Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çakılköyspor, Çatalca Çiftlikköyspor, Çatalcaspor, Dağyenice, Gökçealispor, Gümüşpınarspor, Kabakçaspor, Ovayenicespor, Öz Örencik Köyüspor, Subaşıspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 09/09/2017 16:30 Çatalcaspor 2-1 Bayrampaşa
İstanbul SA 8.Grup 1. Hafta 10/09/2017 17:00 Kestanelikspor 1-0 Ömerli Köyüspor
TFF 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 23/09/2017 16:00 Çatalcaspor 1-3 Kemerspor 2003
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 30/09/2017 15:30 Çatalca Öznakkaşspor 2-2 Muratbeyspor
TFF 3.Lig 1.Grup 6. Hafta 01/10/2017 15:30 Çatalcaspor 1-0 Erzin Belediyespor
İstanbul 1A 2.Grup 2. Hafta 08/10/2017 15:00 Muratbeyspor 2-1 Ambarlı Işıkspor
TFF 3.Lig 1.Grup 8. Hafta 14/10/2017 15:00 Çatalcaspor 1-1 Çanakkale Dardanel SK
İstanbul 1A 2.Grup 4. Hafta 22/10/2017 14:30 Muratbeyspor 7-0 Kamilobaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 10. Hafta 29/10/2017 15:00 Çatalcaspor 0-3 Ofspor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 05/11/2017 10:45 Muratbeyspor 4-0 Çatalca Çiftlikköyspor
İstanbul 1A 2.Grup 6. Hafta 05/11/2017 12:30 Çatalca Öznakkaşspor 2-2 Hadımköy
İstanbul SA 8.Grup 10. Hafta 05/11/2017 14:30 Kestanelikspor 1-2 Çayırbaşıspor
TFF 3.Lig 3.Grup 12. Hafta 11/11/2017 12:00 Büyükçekmece Tepecikspor 1-0 Karaköprü Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 12. Hafta 12/11/2017 13:30 Çatalcaspor 0-1 Halide Edip Adıvar
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 18/11/2017 12:30 Dağyenice 0-1 Gürpınarspor
İstanbul 1A 1.Grup 8. Hafta 18/11/2017 14:30 Akalanspor 1-1 Kavaklı Köyüspor
TFF 3.Lig 1.Grup 14. Hafta 25/11/2017 13:30 Çatalcaspor 0-1 Bergama Belediyespor
İstanbul 1A 2.Grup 10. Hafta 03/12/2017 14:30 Muratbeyspor 1-2 Çatalca Öznakkaşspor
İstanbul 1A 2.Grup 11. Hafta 09/12/2017 14:30 Çatalca Öznakkaşspor 1-2 Silivri Alibey
TFF 3.Lig 1.Grup 16. Hafta 10/12/2017 13:30 Çatalcaspor 0-1 Manisa Büyükşehir Belediyespor
İstanbul 1A 2.Grup 12. Hafta 17/12/2017 14:30 Muratbeyspor 4-2 Hadımköy
İstanbul 1A 1.Grup 13. Hafta 24/12/2017 11:00 Akalanspor 3-3 Tepecik Anadolu
İstanbul 1A 2.Grup 14. Hafta 31/12/2017 14:30 Çatalca Öznakkaşspor 1-2 Ambarlı Işıkspor
İstanbul 1A 1.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 Akalanspor 2-4 İzzettinspor
İstanbul 1A 2.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Çatalca Öznakkaşspor 5-0 Kamilobaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 18. Hafta 20/01/2018 13:30 Çatalcaspor 2-0 12 Bingölspor
İstanbul 1A 2.Grup 18. Hafta 28/01/2018 14:30 Çatalca Öznakkaşspor 2-0 Çatalca Çiftlikköyspor
TFF 3.Lig 1.Grup 20. Hafta 03/02/2018 13:30 Çatalcaspor 0-1 Yomraspor
İstanbul 2A 1.Grup 1. Hafta 04/02/2018 10:45 Çanakcaspor 0-4 Beylikgücüspor
İstanbul 2A 1.Grup 1. Hafta 04/02/2018 12:30 Gökçealispor 0-4 Çakılköyspor
İstanbul 2A 3.Grup 2. Hafta 10/02/2018 13:00 Kabakçaspor 3-2 Silivri Mimarsinanspor
İstanbul 2A 1.Grup 2. Hafta 10/02/2018 15:00 Çakılköyspor 5-0 Çanakcaspor
İstanbul 2A 2.Grup 2. Hafta 11/02/2018 12:30 Ovayenicespor 7-1 Esenyurt Örnek İdman Yurdu
İstanbul 2A 2.Grup 2. Hafta 11/02/2018 14:30 Gümüşpınarspor 1-7 Anadolu Esenyurtspor
