Erenler Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adapazarıspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Sakarya SAL B Grubu 22. Hafta   14:00 Erenlerspor - Geyvespor
Sakarya 1A C Grubu 22. Hafta   14:00 Sakarya SHÇEK - Akova Barışspor
Sakarya 1A B Grubu 22. Hafta   16:00 Akyazıspor - Hayreddinspor
Sakarya 1A D Grubu 22. Hafta   16:00 Sakarya Caddesispor - Akçayspor
Sakarya 1A C Grubu 22. Hafta   19:00 Taşkısığıspor - Hendek Yenimahallespor
Sakarya SAL B Grubu 1. Hafta 28/09/2019 15:00 Erenlerspor 5-1 Kazimiyespor
Sakarya 1A A Grubu 1. Hafta 28/09/2019 18:00 Kocadöngelspor 3-0 Taraklıspor
Sakarya SAL A Grubu 1. Hafta 29/09/2019 15:00 Harmanlıkspor 6-2 Yeşilyurt Beldespor
Sakarya 1A C Grubu 1. Hafta 29/09/2019 17:00 Sakarya SHÇEK 0-4 Hendek Yenimahallespor
Sakarya 1A D Grubu 1. Hafta 29/09/2019 19:00 Sakarya Caddesispor 5-2 Garajlar Taçspor
Sakarya 1A D Grubu 2. Hafta 05/10/2019 14:00 Garajlar Taçspor 2-1 Altınderespor
Sakarya SAL B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 5-1 Karasu Yalıspor
Sakarya 1A B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 17:00 Sakarya TEK 0-3 Kızılcıkspor
Sakarya 1A B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 19:00 Ozanlargücü 1-2 Hendek Boğazspor
Sakarya 1A A Grubu 3. Hafta 12/10/2019 18:00 Kocadöngelspor 2-5 Limandere Beldespor
Sakarya 1A A Grubu 3. Hafta 12/10/2019 20:00 Hızırtepe Özenspor 1-0 Akartepespor
Sakarya 1A D Grubu 3. Hafta 13/10/2019 13:00 Sakarya Harb-İş 1-2 Kazımpaşa Birlikspor
Sakarya SAL A Grubu 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Harmanlıkspor 1-1 Kışlaçayspor
Sakarya 1A C Grubu 3. Hafta 13/10/2019 17:00 Sakarya SHÇEK 0-4 Aşağı Kirazcaspor
Sakarya 1A D Grubu 3. Hafta 13/10/2019 19:00 Sakarya Caddesispor 3-1 Taşburunspor
Sakarya 1A C Grubu 4. Hafta 18/10/2019 20:00 Akyazı Yağcılarspor 2-3 Ferizlispor 2011
Sakarya SAL A Grubu 4. Hafta 19/10/2019 14:00 Serdivanspor 3-2 Harmanlıkspor
Sakarya 1A D Grubu 4. Hafta 19/10/2019 19:00 Garajlar Taçspor 2-0 Yuvalıderespor
Sakarya SAL B Grubu 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 3-2 Karapürçekspor
Sakarya 1A B Grubu 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Sakarya TEK 3-0 Ozanlargücü
Sakarya SAL B Grubu 5. Hafta 26/10/2019 15:00 Erenlerspor 7-2 Karapürçekspor
Sakarya 1A A Grubu 5. Hafta 26/10/2019 16:00 Kocadöngelspor 6-2 Akartepespor
Sakarya SAL A Grubu 5. Hafta 27/10/2019 14:00 Harmanlıkspor 2-2 Karaaptiler Akınspor
Sakarya 1A D Grubu 5. Hafta 27/10/2019 16:00 Sakarya Harb-İş 2-3 Garajlar Taçspor
Sakarya SAL A Grubu 6. Hafta 02/11/2019 14:00 Serdivanspor 9-0 Yeşilyurt Beldespor
Sakarya 1A D Grubu 6. Hafta 02/11/2019 18:00 Sakarya Caddesispor 2-3 Hacıkışlaspor
Sakarya 1A D Grubu 6. Hafta 02/11/2019 20:00 Garajlar Taçspor 5-3 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya SAL B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 0-4 Erenlerspor
Sakarya 1A A Grubu 6. Hafta 03/11/2019 16:00 Akyazı Akınspor 3-3 Kocadöngelspor
Sakarya 1A A Grubu 7. Hafta 09/11/2019 18:00 Kocadöngelspor 4-1 Küçücek Beldespor
Sakarya 1A A Grubu 7. Hafta 09/11/2019 20:00 Hızırtepe Özenspor 0-0 Alaağaçspor
Sakarya 1A C Grubu 7. Hafta 10/11/2019 14:00 Taşkısığıspor 3-3 Yuvalakspor
Sakarya SAL A Grubu 7. Hafta 10/11/2019 16:00 Harmanlıkspor 1-2 Sakarya Kırkpınarspor
Sakarya 1A C Grubu 7. Hafta 10/11/2019 18:00 Sakarya SHÇEK 1-2 Ferizlispor 2011
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 16/11/2019 12:00 Sakarya Ankaspor Bayan FK 4-3 İstanbul Defnespor
Sakarya 1A D Grubu 8. Hafta 16/11/2019 18:00 Sakarya Caddesispor 1-2 Sakarya Harb-İş
Sakarya 1A D Grubu 8. Hafta 16/11/2019 20:00 Taşburunspor 1-3 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya SAL B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 13:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 1-2 Arifiyespor
Sakarya SAL B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Erenlerspor 4-0 Kocaalispor
Sakarya SAL B Grubu 8. Hafta 17/11/2019 17:00 Karapürçekspor 0-3 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1A A Grubu 8. Hafta 17/11/2019 19:00 Fırtına Gençlerbirliği 2-3 Kocadöngelspor
Sakarya 1A A Grubu 9. Hafta 23/11/2019 15:00 Kocadöngelspor 1-5 Alaağaçspor
Sakarya 1A A Grubu 9. Hafta 23/11/2019 17:00 Yeşiller Gençlikspor 2-6 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1A B Grubu 9. Hafta 23/11/2019 19:00 Sakarya TEK 4-0 Akyazıspor
Sakarya 1A D Grubu 9. Hafta 24/11/2019 18:00 Kazımpaşa Birlikspor 5-0 Taşburunspor
Sakarya 1A D Grubu 9. Hafta 24/11/2019 20:00 Sakarya Harb-İş 12-2 Altınderespor
Sakarya 1A D Grubu 10. Hafta 30/11/2019 14:00 Sakarya Caddesispor 2-2 Kazımpaşa Birlikspor
Sakarya 1A C Grubu 10. Hafta 30/11/2019 16:00 Taşkısığıspor 5-1 Akova Barışspor
Sakarya 1A A Grubu 10. Hafta 30/11/2019 18:00 Alaağaçspor 5-2 Yeşiller Gençlikspor
Sakarya 1A D Grubu 10. Hafta 30/11/2019 20:00 Altınderespor 3-0 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya SAL B Grubu 10. Hafta 01/12/2019 14:00 Erenlerspor 2-0 As Akyazıspor
Sakarya SAL B Grubu 10. Hafta 01/12/2019 16:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 4-2 Kocaalispor
Sakarya 1A A Grubu 10. Hafta 01/12/2019 18:00 Hızırtepe Özenspor 1-0 Kocadöngelspor
Sakarya 1A B Grubu 11. Hafta 07/12/2019 16:00 Sakarya TEK 2-0 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya 1A B Grubu 11. Hafta 07/12/2019 18:00 Hayreddinspor 2-1 Akyazıspor
Sakarya 1A A Grubu 11. Hafta 07/12/2019 20:00 Kocadöngelspor 0-1 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1A D Grubu 11. Hafta 08/12/2019 16:00 Sakarya Harb-İş 5-1 Yuvalıderespor
