Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beykoz Çavuşbaşıspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 2. Hafta 30/09/2017 15:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-0 Edirnespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 2. Hafta 01/10/2017 15:00 Çengelköyspor 2-0 Eskişehir Kurtuluşspor
İstanbul 1A 14.Grup 2. Hafta 08/10/2017 15:00 Tuzla Şifaspor 4-0 Ortadağspor
İstanbul 1A 16.Grup 3. Hafta 14/10/2017 15:00 Beykoz Çavuşbaşıspor 0-0 Selimiyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Çengelköyspor 2-0 Kaynaşlı Belediyespor
İstanbul SA 1.Grup 9. Hafta 29/10/2017 15:00 Çubukluspor 0-3 Yenibosnaspor
İstanbul 1A 16.Grup 6. Hafta 05/11/2017 11:00 Beykoz Çavuşbaşıspor 2-0 Kartal Çavuşoğluspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:30 Çengelköyspor 1-0 Kütahyaspor
İstanbul SA 1.Grup 12. Hafta 18/11/2017 14:30 Çubukluspor 1-2 Albayrakspor
İstanbul 1A 16.Grup 8. Hafta 19/11/2017 11:00 Beykoz Çavuşbaşıspor 7-1 Ataşehir Doğuşspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 19/11/2017 14:30 Çengelköyspor 1-1 Feriköy
İstanbul 1A 18.Grup 8. Hafta 25/11/2017 13:30 Denizcilik İşletmeleri 1-2 Çamlıcaspor
İstanbul SA 1.Grup 14. Hafta 02/12/2017 14:30 Çubukluspor 2-2 Gültepespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 03/12/2017 14:00 Çengelköyspor 1-0 Beyköy Belediyespor
İstanbul 1A 16.Grup 11. Hafta 09/12/2017 15:00 Beykoz Çavuşbaşıspor 2-1 Gülsuyuspor
İstanbul SA 1.Grup 17. Hafta 16/12/2017 14:30 Çubukluspor 1-2 Başakşehirspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 13. Hafta 17/12/2017 14:00 Çengelköyspor 6-1 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İstanbul SA 1.Grup 19. Hafta 30/12/2017 14:30 Çubukluspor 1-3 Davutpaşa
İstanbul 1A 16.Grup 14. Hafta 31/12/2017 14:30 Beykoz Çavuşbaşıspor 7-1 Ümraniye Yamanspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 14. Hafta 14/01/2018 14:00 Çengelköyspor 4-0 Dumlupınar Üniversitesi
İstanbul 1A 16.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Beykoz Çavuşbaşıspor 9-1 Tokatköyspor
İstanbul SA 4.Grup 21. Hafta 20/01/2018 14:30 Küçükyalı Yelkenspor 0-0 Ramispor
İstanbul SA 1.Grup 21. Hafta 21/01/2018 14:30 Çubukluspor 0-5 Leventspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 16. Hafta 27/01/2018 14:00 Çengelköyspor 1-0 Alibeyköy
İstanbul 1A 16.Grup 18. Hafta 28/01/2018 12:30 Beykoz Çavuşbaşıspor 2-3 Orhanlıspor
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 03/02/2018 14:30 TED İstanbul Koleji 3-0 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 2A 16.Grup 3. Hafta 17/02/2018 12:00 TED İstanbul Koleji 3-1 Doğangüneşspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 18/02/2018 14:00 Çengelköyspor 1-1 Tavşanlı Moymulspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 3. Hafta 25/02/2018 15:00 Küçükyalı Yelkenspor 2-1 Ortaköyspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 04/03/2018 14:00 Çengelköyspor 1-0 Anadolu Üniversitesi
İstanbul 2A 18.Grup 7. Hafta 17/03/2018 15:00 Rüzgarlıbahçe 0-11 Feneryoluspor
İstanbul 2A 17.Grup 7. Hafta 18/03/2018 10:30 Kirazlıtepespor 1-3 Beykoz Göllü Köyüspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 23. Hafta 18/03/2018 14:00 Çengelköyspor 2-0 Yeşilköyspor
İstanbul 2A 14.Grup 8. Hafta 25/03/2018 15:30 Beykoz Yenimahallespor 0-2 Kavakpınarspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 8. Hafta 31/03/2018 15:30 Ataşehir Çamolukspor 3-0 Ortaköyspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 25. Hafta 01/04/2018 15:00 Çengelköyspor 3-2 Bozüyük Vitraspor
İstanbul 2A 17.Grup 10. Hafta 07/04/2018 15:30 Kirazlıtepespor 1-6 Marmara Karayolları
İstanbul 2A 17.Grup 12. Hafta 21/04/2018 13:00 Kirazlıtepespor 0-8 Tuzla Mimarsinanspor
İstanbul 2A 17.Grup 14. Hafta 05/05/2018 16:00 Kirazlıtepespor 1-4 Fetih Kelkitspor
İstanbul 2A 16.Grup 16. Hafta 12/05/2018 16:00 TED İstanbul Koleji 1-0 Selami Ali Yeşil Sahaspor
İstanbul 2A 17.Grup 17. Hafta 19/05/2018 16:00 Kirazlıtepespor 5-10 Hasanpaşa
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design