GAP Arena 2
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: 250

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/10/2016 11:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-0 Şanlıurfa İdman Yurdu
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/10/2016 13:00 Çamlıdere Gençlikspor 1-0 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/10/2016 15:00 Şanlıurfa Tarımspor 0-0 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 30/10/2016 13:00 Şanlıurfa İdman Yurdu 0-4 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/10/2016 15:00 Keçespor 0-1 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2016 10:30 Ankaspor 4-0 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/11/2016 12:30 Şanlıurfa Tarımspor 5-0 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/11/2016 14:30 Yeni Halspor 3-0 Bağmancıspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 13/11/2016 15:00 Şanlıurfa DSİ 3-2 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/11/2016 10:30 Şanlıurfa İdman Yurdu 3-2 Bağmancıspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/11/2016 12:30 Tokigücü 0-4 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 20/11/2016 14:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 3-0 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/11/2016 18:30 Ankaspor 2-3 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2016 18:30 Tokigücü 0-2 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 04/12/2016 14:30 Kendirspor 3-1 Ankaspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/12/2016 18:30 Genç Karakeçililerspor 1-0 Kendirspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 10/12/2016 14:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-2 Halfetispor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/12/2016 13:00 Keçespor 2-1 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/12/2016 15:00 Tokigücü 0-5 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 30/12/2016 18:30 Bağmancıspor 0-2 Tokigücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 31/12/2016 15:00 Şanlıurfa İdman Yurdu 3-1 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/01/2017 12:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 1-0 Bozovagücü
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/01/2017 14:30 Reha Gençlikspor 2-0 Halfetispor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 13/01/2017 18:30 Bağmancıspor 2-1 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 15/01/2017 13:00 Keçespor 3-0 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 15/01/2017 15:00 Şanlıurfa DSİ 1-2 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2017 13:00 Tokigücü 1-0 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/01/2017 15:00 Ankaspor 2-1 Halfetispor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 29/01/2017 14:30 Bağmancıspor 0-4 Şanlıurfa İdman Yurdu
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 04/02/2017 14:30 Yeni Halspor 2-2 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 05/02/2017 14:30 Genç Karakeçililerspor 4-2 Halfetispor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 11/02/2017 15:00 Genç Karakeçililerspor 2-0 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 12/02/2017 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 0-4 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 18/02/2017 15:00 Şanlıurfa İdman Yurdu 1-1 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 19/02/2017 15:00 Keçespor 0-2 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 25/02/2017 15:00 Şanlıurfa DSİ 6-0 Halfetispor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 02/03/2017 18:30 Edessa 7 Yıldızspor 1-4 Edessaspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 12/03/2017 15:30 Haliliyespor 1-7 Eyyübiye Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 15/03/2017 18:30 Yıldırımgücü 0-6 Harran Belediye Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 18/03/2017 13:00 Yıldırımgücü 1-4 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/03/2017 15:00 Özkarakeçilispor 2-3 Göklüspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 19/03/2017 15:00 Bağlarbaşı Kahramanspor 3-1 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/03/2017 19:00 Karaköprüspor 6-0 Suruç Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 29/03/2017 19:00 Haliliyespor 2-1 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 30/03/2017 19:00 Fatihspor 6-0 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 09/04/2017 12:00 Harran Belediye Gençlikspor 2-1 Eyyüpspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 09/04/2017 14:00 Şanlıurfa Yenicespor 2-2 Yıldırımgücü
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 09/04/2017 16:00 Karaköprüspor 4-3 Özkarakeçilispor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/04/2017 19:00 Fatihspor 2-2 Eyyübiye Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 12/04/2017 19:00 Harran Belediye Gençlikspor 3-0 Yıldırımgücü
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 13/04/2017 19:00 Karaköprüspor 10-0 63 Gücü Eminspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 23/04/2017 16:00 Bağlarbaşı Kahramanspor 2-2 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 30/04/2017 16:00 Fatihspor 1-3 Haliliyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 07/05/2017 13:00 Şanlıurfa Yenicespor 0-17 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 07/05/2017 15:00 Bağlarbaşı Kahramanspor 0-6 Telekom Lisesi
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 07/05/2017 17:00 Yıldırımgücü 2-5 Birecikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design