Sakarya 1A D Grubu 11. Hafta 08/12/2019 18:00 Garajlar Taçspor 3-0 Taşburunspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 8. Hafta 29/12/2019 12:00 Sakarya Ankaspor Bayan FK 3-2 Ozanlargücü
Sakarya SAL B Grubu 12. Hafta 04/01/2020 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 1-2 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1A B Grubu 12. Hafta 04/01/2020 16:00 Sakarya TEK 8-1 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A B Grubu 12. Hafta 04/01/2020 18:00 Ozanlargücü 1-1 Kızılcıkspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 9. Hafta 05/01/2020 12:00 Ozanlargücü 4-0 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
Sakarya SAL A Grubu 12. Hafta 05/01/2020 14:30 Serdivanspor 2-0 Sakarya Kırkpınarspor
Sakarya 1A D Grubu 12. Hafta 05/01/2020 16:30 Garajlar Taçspor 1-3 Sakarya Caddesispor
Sakarya SAL A Grubu 13. Hafta 11/01/2020 14:00 Harmanlıkspor 0-4 Karasuspor
Sakarya 1A D Grubu 13. Hafta 11/01/2020 16:00 Sakarya Caddesispor 1-0 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1A C Grubu 13. Hafta 11/01/2020 18:00 Taşkısığıspor 1-2 Aşağı Kirazcaspor
Sakarya 1A C Grubu 13. Hafta 11/01/2020 20:00 Sakarya SHÇEK 0-0 Sakarya Kaynarcaspor
Sakarya SAL B Grubu 13. Hafta 12/01/2020 15:00 Erenlerspor 1-3 Sapanca Gençlikspor
Sakarya 1A A Grubu 13. Hafta 12/01/2020 17:00 Hızırtepe Özenspor 4-1 Serdivan Esentepe Gölspor
Sakarya 1A A Grubu 13. Hafta 12/01/2020 19:00 Yeni Alandüzüspor 0-3 Limandere Beldespor
Sakarya SAL B Grubu 14. Hafta 18/01/2020 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 1-5 As Akyazıspor
Sakarya 1A B Grubu 14. Hafta 18/01/2020 16:30 Sakarya TEK 8-1 Hendek Boğazspor
Sakarya 1A D Grubu 14. Hafta 19/01/2020 16:00 Garajlar Taçspor 1-3 Hacıkışlaspor
Sakarya SAL A Grubu 15. Hafta 25/01/2020 14:00 Harmanlıkspor 1-12 Serdivanspor
Sakarya 1A C Grubu 15. Hafta 25/01/2020 16:00 Taşkısığıspor 1-2 Kuzulukspor
Sakarya 1A D Grubu 15. Hafta 25/01/2020 18:00 Sakarya Harb-İş 3-1 Akçayspor
Sakarya SAL B Grubu 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Hendek Dereköyspor 4-1 Kazimiyespor
Sakarya 1A A Grubu 15. Hafta 26/01/2020 16:00 Hızırtepe Özenspor 2-2 Akyazı Akınspor
Sakarya 1A B Grubu 15. Hafta 26/01/2020 18:00 Ozanlargücü 3-4 Sakarya TEK
Sakarya SAL B Grubu 16. Hafta 01/02/2020 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 0-3 Geyvespor
Sakarya 1A D Grubu 16. Hafta 02/02/2020 15:00 Garajlar Taçspor 1-5 Sakarya Harb-İş
Sakarya 1A D Grubu 16. Hafta 02/02/2020 17:00 Sakarya Caddesispor 4-2 Altınderespor
Sakarya 1A C Grubu 16. Hafta 02/02/2020 19:00 Keremalispor 1-7 Taşkısığıspor
Sakarya SAL A Grubu 17. Hafta 15/02/2020 15:00 Harmanlıkspor 3-4 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1A C Grubu 17. Hafta 15/02/2020 17:00 Sakarya SHÇEK 3-0 Keremalispor
Sakarya 1A D Grubu 17. Hafta 15/02/2020 19:00 Sakarya Harb-İş 7-1 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya SAL B Grubu 17. Hafta 16/02/2020 15:00 Erenlerspor 3-1 Sakarya Tüvasaş Demirspor
Sakarya 1A A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 17:00 Hızırtepe Özenspor 3-2 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1A B Grubu 17. Hafta 16/02/2020 19:00 Sakarya TEK 4-2 Hanlıköyspor
Sakarya SAL B Grubu 18. Hafta 22/02/2020 14:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 3-2 Kazimiyespor
Sakarya SAL B Grubu 18. Hafta 22/02/2020 16:00 Erenlerspor 1-2 Arifiyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 14. Hafta 23/02/2020 12:00 Sakarya Ankaspor Bayan FK 0-6 Pendik Çamlıkspor
Sakarya 1A C Grubu 18. Hafta 23/02/2020 14:00 Yuvalakspor 0-9 Taşkısığıspor
Sakarya 1A D Grubu 18. Hafta 23/02/2020 16:00 Taşburunspor 1-6 Sakarya Harb-İş
Sakarya 1A D Grubu 18. Hafta 23/02/2020 18:00 Sakarya Caddesispor 2-1 Yuvalıderespor
Sakarya 1A B Grubu 19. Hafta 28/02/2020 20:00 Ozanlargücü 2-0 Akyazıspor
Sakarya 1A D Grubu 19. Hafta 29/02/2020 16:00 Sakarya Harb-İş 2-1 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1A D Grubu 19. Hafta 29/02/2020 18:00 Turnalı Telli Gölspor 3-0 Taşburunspor
Sakarya 1A B Grubu 19. Hafta 01/03/2020 17:00 Sakarya TEK 2-3 Akyazıgücü
Sakarya 1A C Grubu 20. Hafta 06/03/2020 20:00 Taşkısığıspor 3-1 Sakarya SHÇEK
Sakarya SAL B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 13:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 1-6 Sapanca Gençlikspor
Sakarya SAL B Grubu 20. Hafta 07/03/2020 15:00 Erenlerspor 1-1 Hendek Dereköyspor
Sakarya 1A A Grubu 20. Hafta 07/03/2020 17:00 Fırtına Gençlerbirliği 4-1 Yeşiller Gençlikspor
Sakarya 1A A Grubu 20. Hafta 07/03/2020 19:00 Hızırtepe Özenspor 1-1 Yeni Alandüzüspor
Sakarya 1A D Grubu 20. Hafta 08/03/2020 14:00 Sakarya Caddesispor 4-2 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya 1A D Grubu 20. Hafta 08/03/2020 16:00 Taşburunspor 0-9 Kazımpaşa Birlikspor
Sakarya 1A C Grubu 21. Hafta 14/03/2020 14:00 Akova Barışspor 3-2 Taşkısığıspor
Sakarya 1A D Grubu 21. Hafta 14/03/2020 16:00 Sakarya Harb-İş 0-1 Hacıkışlaspor
Sakarya 1A D Grubu 21. Hafta 14/03/2020 18:00 Turnalı Telli Gölspor 4-2 Altınderespor
Sakarya 1A D Grubu 21. Hafta 14/03/2020 20:00 Garajlar Taçspor 4-3 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1A A Grubu 21. Hafta 15/03/2020 14:00 Yeşiller Gençlikspor 0-3 Alaağaçspor
Sakarya 1A B Grubu 21. Hafta 15/03/2020 16:00 Sakarya TEK 2-2 Hacımercanspor
Sakarya 1A A Grubu 21. Hafta 15/03/2020 18:00 Kocadöngelspor 0-0 Hızırtepe Özenspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design