2019/20 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 11. Hafta   15:00 Şutimspor - Fatihspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 11. Hafta   15:00 Uyanışspor - Suruç Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 1. Hafta 05/10/2019 16:00 Eyyüpspor 0-1 Yeni Halspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 2. Hafta 12/10/2019 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-0 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 2. Hafta 13/10/2019 14:00 Yenişehirspor 0-2 Harran Ovaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 2. Hafta 13/10/2019 16:00 Reha Gençlikspor 0-3 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 3. Hafta 20/10/2019 15:00 Çamlıdere Gençlikspor 4-0 Yenişehirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 4. Hafta 26/10/2019 14:30 Şanlıurfa Karşıyaka 2-3 Yukarı Göklüspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 4. Hafta 27/10/2019 15:00 Eyyübiye Belediyespor 0-0 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 3. Hafta 01/11/2019 18:30 11 Nisanspor 2-0 Karaköprüspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 5. Hafta 03/11/2019 10:30 Yenişehirspor 1-3 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 3. Hafta 03/11/2019 12:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-0 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 5. Hafta 03/11/2019 14:30 Çamlıdere Gençlikspor 1-1 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 6. Hafta 09/11/2019 15:30 Şanlıurfa Karşıyaka 2-2 Bozova 75.Yıl Mesleki Teknik Lise
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 6. Hafta 10/11/2019 14:30 Yeni Halspor 0-1 Bozova Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 7. Hafta 16/11/2019 14:30 Reha Gençlikspor 1-2 Viranşehir Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 2. Hafta 17/11/2019 13:00 Şanlıurfa Gençlikspor 4-2 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 8. Hafta 22/11/2019 18:30 Genç Karakeçililerspor 0-0 Yeni Halspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 8. Hafta 23/11/2019 15:00 Eyyüpspor 2-0 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 9. Hafta 30/11/2019 14:30 Çamlıdere Gençlikspor 5-1 Harran Ovaspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 4. Hafta 01/12/2019 12:30 Şanlıurfa Gençlikspor 1-2 Tavla Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 9. Hafta 01/12/2019 14:30 Şanlıurfa Karşıyaka 1-3 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 10. Hafta 07/12/2019 14:30 Yenişehirspor 0-2 Bozova 75.Yıl Mesleki Teknik Lise
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 8. Hafta 08/12/2019 13:00 11 Nisanspor 0-2 Ceylanpınar Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 11. Hafta 14/12/2019 14:30 Çamlıdere Gençlikspor 2-1 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 11. Hafta 15/12/2019 14:30 Eyyüpspor 4-1 Genç Karakeçililerspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 6. Hafta 22/12/2019 12:00 Şanlıurfa Gençlikspor 11-0 Hatay Dumlupınarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 7. Hafta 29/12/2019 13:00 Şanlıurfa Gençlikspor 7-1 Adanagücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 14. Hafta 05/01/2020 14:00 Eyyübiye Belediyespor 1-1 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 15. Hafta 11/01/2020 14:00 Reha Gençlikspor 2-3 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 16. Hafta 18/01/2020 14:30 Eyyüpspor 4-1 Şanlıurfa Türk Telekom
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 25/01/2020 10:30 Uyanışspor 3-0 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 25/01/2020 12:30 Urfagücü 0-3 Samakspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 17. Hafta 25/01/2020 14:30 Şanlıurfa Karşıyaka 4-1 Harran Ovaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 11. Hafta 26/01/2020 12:00 11 Nisanspor 1-2 Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 17. Hafta 26/01/2020 14:00 Yeni Halspor 9-5 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/02/2020 13:00 Bağmancıspor 2-2 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 18. Hafta 01/02/2020 15:00 Eyyübiye Belediyespor 3-2 Yeni Halspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 10. Hafta 02/02/2020 13:00 Şanlıurfa Gençlikspor 2-4 K.Maraş Anadolu Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 12. Hafta 02/02/2020 15:00 Karaköprüspor 1-1 11 Nisanspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/02/2020 13:00 Yıldırımgücü 1-6 Birecik Mezra Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 13. Hafta 09/02/2020 15:00 11 Nisanspor 0-0 Viranşehir Sanayispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 12. Hafta 15/02/2020 12:00 Şanlıurfa Gençlikspor 0-5 Gaziantep Karataşspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/02/2020 16:00 Özkarakeçilispor 9-3 Yıldırımgücü
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 16/02/2020 13:00 Kendirspor 3-0 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 15/03/2020 10:30 Urfagücü 0-9 63 Gücü Eminspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 15/03/2020 13:30 Sancaktarspor 1-0 Samakspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/03/2020 15:30 Ankaspor 7-0 Yıldırımgücü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design