TFF 3.Lig 1.Grup 22. Hafta 14/02/2018 13:30 Çatalcaspor 1-1 Orhangazi Belediyespor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 17/02/2018 15:00 Subaşıspor 6-1 Gümüşpınarspor
İstanbul 2A 1.Grup 3. Hafta 18/02/2018 15:00 Gökçealispor 1-5 Kumburgazspor
İstanbul 2A 1.Grup 4. Hafta 24/02/2018 15:00 Çakılköyspor 3-2 Beylikgücüspor
TFF 3.Lig 1.Grup 24. Hafta 25/02/2018 13:30 Çatalcaspor 2-1 Düzcespor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 03/03/2018 13:00 Gümüşpınarspor 1-4 Ovayenicespor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 03/03/2018 15:00 Subaşıspor 3-2 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 1.Grup 5. Hafta 04/03/2018 11:00 Çakılköyspor 4-2 Öz Örencik Köyüspor
İstanbul 2A 1.Grup 5. Hafta 04/03/2018 13:00 Çanakcaspor 0-7 Gümüşyakaspor
İstanbul 2A 1.Grup 5. Hafta 04/03/2018 15:00 Gökçealispor 1-2 Haraççıspor
İstanbul 2A 1.Grup 6. Hafta 10/03/2018 15:00 Öz Örencik Köyüspor 5-0 Gökçealispor
TFF 3.Lig 1.Grup 26. Hafta 11/03/2018 15:00 Çatalcaspor 1-0 Yeni Altındağ Belediyespor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 17/03/2018 11:00 Subaşıspor 2-1 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 17/03/2018 13:00 Gümüşpınarspor 1-2 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 17/03/2018 15:00 Ovayenicespor 3-2 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 1.Grup 7. Hafta 18/03/2018 11:00 Çakılköyspor 2-1 Kumburgazspor
İstanbul 2A 1.Grup 7. Hafta 18/03/2018 13:00 Çanakcaspor 3-3 Gökçealispor
İstanbul 2A 1.Grup 7. Hafta 18/03/2018 15:00 Öz Örencik Köyüspor 2-3 Karaağaçspor
İstanbul 2A 3.Grup 8. Hafta 24/03/2018 13:00 Kabakçaspor 1-1 Karacaköy Belediyespor
İstanbul 2A 1.Grup 8. Hafta 24/03/2018 15:00 Çanakcaspor 2-3 Öz Örencik Köyüspor
TFF 3.Lig 1.Grup 28. Hafta 25/03/2018 15:00 Çatalcaspor 0-2 Erbaaspor
İstanbul 2A 2.Grup 9. Hafta 31/03/2018 11:00 Gümüşpınarspor 2-3 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 9. Hafta 31/03/2018 15:00 Ovayenicespor 6-2 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 1.Grup 9. Hafta 01/04/2018 13:00 Öz Örencik Köyüspor 3-2 Kumburgazspor
İstanbul 2A 1.Grup 9. Hafta 01/04/2018 15:00 Çakılköyspor 1-1 Haraççıspor
TFF 3.Lig 1.Grup 30. Hafta 07/04/2018 15:00 Çatalcaspor 1-1 Bayburt Grup Özel İdare
İstanbul 2A 2.Grup 10. Hafta 08/04/2018 13:30 Ovayenicespor 0-2 Subaşıspor
İstanbul 2A 2.Grup 10. Hafta 08/04/2018 15:30 Gümüşpınarspor 1-5 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 14/04/2018 16:00 Subaşıspor 1-0 Esenyurt Acarspor
İstanbul 2A 1.Grup 11. Hafta 15/04/2018 16:00 Gökçealispor 0-6 Karaağaçspor
İstanbul 2A 3.Grup 12. Hafta 21/04/2018 14:00 Kabakçaspor 5-0 5 Mevsim Gençlikspor
İstanbul 2A 1.Grup 12. Hafta 21/04/2018 16:00 Çakılköyspor 8-2 Silivri Kadıköyspor
TFF 3.Lig 1.Grup 32. Hafta 22/04/2018 15:30 Çatalcaspor 1-1 Kozan Belediyespor
İstanbul 2A 2.Grup 13. Hafta 28/04/2018 16:00 Subaşıspor - Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 1.Grup 13. Hafta 29/04/2018 12:00 Gökçealispor - Gümüşyakaspor
İstanbul 2A 1.Grup 13. Hafta 29/04/2018 14:00 Çanakcaspor - Kumburgazspor
TFF 3.Lig 1.Grup 34. Hafta 05/05/2018 15:30 Çatalcaspor - Batman Petrolspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design