Karaman Suni Çim Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Acıelmalıkspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Sakarya SAL B Grubu 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Söğütlüspor 0-2 Kocaali Sahilspor
Sakarya 1A Merkez 2 1. Hafta 12/11/2021 17:30 Sakarya Çarkspor 0-1 Ozanlargücü
Sakarya 1A Merkez 1 1. Hafta 12/11/2021 20:00 Sakarya Beşköprüspor 3-3 Büyükyanıkspor
Sakarya SAL B Grubu 3. Hafta 13/11/2021 14:00 Hızırtepe Özenspor 0-0 Söğütlüspor
Sakarya 1A Merkez 3 1. Hafta 13/11/2021 16:30 Yazlıkspor 1-5 Sakarya Kaynarcaspor
Sakarya 1A Merkez 4 1. Hafta 14/11/2021 14:00 Kazımpaşa Beldespor 7-1 Arifiye Atılganspor
Sakarya 1A Merkez 4 1. Hafta 14/11/2021 16:30 Taşkısığıspor 7-0 Budaklarspor
Sakarya 1A Merkez 5 1. Hafta 17/11/2021 20:00 Maltepe Gençlikspor 2-2 Sapanca Kurtköyspor
Sakarya 1A Merkez 1 2. Hafta 19/11/2021 20:00 Sakarya Ada FK 2-2 Sakarya Beşköprüspor
Sakarya 1A Merkez 2 2. Hafta 20/11/2021 19:00 Ozanlargücü 3-3 Taşlık İdman Yurdu
Sakarya 1A Merkez 3 2. Hafta 21/11/2021 14:00 Acıelmalıkspor 1-4 Yazlıkspor
Sakarya 1A Merkez 5 2. Hafta 22/11/2021 18:00 Yeni Alandüzüspor 1-3 Maltepe Gençlikspor
Sakarya 1A Merkez 4 2. Hafta 22/11/2021 20:00 Adapazarıspor 1-0 Sakarya Karadenizspor
Sakarya 1A Merkez 4 3. Hafta 26/11/2021 18:00 Taşkısığıspor 5-0 Çaykışlaspor
Sakarya 1A Merkez 4 3. Hafta 26/11/2021 20:00 Kazımpaşa Beldespor 0-2 Adapazarıspor
Sakarya 1A Merkez 2 3. Hafta 28/11/2021 14:00 Yenikent Adapazarıspor 0-3 Ozanlargücü
Sakarya 1A Merkez 2 3. Hafta 28/11/2021 16:00 Sakarya Çarkspor 1-0 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 1A Merkez 3 3. Hafta 29/11/2021 20:00 Yazlıkspor 1-3 Söğütlü Kalespor
Sakarya 1A Merkez 4 4. Hafta 03/12/2021 19:00 Adapazarıspor 3-3 Taşkısığıspor
Sakarya 1A Merkez 3 4. Hafta 03/12/2021 21:00 Akartepespor 4-3 Sakarya Eğitimspor
Sakarya 1A Merkez 5 4. Hafta 04/12/2021 17:00 Yeni Alandüzüspor 0-4 Sapanca Akademispor
Sakarya 1A Merkez 1 4. Hafta 05/12/2021 14:00 32 Evlerspor 0-3 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A Merkez 2 4. Hafta 06/12/2021 20:00 Turnalı Telli Gölspor 3-2 Yenikent Adapazarıspor
Sakarya 1A Merkez 2 5. Hafta 10/12/2021 18:00 Yenikent Adapazarıspor 0-1 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 1A Merkez 3 5. Hafta 10/12/2021 20:00 Yazlıkspor 0-4 Akartepespor
Sakarya 1A Merkez 4 5. Hafta 11/12/2021 17:00 Taşkısığıspor 2-3 Sakarya Karadenizspor
Sakarya 1A Merkez 1 5. Hafta 13/12/2021 18:00 Sakarya Ada FK 2-4 32 Evlerspor
Sakarya 1A Merkez 1 5. Hafta 13/12/2021 20:00 Büyükyanıkspor 4-3 Garajlar Taçspor
Sakarya 1A Merkez 2 6. Hafta 17/12/2021 18:30 Sakarya Çarkspor 5-2 Yenikent Adapazarıspor
Sakarya 1A Merkez 2 6. Hafta 17/12/2021 20:30 Turnalı Telli Gölspor 5-0 Ozanlargücü
Sakarya 1A Merkez 4 6. Hafta 19/12/2021 14:00 Adapazarıspor 4-1 Arifiye Atılganspor
Sakarya 1A Merkez 4 6. Hafta 19/12/2021 16:00 Kazımpaşa Beldespor 1-4 Taşkısığıspor
Sakarya 1A Merkez 1 7. Hafta 24/12/2021 18:00 Sakarya Ada FK 2-1 Sakarya Harb-İş
Sakarya 1A Merkez 1 7. Hafta 24/12/2021 20:00 Büyükyanıkspor 10-2 Sakarya Akademikspor
Sakarya 1A Merkez 2 7. Hafta 25/12/2021 18:00 Yenikent Adapazarıspor 13-0 Taşlık İdman Yurdu
Sakarya 1A Merkez 2 7. Hafta 25/12/2021 20:00 Ozanlargücü 0-0 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya SAL C Grubu 9. Hafta 26/12/2021 16:00 Sakarya TEK 0-2 Arifiyespor
