23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Samsun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İlkadım Belediyespor, Karasamsunspor, Samsun Büyükşehir Belediyespor, Tepecik Mahallesi

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Samsun Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 21/10/2023 15:30 Karasamsunspor 2-1 Bafra 1453 Fetihspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 0-2 Perşembespor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 1. Hafta 28/10/2023 12:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 0-3 Soma Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 0-1 Bartınspor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 3. Hafta 11/11/2023 14:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 1-2 Ünyegücü FK
Samsun Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 18/11/2023 14:00 Karasamsunspor 1-5 Atakum Belediyespor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 5. Hafta 19/11/2023 12:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 2-3 Telsizspor
Samsun Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 02/12/2023 14:00 Karasamsunspor 5-3 Salıpazarı Belediyespor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 7. Hafta 03/12/2023 11:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 2-3 Bağcılar Evrenspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 2-0 Ünye 1957 Spor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 13. Hafta 07/01/2024 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 6-0 Çankırı Saray 18 Spor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 11. Hafta 14/01/2024 12:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 1-4 Dudulluspor
Samsun Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 14/01/2024 15:00 Karasamsunspor 2-3 Ladik Belediyespor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 13. Hafta 24/01/2024 12:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 0-1 Horozkentspor
Samsun Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 28/01/2024 14:00 Karasamsunspor 1-2 Terme Sanayispor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 15. Hafta 03/02/2024 14:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 0-3 Giresun Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 14. Hafta 04/02/2024 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 1-0 Çarşambaspor
Samsun Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 11/02/2024 14:00 Karasamsunspor 0-2 Havza Belediyespor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 18. Hafta 18/02/2024 12:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 3-0 Konya İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 16. Hafta 18/02/2024 15:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 4-0 Alaçamspor
Samsun Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 22/02/2024 14:00 Karasamsunspor 3-0 Bafra 1988 FK
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 18. Hafta 03/03/2024 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 3-0 Niksar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 20. Hafta 17/03/2024 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 2-1 Kastamonu İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 22. Hafta 07/04/2024 15:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 1-1 Türk Metal 1963 Spor
Samsun 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 14/04/2024 13:30 Samsun İdman Yurdu Gençlikspor 1-0 Gaziosmanpaşa Pınarspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 14/04/2024 16:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 4-2 Bafra İdman Yurdu
Samsun 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/04/2024 17:30 Fatih Reşadiyespor 2-2 Samsun Vefaspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/04/2024 12:00 Samsun İdman Yurdu Gençlikspor 1-1 Atakentspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 23. Hafta 21/04/2024 15:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 2-2 Suluova Sebatspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/04/2024 17:30 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 1-2 Dededağı FK
Samsun 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/04/2024 15:30 Canikspor 0-2 Samsun Vefaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/04/2024 17:30 Fatih Reşadiyespor 4-1 Samsun Polisgücü
Samsun 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/04/2024 12:00 Samsun İdman Yurdu Gençlikspor 1-3 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 28/04/2024 14:00 Samsun Vefaspor 1-1 Yakakent Denizspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/04/2024 16:00 Cedit Ilıcaspor 2-7 Dededağı FK
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 25. Hafta 05/05/2024 15:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 3-2 Safranboluspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/05/2024 15:30 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 1-1 Cedit Ilıcaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/05/2024 15:30 Samsun Polisgücü 1-5 Yakakent Denizspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/05/2024 17:30 Atakum FK 4-3 1934 Kavakspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 12/05/2024 14:30 Samsun İdman Yurdu Gençlikspor 0-0 Genç Bafraspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 12/05/2024 17:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 3-1 Kolpınarspor
Samsun 2.Amatör 2. Hafta 15/05/2024 18:30 Altınbilek Soğuksuspor 11-1 Aydın Hoca Yavuz Selim
Samsun 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 18/05/2024 12:00 Samsun İdman Yurdu Gençlikspor 0-0 Kolpınarspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 19/05/2024 14:00 Çarşambaspor 1-0 1930 Bafraspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/05/2024 17:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 3-1 Gaziosmanpaşa Pınarspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/05/2024 16:00 Canikspor 1-5 Yakakent Denizspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/05/2024 18:00 Fatih Reşadiyespor 1-5 Samsun Karadenizspor
Samsun 2.Amatör 4. Hafta 24/05/2024 17:30 Aydın Hoca Yavuz Selim - 1071 Anadolu Aslanlarıspor
Samsun 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/05/2024 15:30 Samsun İdman Yurdu Gençlikspor - Bafra İdman Yurdu
Samsun 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 26/05/2024 17:30 İlkadım Yabancılar Pazarıspor - Atakentspor
Samsun 2.Amatör 5. Hafta 27/05/2024 18:00 Tepecik Mahallesi - Aydın Hoca Yavuz Selim
Samsun 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 29/05/2024 16:00 Canikspor - Samsun Karadenizspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 29/05/2024 18:00 Fatih Reşadiyespor - Atakum FK
Samsun 2.Amatör 6. Hafta 30/05/2024 18:00 Aydın Hoca Yavuz Selim - Karadeniz Fırtınasıspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |