Avcılar Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ambarlıspor, Avcılar 1903 Spor, Avcılar Belediyespor, Avcılar Cihangirspor, Avcılar Yeşilkentspor, Mustafakemalpaşa, Okyanus Koleji

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 26/08/2017 17:00 Büyükçekmece Tepecikspor 0-2 Çorum Belediyespor
İstanbul SA 7.Grup 1. Hafta 09/09/2017 17:00 Avcılar Belediyespor 1-0 İstanbul Kartal Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 16/09/2017 16:30 Büyükçekmece Tepecikspor 0-1 Cizrespor
İstanbul SA 7.Grup 3. Hafta 23/09/2017 16:00 Avcılar Belediyespor 0-3 Gazi Mahallesi
TFF 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 28/09/2017 16:00 Büyükçekmece Tepecikspor 0-1 Kızılcabölükspor
İstanbul 1A 2.Grup 1. Hafta 30/09/2017 15:30 Ambarlı Işıkspor 4-1 Çatalca Çiftlikköyspor
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 01/10/2017 11:30 Denizköşklerspor 1-2 Gazitepe
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 01/10/2017 15:00 İstanbul Beylikdüzüspor 1-2 Beylerbeyi
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 01/10/2017 17:00 Avcılar Cihangirspor 2-1 Çatalca İhsaniyespor
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 08/10/2017 15:00 Mustafakemalpaşa 4-0 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 1A 2.Grup 3. Hafta 14/10/2017 14:30 Ambarlı Işıkspor 1-0 Silivri Alibey
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 15/10/2017 14:30 Avcılar Cihangirspor 0-0 Güzelcespor
TFF 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 15/10/2017 15:00 Büyükçekmece Tepecikspor 3-0 Ankara Adliyespor
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 2-2 Tunaspor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 22/10/2017 14:30 Rumeli Kavağı 1-4 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 2.Grup 5. Hafta 28/10/2017 12:30 Ambarlı Işıkspor 2-2 Çatalca Öznakkaşspor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 28/10/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 3-0 Kadırgaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 10. Hafta 29/10/2017 15:00 Büyükçekmece Tepecikspor 1-0 Utaş Uşakspor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 29/10/2017 19:00 Avcılar Cihangirspor 1-2 Denizköşklerspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 04/11/2017 14:30 Denizköşklerspor 2-0 Gürpınarspor
İstanbul SA 4.Grup 10. Hafta 05/11/2017 14:30 Küçükköyspor 0-3 Beykozspor 1908
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 11/11/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 1-2 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 12/11/2017 14:30 Avcılar Cihangirspor 1-1 Dağyenice
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 18/11/2017 14:30 Denizköşklerspor 3-1 Esenyurtspor
İstanbul 1A 2.Grup 8. Hafta 19/11/2017 12:30 Ambarlı Işıkspor 10-0 Kamilobaspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 19/11/2017 14:30 Mustafakemalpaşa 4-1 Pendik Kavakpınarspor
TFF 3.Lig 3.Grup 14. Hafta 26/11/2017 13:30 Büyükçekmece Tepecikspor 2-0 Arsinspor
İşitme Engelliler 1.Lig A Grubu 2. Hafta 03/12/2017 12:30 Avcılar İ.E.S.K. 6-1 Çorum İ.E.S.K.
TFF 3.Lig 3.Grup 16. Hafta 09/12/2017 13:30 Büyükçekmece Tepecikspor 1-0 Kocaelispor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 10/12/2017 12:30 Avcılar Cihangirspor 1-0 Esenyurtspor
İstanbul SA 7.Grup 15. Hafta 10/12/2017 14:30 Avcılar Belediyespor 3-4 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 16/12/2017 12:30 Denizköşklerspor 5-1 Taşolukspor
İstanbul SA 7.Grup 17. Hafta 16/12/2017 14:30 Avcılar Belediyespor 3-3 Hasköy
İşitme Engelliler 1.Lig A Grubu 4. Hafta 17/12/2017 12:30 Avcılar İ.E.S.K. - Trabzon İ.E.S.K.
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 17/12/2017 14:30 Mustafakemalpaşa - İstanbul Mesudiyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design