3-3 Rize Alipaşaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 16/02/2019 13:00 Rize Kalecikspor 4-4 Kalkandere Ormanlıspor
Rize 1.Amatör C Grubu 17. Hafta 17/02/2019 11:00 Çaykurspor 0-0 Çayeli Arsovosspor
Rize 1.Amatör C Grubu 17. Hafta 17/02/2019 13:00 Rize Belediyespor 1-4 Çayeli Madenli Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 23/02/2019 11:00 Azaklı Köyüspor 8-5 Rize Kalecikspor
Rize 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/02/2019 13:00 Kirazdağıspor 4-6 Ardeşenspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 19. Hafta 24/02/2019 13:00 Kendirli Belediyespor 1-3 Kelkit Belediye Hürriyetspor
Rize 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 03/03/2019 14:00 Rize Karadenizspor 2-2 Gülbahar İslampaşa
Rize 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 09/03/2019 14:00 Çayeli Madenli Belediyespor 1-4 Güneysuspor
Rize 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 10/03/2019 12:00 Gülbahar İslampaşa 3-2 Yaylacılarspor
Rize 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 16/03/2019 11:00 Derepazarıspor 3-0 Gülbahar İslampaşa
Rize 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 16/03/2019 14:00 Salarhaspor 2-2 Ardeşenspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 22. Hafta 17/03/2019 13:00 Kendirli Belediyespor 2-0 1926 Bulancakspor
Rize 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 23/03/2019 14:00 Çayeli Madenli Belediyespor 0-1 Salarhaspor
Rize 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 24/03/2019 14:30 İyiderespor 0-4 Pazar Derebaşıspor
Rize 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 30/03/2019 13:00 Derepazarıspor 0-2 Rize Karadenizspor
Rize 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 06/04/2019 11:00 Derepazarıspor 3-0 Yaylacılarspor
Rize 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 06/04/2019 14:00 Ardeşenspor 4-3 Güneysuspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 24. Hafta 07/04/2019 14:00 Kendirli Belediyespor 0-1 Iğdır Esspor
Rize 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 13/04/2019 14:00 Güneysuspor 2-3 Salarhaspor
Rize 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/04/2019 12:00 Yaylacılarspor 0-3 Gülbahar İslampaşa
Rize 1.Amatör Eksta Play-Off 1. Hafta 20/04/2019 14:00 Çamlıhemşin Belediyespor 1-2 Salarhaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Kendirli Belediyespor - Arhavispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design