Samsun Suni Çim Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Samsun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Atakentspor, Cedit Ilıcaspor, İlkadım Yabancılar Pazarıspor, Samsun Polisgücü

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Samsun Emin Kar SAL A Grubu 3. Hafta 21/11/2021 15:00 Samsun Türk Telekom 2-0 Vezirköprü Gençlikspor
Samsun Emin Kar SAL A Grubu 5. Hafta 05/12/2021 14:00 Samsun Türk Telekom 0-1 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Emin Kar SAL B Grubu 7. Hafta 02/01/2022 14:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 0-2 Hacınabispor
Samsun Emin Kar SAL A Grubu 10. Hafta 09/01/2022 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 4-1 Samsun Yolspor
Samsun Emin Kar SAL Play-Off 2. Hafta 27/02/2022 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 3-2 1930 Bafraspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 12/03/2022 16:00 Zeytinlikspor 0-3 Bafra 1453 Fetihspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/03/2022 18:00 Belediye Evleri Karşıyaka 2-2 Çatalarmut Anadolu Gençlikspor
Samsun Emin Kar SAL Play-Off 5. Hafta 13/03/2022 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 2-2 Samsun Yolspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/03/2022 15:00 Cedit Ilıcaspor 3-2 Kavak Gençlikspor
Samsun 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 18/03/2022 17:30 Samsun İdman Yurdu Gençlikspor 4-3 Kolpınarspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 20/03/2022 11:00 Canikspor 0-2 Samsun Vefaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 20/03/2022 13:00 Samsun Polisgücü 3-1 Fatih Reşadiyespor
Samsun Emin Kar SAL Play-Off 6. Hafta 20/03/2022 16:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 2-0 Termespor
Samsun 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 20/03/2022 18:00 Söğütlübahçespor 0-1 Samsun Karadenizspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 3. Hafta 23/03/2022 11:30 Gaziosmanpaşa Pınarspor 1-1 Karadeniz Fırtınasıspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 23/03/2022 13:30 Belediye Evleri Karşıyaka 4-1 Kavak Gençlikspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 23/03/2022 15:30 Fatih Reşadiyespor 4-0 Çatalarmut Anadolu Gençlikspor
Samsun 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 27/03/2022 13:00 Söğütlübahçespor 0-2 Dededağspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 27/03/2022 15:00 Karadeniz Fırtınasıspor 0-1 Samsun Vefaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 27/03/2022 17:00 Selanikspor 3-2 Belediye Evleri Karşıyaka
Samsun 1.Amatör D Grubu 4. Hafta 28/03/2022 17:30 Hastanebaşı Mahallesi Esentepe 3-3 Gaziosmanpaşa Pınarspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 2. Hafta 30/03/2022 14:30 Karadeniz Fırtınasıspor 0-7 Zeytinlikspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 5. Hafta 03/04/2022 12:00 Gaziosmanpaşa Pınarspor 3-4 Zeytinlikspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 03/04/2022 14:00 Fatih Reşadiyespor 5-2 Kavak Gençlikspor
Samsun Emin Kar SAL Play-Off 9. Hafta 07/04/2022 15:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 1-1 19 Mayıs Belediyespor
Samsun 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 10/04/2022 11:30 Gaziosmanpaşa Pınarspor 1-3 Baruthanespor
Samsun 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 10/04/2022 13:30 Zeytinlikspor 1-3 Samsun Vefaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 10/04/2022 15:30 Belediye Evleri Karşıyaka 1-2 Fatih Reşadiyespor
Samsun 1.Amatör D Grubu 7. Hafta 17/04/2022 14:00 Samsun Vefaspor 6-0 Gaziosmanpaşa Pınarspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 7. Hafta 17/04/2022 16:00 Canikspor 1-3 Zeytinlikspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 20/04/2022 15:30 Karasamsunspor 3-1 Hacınabispor
Samsun 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/05/2022 14:00 Çatalarmut Anadolu Gençlikspor 1-3 Belediye Evleri Karşıyaka
Samsun 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/05/2022 16:00 Selanikspor 3-4 Fatih Reşadiyespor