Sakarya 1A Merkez 3 7. Hafta 26/12/2021 18:00 Acıelmalıkspor 0-3 Akartepespor
Sakarya 1A Merkez 1 8. Hafta 15/01/2022 19:00 Sakarya Ada FK 4-1 Sakarya Akademikspor
Sakarya 1A Merkez 2 8. Hafta 16/01/2022 16:00 Turnalı Telli Gölspor 0-3 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 1A Merkez 3 8. Hafta 17/01/2022 18:00 Söğütlü Kalespor 1-3 Akartepespor
Sakarya 1A Merkez 3 8. Hafta 17/01/2022 20:00 Sakarya Kaynarcaspor 7-1 Yazlıkspor
Sakarya 1A Merkez 4 9. Hafta 04/02/2022 20:00 Kazımpaşa Beldespor 1-1 Çaykışlaspor
Sakarya 1A Merkez 3 9. Hafta 04/02/2022 21:00 Yazlıkspor 0-1 Acıelmalıkspor
Sakarya 1A Merkez 2 9. Hafta 07/02/2022 18:00 Yenikent Adapazarıspor 5-1 Gölkentspor
Sakarya 1A Merkez 2 10. Hafta 11/02/2022 19:00 Turnalı Telli Gölspor 4-1 Taşlık İdman Yurdu
Sakarya 1A Merkez 3 10. Hafta 11/02/2022 21:00 Söğütlü Kalespor 4-5 Yazlıkspor
Sakarya 1A Merkez 4 10. Hafta 12/02/2022 18:00 Adapazarıspor 3-0 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 1A Merkez 5 10. Hafta 13/02/2022 14:00 Yeni Alandüzüspor 2-3 Çaybaşı Fuadiyespor
Sakarya 1A Merkez 1 10. Hafta 14/02/2022 18:00 Sakarya Ada FK 1-0 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A Merkez 1 11. Hafta 18/02/2022 19:00 Büyükyanıkspor 1-1 32 Evlerspor
Sakarya 1A Merkez 2 11. Hafta 18/02/2022 21:00 Yenikent Adapazarıspor 2-7 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya 1A Merkez 3 11. Hafta 19/02/2022 18:00 Yazlıkspor 0-2 Sakarya SHÇEK
Sakarya 1A Merkez 5 12. Hafta 25/02/2022 18:00 Maltepe Gençlikspor 3-0 Sapanca Akademispor
Sakarya 1A Merkez 5 12. Hafta 25/02/2022 20:00 Yeni Alandüzüspor 0-8 Ferizlispor 2011
Sakarya 1A Merkez 4 13. Hafta 04/03/2022 20:00 Taşkısığıspor 2-3 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 1A Merkez 1 13. Hafta 05/03/2022 19:00 Büyükyanıkspor 2-2 Sakarya Harb-İş
Sakarya 1A Merkez 1 13. Hafta 05/03/2022 21:00 Sakarya Ada FK 2-2 Garajlar Taçspor
Sakarya 1A Merkez 3 13. Hafta 06/03/2022 14:00 Acıelmalıkspor 1-6 Sakarya SHÇEK
Sakarya 1A Merkez 2 13. Hafta 06/03/2022 16:00 Yenikent Adapazarıspor 0-4 Sakarya Çarkspor
Sakarya 1A Merkez 3 14. Hafta 18/03/2022 19:00 Sakarya SHÇEK 5-2 Söğütlü Kalespor
Sakarya 1A Merkez 5 14. Hafta 26/03/2022 20:00 Yeni Alandüzüspor 1-0 Sapanca Kurtköyspor
Sakarya 1A Merkez 4 14. Hafta 27/03/2022 14:30 Adapazarıspor 6-2 Çaykışlaspor
Sakarya 1A Play-Out 3 1. Hafta 03/04/2022 15:00 Küçücek Beldespor 1-3 Ozanlargücü
Sakarya 1A Play-Off 3 1. Hafta 03/04/2022 17:00 Sakarya SHÇEK 1-3 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A Play-Off 3 1. Hafta 03/04/2022 22:00 Akyazı Akınspor 1-1 Karasu Güvenspor
Sakarya 1A Play-Off 5 1. Hafta 03/04/2022 22:00 Hasanbeyspor 2-5 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya 1A Play-Out 2 2. Hafta 09/04/2022 22:00 Sakarya Ada FK 5-0 Kumköprüspor
Sakarya 1A Play-Off 6 2. Hafta 10/04/2022 15:00 Çarka Samiyespor 0-9 Ferizlispor 2011
Sakarya 1A Play-Off 1 2. Hafta 10/04/2022 22:00 Yeşiller Gençlikspor 1-2 Adapazarıspor
Sakarya 1A Play-Off 6 3. Hafta 16/04/2022 22:00 Çarka Samiyespor 0-6 Taşkısığıspor
Sakarya 1A Play-Out 1 3. Hafta 17/04/2022 22:00 Acıelmalıkspor 4-1 Yeni Alandüzüspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 29/04/2022 16:00 Erenlerspor 0-2 Hendek Dereköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design