2022/23 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2022 19:00 Şanlıurfa Karşıyaka 0-0 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 16/10/2022 15:00 Eyyüpspor 6-1 Viranşehirspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 16/10/2022 17:00 Karaköprü 63 Spor 1-3 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 23/10/2022 13:00 Uyanışspor 4-0 El Ruhaspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 23/10/2022 15:00 Hatemispor 3-2 Karaköprü 63 Spor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 23/10/2022 17:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 1-1 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 28/10/2022 19:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-3 Uyanışspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 30/10/2022 17:00 Şanlıurfa Fıratspor 3-2 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/11/2022 19:00 Yeni Halspor 1-2 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 12/11/2022 15:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 5-1 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 13/11/2022 14:00 Karaköprü 63 Spor 0-2 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/11/2022 19:00 Şanlıurfa DSİ 1-1 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/11/2022 14:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-0 Viranşehirspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 20/11/2022 16:00 Çamlıdere Gençlikspor 7-1 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/11/2022 19:00 Eyyüpspor 0-3 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 26/11/2022 16:00 Karaköprü 63 Spor 0-5 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa Süper Amatör 4. Hafta 27/11/2022 14:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-4 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 27/11/2022 16:00 Genç Karakeçililerspor 0-0 Yaylak Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/12/2022 19:00 Şanlıurfa DSİ 1-0 Siverek Gençlikspor
Ampute Süper Lig 2. Hafta 04/12/2022 12:00 Eyyübiye Belediyesi Engelliler 0-0 Konya Engelliler Gücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/12/2022 13:30 Yeni Halspor 2-2 Birecikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/12/2022 15:30 Şanlıurfa Karşıyaka 1-2 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/12/2022 19:00 Karaköprü 63 Spor 4-2 Yaylak Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/12/2022 15:00 Uyanışspor 11-0 Eyyüpspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 11/12/2022 16:00 Badıllı Gençlikspor 4-1 Şanlıurfa Fıratspor
Ampute Süper Lig 4. Hafta 18/12/2022 12:00 Eyyübiye Belediyesi Engelliler 6-1 Şişli Yeditepe Engelliler
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/12/2022 13:30 Şanlıurfa Karşıyaka 4-3 El Ruhaspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/12/2022 15:30 Hatemispor 1-2 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/12/2022 19:00 Hatemispor 4-0 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 24/12/2022 15:00 Genç Karakeçililerspor 3-3 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa Süper Amatör 8. Hafta 25/12/2022 13:00 15 Temmuz Gençlikspor 2-4 Viranşehirgücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 25/12/2022 15:00 Yeni Halspor 2-2 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/12/2022 19:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-0 Şanlıurfa Fıratspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 01/01/2023 13:00 Şanlıurfa DSİ 1-3 Mezragücü
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 01/01/2023 15:00 Çamlıdere Gençlikspor 1-1 Genç Karakeçililerspor
Ampute Süper Lig 7. Hafta 08/01/2023 12:00 Eyyübiye Belediyesi Engelliler 0-1 Malatya BŞ Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 12/01/2023 19:00 Uyanışspor 3-2 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 13/01/2023 19:00 Eyyüpspor 2-8 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 15/01/2023 13:00 Genç Karakeçililerspor 1-1 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 15/01/2023 15:00 Karaköprü 63 Spor 1-4 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 20/01/2023 19:00 Şanlıurfa Fıratspor 1-1 Uyanışspor
Ampute Süper Lig 9. Hafta 22/01/2023 12:00 Eyyübiye Belediyesi Engelliler 0-9 Etimesgut Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 22/01/2023 13:30 Çamlıdere Gençlikspor 4-1 Karaköprü 63 Spor
Şanlıurfa Süper Amatör 11. Hafta 22/01/2023 15:30 11 Nisanspor 0-4 Bozova Belediyespor
Şanlıurfa Süper Amatör 12. Hafta 28/01/2023 15:30 15 Temmuz Gençlikspor - Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 28/01/2023 19:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği - Şanlıurfa DSİ
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design