Samsun 1.Amatör D Grubu 8. Hafta 08/05/2022 18:00 Canikspor 1-2 Gaziosmanpaşa Pınarspor
Samsun 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 12/05/2022 17:30 1984 Kadifekalespor 2-2 Kışlaspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 9. Hafta 15/05/2022 14:00 Gaziosmanpaşa Pınarspor 1-4 Bafra 1453 Fetihspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 15/05/2022 16:00 Belediye Evleri Karşıyaka 2-2 Cedit Ilıcaspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 15/05/2022 18:00 Fatih Reşadiyespor 0-1 Samsun Polisgücü
Samsun 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/05/2022 17:30 Fenerspor 4-1 Beyyenicespor
Samsun 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 23/05/2022 17:30 Kışlaspor 1-2 Yakakent Denizspor
Samsun 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 24/05/2022 17:30 Canik Belediyespor 0-3 Canik Şehit Uğur Birinci
Samsun 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 25/05/2022 16:00 Belediye Evleri Karşıyaka 3-0 Selanikspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 11. Hafta 25/05/2022 18:00 Gaziosmanpaşa Pınarspor 4-4 Hastanebaşı Mahallesi Esentepe
Samsun 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 26/05/2022 16:00 Fatih Reşadiyespor 1-7 Cedit Ilıcaspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 11. Hafta 26/05/2022 18:00 Zeytinlikspor 2-3 Baruthanespor
Samsun 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 27/05/2022 17:30 Fenerspor 3-0 Canik Belediyespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/05/2022 14:00 Çatalarmut Anadolu Gençlikspor 3-0 Selanikspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 12. Hafta 29/05/2022 16:00 Zeytinlikspor 3-4 Gaziosmanpaşa Pınarspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/05/2022 18:00 Belediye Evleri Karşıyaka 1-2 Vezirköprü Belediyespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/06/2022 14:00 Fatih Reşadiyespor 0-4 Belediye Evleri Karşıyaka
Samsun 1.Amatör D Grubu 13. Hafta 02/06/2022 16:00 Canikspor 3-0 Hastanebaşı Mahallesi Esentepe
Samsun 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 02/06/2022 17:30 Canik Şehit Uğur Birinci 1-0 Fenerspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/06/2022 18:00 Samsun Polisgücü 3-0 Kavak Gençlikspor
Samsun 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 03/06/2022 17:30 Canik Belediyespor 0-7 Beyyenicespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 05/06/2022 14:00 Belediye Evleri Karşıyaka 0-2 Samsun Polisgücü
Samsun 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 05/06/2022 16:00 Cedit Ilıcaspor 3-0 Selanikspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 14. Hafta 05/06/2022 16:00 Gaziosmanpaşa Pınarspor 2-3 Samsun Vefaspor
Samsun 1.Amatör D Grubu 14. Hafta 05/06/2022 18:00 Zeytinlikspor 7-3 Canikspor
Samsun 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 12/06/2022 13:30 Canik Belediyespor 5-1 Türkiş İstiklalspor
Samsun 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 12/06/2022 15:30 Canik Şehit Uğur Birinci 1-0 Beyyenicespor
Samsun 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 12/06/2022 17:30 Kışlaspor 2-1 1984 Kadifekalespor
Samsun 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/06/2022 18:30 Ayvacık Belediyespor 2-0 Samsun Polisgücü
Samsun 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/06/2022 15:00 1984 Kadifekalespor 0-4 Yakakent Denizspor
Samsun 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 19/06/2022 17:00 Türkiş İstiklalspor 1-3 Canik Şehit Uğur Birinci
Samsun 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 19/06/2022 18:30 Samsun Karadenizspor 0-2 Ayvacık Belediyespor
Samsun 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 23/06/2022 18:30 Fenerspor 5-1 Türkiş İstiklalspor
Samsun 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 26/06/2022 18:30 Canik Belediyespor 1-3 Fenerspor
Samsun 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 03/07/2022 18:00 Fenerspor 2-2 Atakum FK
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design