23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Şenol Birol Futbol Kompleksi
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Rize

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Atmaca FK, Rize Belediyespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Rize Süper Amatör 1. Hafta 28/10/2023 13:00 Reyhanspor 3-0 Fındıklı Belediyespor
Rize Süper Amatör 2. Hafta 05/11/2023 13:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 4-0 Kendirli Belediyespor
Rize Süper Amatör 3. Hafta 11/11/2023 15:30 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 6-0 Pazar Dinamik SK
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 12/11/2023 13:00 Rize İl Özel İdare 0-1 Smart Holding Çayelispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 26/11/2023 13:00 Rize İl Özel İdare 1-2 Arhavi 08 Spor
Rize Süper Amatör 6. Hafta 03/12/2023 13:00 Reyhanspor 1-2 Madenli Belediyespor
Rize Süper Amatör 7. Hafta 09/12/2023 15:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 6-1 Fındıklı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 10/12/2023 13:00 Rize İl Özel İdare 7-0 Kelkitgücü
Rize Süper Amatör 8. Hafta 20/12/2023 13:00 Reyhanspor 0-3 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor
Rize Süper Amatör 9. Hafta 23/12/2023 15:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 2-0 Güneysuspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 24/12/2023 13:00 Rize İl Özel İdare 0-1 1926 Bulancakspor
Rize Süper Amatör 11. Hafta 07/01/2024 13:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 4-0 Kalkanderespor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Rize Yeşil Çayspor 4-2 Trabzon 1923 Spor
Rize Süper Amatör 12. Hafta 04/02/2024 13:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 5-1 Madenli Belediyespor
Rize Süper Amatör 13. Hafta 10/02/2024 13:00 Reyhanspor 6-2 Pazar Dinamik SK
Rize Süper Amatör 14. Hafta 18/02/2024 13:00 Reyhanspor 2-2 Güneysuspor
Rize 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/02/2024 15:00 Rize Belediyespor 7-0 Pazar Derebaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 21/02/2024 13:00 Rize İl Özel İdare 3-0 Palandöken Belediyesispor
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 24/02/2024 15:00 Alipaşaspor 2-3 Rize Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 25/02/2024 13:00 Rize İl Özel İdare 0-0 Görelespor
Rize 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 25/02/2024 15:00 Srahozspor 4-1 Derepazarıspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 7. Hafta 02/03/2024 11:00 Rize Yeşil Çayspor 4-0 Erzincan Gençlerbirliği
Rize 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 02/03/2024 15:00 Salarhaspor 2-1 Pazar Genç Aslanlarspor
Rize 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/03/2024 13:00 Azaklı Köyüspor 2-3 Atmaca FK
Rize Süper Amatör 16. Hafta 03/03/2024 15:00 Reyhanspor 1-0 Kalkanderespor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 09/03/2024 11:00 Rize Yeşil Çayspor 1-5 Ordu Parsspor
Rize Süper Amatör 17. Hafta 09/03/2024 13:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 3-0 Ardeşenspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 10/03/2024 13:00 Rize İl Özel İdare 1-1 Serhat Ardahanspor
Rize Süper Amatör 18. Hafta 17/03/2024 13:00 Reyhanspor 3-2 Kendirli Belediyespor
Rize 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/03/2024 15:30 Filizçayspor 0-1 Alipaşaspor
Rize Süper Amatör 19. Hafta 23/03/2024 14:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 1-2 Reyhanspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 24/03/2024 14:00 Rize İl Özel İdare 1-0 Doğubayazıt Futbol SK
Rize 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/03/2024 16:00 Alipaşaspor 1-1 Srahozspor
Rize 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/03/2024 12:00 Atmaca FK 1-1 Kalespor
Rize 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/03/2024 14:00 Alipaşaspor 3-1 Pazar Derebaşıspor
Rize 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 30/03/2024 16:00 Azaklı Köyüspor 1-4 Salarhaspor
Rize 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 06/04/2024 14:00 Filizçayspor 2-5 Derepazarıspor
Rize 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 06/04/2024 16:00 Srahozspor 5-0 Kirazdağıspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 11. Hafta 07/04/2024 12:00 Rize Yeşil Çayspor 4-0 52 Yalıköyspor
Rize Süper Amatör 21. Hafta 07/04/2024 14:00 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor 1-0 Pazarköyspor
Rize 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 07/04/2024 16:00 Kalespor 1-1 Rize Karadenizspor
Rize 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/04/2024 14:00 Rize Belediyespor - Alipaşaspor
Rize 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/04/2024 16:00 Azaklı Köyüspor - Kalespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |