23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

4 Eylülspor Vadisi - 1
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sivas

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Abdulvahabigazispor, Sivas Demirspor, Sivas İl Özel İdare, Sivas Selçukluspor, Sivas Yolspor, Volkanspor, Yüceyurtspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Sivas 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 08/10/2023 10:00 Sivas Çimentospor 1-2 Abdulvahabigazispor
Sivas 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 08/10/2023 12:30 İmranlıspor 8-0 Gürün Gençlerbirliği
Sivas 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 08/10/2023 15:00 Sivas Gençlerbirliği 1-1 Sivas Selçukluspor
Sivas 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 14/10/2023 11:00 Sivas Yolspor 4-0 Demir Çelik Divriğispor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 15/10/2023 13:00 Kangal Termikspor 0-0 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Sivas 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2023 15:00 Altınayspor 0-4 Zaraspor FK
Sivas 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 21/10/2023 15:00 Volkanspor 0-4 Sivas Demirspor
Sivas 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2023 10:30 Sivas Gençlerbirliği 1-3 Altınayspor
Sivas 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 22/10/2023 15:30 İmranlıspor 2-1 Sivas DSİ
Sivas 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2023 10:30 Altınayspor 0-7 Sivas Selçukluspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 29/10/2023 13:00 Kangal Termikspor 0-1 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Sivas 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 29/10/2023 15:30 Abdulvahabigazispor 1-3 Ahmet Turangazispor
Sivas 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 04/11/2023 12:00 Ahmet Turangazispor 2-0 Sivas DSİ
Sivas 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 05/11/2023 11:30 Sivas Gençlerbirliği 5-1 Demir Çelik Divriğispor
Sivas 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 05/11/2023 13:30 Yüceyurtspor 1-4 Volkanspor
Sivas 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 05/11/2023 15:30 Sivas Selçukluspor 1-4 Sivas Yolspor
Sivas 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 12/11/2023 10:00 Yüceyurtspor 1-6 Sivas Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 12/11/2023 13:00 Kangal Termikspor 3-0 Başarı Otomotiv Rüstempaşa
Sivas 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 12/11/2023 15:30 Sivas Çimentospor 0-3 Ahmet Turangazispor
Sivas 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 18/11/2023 12:00 Volkanspor 1-11 Altınyayla Belediyesispor
Sivas 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 18/11/2023 14:00 Sivas Demirspor 1-3 Cumhuriyet Üniversitesi
Sivas 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2023 11:00 Altınayspor 1-2 Sivas Yolspor
Sivas 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2023 15:00 Sivas Selçukluspor 3-2 Zaraspor FK
Sivas 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 25/11/2023 12:30 Abdulvahabigazispor 6-1 Sivas Çimentospor
Sivas 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 26/11/2023 10:00 Sivas Demirspor 2-1 Volkanspor
Sivas 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 26/11/2023 12:00 Altınayspor 3-2 Demir Çelik Divriğispor
Sivas 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 26/11/2023 14:00 Sivas Selçukluspor 7-1 Sivas Gençlerbirliği
Sivas 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 03/12/2023 10:00 Altınyayla Belediyesispor 5-1 Sivas Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 03/12/2023 13:00 Kangal Termikspor 0-3 Develigücü
Sivas 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 03/12/2023 15:00 Sivas Çimentospor 2-3 Sivas DSİ
Sivas 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 10/12/2023 13:00 Abdulvahabigazispor 5-2 Hafik Belediyespor
Sivas 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 10/12/2023 15:00 Altınayspor 2-1 Sivas Gençlerbirliği
Sivas 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 24/12/2023 13:30 Ahmet Turangazispor 2-0 Abdulvahabigazispor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 30/12/2023 13:00 Kangal Termikspor 1-1 Erzincan Ulalarspor
Sivas 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 31/12/2023 10:30 Sivas DSİ 0-3 Ahmet Turangazispor
Sivas 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 31/12/2023 13:00 Abdulvahabigazispor 1-4 Gürün Gençlerbirliği
Sivas 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 31/12/2023 15:00 Sivas Çimentospor 3-1 Hafik Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 1. Hafta 20/01/2024 14:00 Sivas Aile Sosyal Politikalar 5-1 Yozgat Yurdum Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 15. Hafta 11/02/2024 13:00 Kangal Termikspor 1-3 12 Bingölspor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 5. Hafta 17/02/2024 14:00 Sivas Aile Sosyal Politikalar 1-0 Haymana Belediyespor
Sivas 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/02/2024 11:00 Altınyayla Belediyesispor 1-1 Cumhuriyet Üniversitesi
Sivas 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/02/2024 13:30 Sivas Yolspor 1-5 Zaraspor FK
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 17. Hafta 25/02/2024 13:00 Kangal Termikspor 4-1 Dersimspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |