Salarha Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Rize

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Salarhaspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Rize 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 08/10/2017 14:30 Rize İl Özel İdare 1-6 Ardeşengücü
Rize 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2017 12:00 Rize Türk Telekom 4-2 Çayeli Madenlispor
Rize 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 22/10/2017 13:00 Salarhaspor 2-2 Ardeşengücü
Rize 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 01/11/2017 13:00 Salarhaspor 3-2 Çiftlikspor
Rize 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2017 14:00 Salarhaspor 4-0 Tunca Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 12/11/2017 11:00 Rize İl Özel İdare 3-2 Derepazarıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 26/11/2017 13:00 Salarhaspor 3-2 Derepazarıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2017 13:00 Salarhaspor 2-1 Çaykurspor
Kadınlar 3.Lig 6.Grup 3. Hafta 16/12/2017 13:00 Rize Yeşil Çayspor 2-0 1923 Trabzon Derneği
Rize 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 31/12/2017 13:00 Salarhaspor 7-0 Çamlıhemşin Belediyespor
Rize 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 13/01/2018 13:00 Salarhaspor 4-2 Güneysuspor
Kadınlar 3.Lig 6.Grup 7. Hafta 13/01/2018 13:00 Rize Yeşil Çayspor 1-1 Giresun Sanayispor
Rize 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 14/01/2018 13:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 0-1 Çayeli Arsovosspor
Rize 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 21/01/2018 13:00 Salarhaspor 0-4 Kalkanderespor
Rize 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 04/02/2018 13:00 Salarhaspor 7-1 Çayeli Aşıklarspor
Kadınlar 3.Lig 6.Grup 9. Hafta 14/02/2018 14:00 Rize Yeşil Çayspor 0-1 Rusumat 4 Gençlikspor
Rize 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 18/02/2018 13:00 Salarhaspor 4-0 Rize İl Özel İdare
Kadınlar 3.Lig 6.Grup 11. Hafta 24/02/2018 13:00 Rize Yeşil Çayspor 1-8 Denizüstüspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig D Grubu 2. Hafta 11/03/2018 11:00 Rize İ.E.S.K. 3-1 Erzurum İ.E.S.K.
Rize 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 17/03/2018 13:00 Filizçayspor 4-1 1918 Rize Futbol Kulübü
Rize 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 17/03/2018 15:30 1974 Pehlivantaşı 0-2 İkizderespor
Rize 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 18/03/2018 12:00 İslampaşa 0-9 Kirazdağıspor
Rize 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/03/2018 15:30 Rize Alipaşa 6-0 1453 Rizespor
Rize 2.Amatör E Grubu 3. Hafta 25/03/2018 11:00 İyiderespor 1-6 Kalespor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig D Grubu 4. Hafta 25/03/2018 14:00 Rize İ.E.S.K. 1-1 Artvin Hopa İ.E.S.K
Rize 2.Amatör E Grubu 4. Hafta 01/04/2018 13:00 Srahozspor 4-1 İyiderespor
Rize 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 08/04/2018 11:00 Filizçayspor 5-0 Pazar Derebaşıspor
Rize 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 08/04/2018 14:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 0-2 Ardeşenspor
Rize 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 15/04/2018 13:00 Filizçayspor 0-1 Azaklıspor
Rize 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 28/04/2018 14:00 Filizçayspor 2-1 Çayeli Madengücü
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig D Grubu 8. Hafta 29/04/2018 11:00 Rize İ.E.S.K. 1-1 Sivas İ.E.S.K.
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig D Grubu 10. Hafta 13/05/2018 11:00 Rize İ.E.S.K. 5-3 Erzincan İ.E.S.K.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design