Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 700

Evsahibi takım(lar): İstanbul Yeditepe Engelliler S.K., Nişantaşıspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Mecidiyeköy Tayfunspor 2-3 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 28/09/2019 11:30 Halil Rıfat Paşa 4-0 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 28/09/2019 13:30 İzzetpaşa 1-1 Muradiye
İstanbul SAL 2.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Nişantaşıspor 3-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 29/09/2019 11:30 Şişli Yaylaspor 0-0 Kadırgaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:00 Ortaköyspor 3-0 Bozcaadaspor
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Mecidiyeköy Tayfunspor 2-3 Ramispor
İstanbul SAL 8.Grup 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Mecidiyeköyspor 5-0 Kumburgazspor
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 12/10/2019 11:00 Ulutepespor 0-3 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 12/10/2019 13:00 Halil Rıfat Paşa 4-4 Kilyosspor
İstanbul SAL 2.Grup 3. Hafta 12/10/2019 15:00 Nişantaşıspor 2-1 İstanbul Siirtgücü
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Şişli Yaylaspor 2-1 Terazidere
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 19/10/2019 16:00 Mecidiyeköy Tayfunspor 2-3 İstanbul Barışspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Ulutepespor 1-10 Çeliktepespor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Mecidiyeköyspor 1-0 Rumeli Kavağıspor
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 26/10/2019 12:30 Halil Rıfat Paşa 3-0 Akatlarspor
İstanbul SAL 2.Grup 5. Hafta 26/10/2019 15:00 Nişantaşıspor 4-1 Leventspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 10:30 Taksimspor 0-3 Kocamustafapaşa
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 27/10/2019 12:30 Şişli Yaylaspor 0-2 Gültepespor
İstanbul SAL 1.Grup 5. Hafta 27/10/2019 14:30 Kartalspor 2-0 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 30/10/2019 13:00 Mecidiyeköy Tayfunspor 0-1 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Taksimspor 1-5 Reşitpaşa
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 31/10/2019 13:00 Halil Rıfat Paşa 2-1 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Ulutepespor 0-10 Ayazağaspor
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 02/11/2019 14:30 Mecidiyeköy Tayfunspor 2-3 Sakarya İ.M.Ç.
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Ortaköyspor 1-1 Uzunköprüspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 09/11/2019 12:30 Ulutepespor 3-8 Mahmutbey
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 09/11/2019 14:30 Halil Rıfat Paşa 1-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 10/11/2019 14:30 Şişli Yaylaspor 4-1 1863 Boğaziçi SK
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 16/11/2019 11:00 Şişli Yaylaspor 1-3 Hasköy
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 9. Hafta 16/11/2019 14:00 Ortaköyspor 1-1 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 17/11/2019 10:45 Halil Rıfat Paşa 3-0 Çankırı Marufspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 12:30 Nişantaşıspor 2-0 Yahya Kemalspor
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Mecidiyeköyspor 0-6 Beykozspor 1908
İstanbul 1A 7.Grup 11. Hafta 24/11/2019 14:00 Mecidiyeköy Tayfunspor 3-1 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 30/11/2019 12:30 Taksimspor 2-3 İstanbul Erzincanspor
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 01/12/2019 11:00 Nişantaşıspor 5-0 Sütlücespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Ortaköyspor 2-2 Vizespor
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 Mecidiyeköyspor 3-0 Çakmakspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 08/12/2019 14:30 Mecidiyeköy Tayfunspor 3-0 Yıldıztabya
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 15/12/2019 14:30 Halil Rıfat Paşa 4-0 Olimpiyatspor
İstanbul SAL 2.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Nişantaşıspor 3-0 Başakşehirspor
İstanbul 1A 7.Grup 15. Hafta 22/12/2019 14:30 Mecidiyeköy Tayfunspor 0-0 Haliçspor
İstanbul SAL 4.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:30 Gülsuyuspor 0-0 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 04/01/2020 12:30 Halil Rıfat Paşa 3-5 Merkezefendispor
İstanbul SAL 2.Grup 15. Hafta 04/01/2020 14:30 Nişantaşıspor 2-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 7.Grup 18. Hafta 11/01/2020 14:30 Mecidiyeköy Tayfunspor 6-3 Bollucaspor
İstanbul SAL 2.Grup 17. Hafta 18/01/2020 14:30 Nişantaşıspor 3-0 İFA
İstanbul SAL 4.Grup 18. Hafta 26/01/2020 12:30 Gülsuyuspor 2-1 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 Nişantaşıspor 7-3 Valide Tayfunspor
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Şişli Gençlikspor 7-2 Haznedar Çetinkaya
İstanbul SAL 2.Grup 20. Hafta 09/02/2020 12:30 Nişantaşıspor 7-0 Paşabahçe
İstanbul SAL 4.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Gülsuyuspor 0-2 Gazi Mahallesi
İstanbul SAL 6.Grup 21. Hafta 15/02/2020 14:30 İstanbul Mesudiyespor 0-2 Kanaryaspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:30 Şişli Gençlikspor 9-2 Günyamaçspor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 23/02/2020 12:30 Nişantaşıspor 6-0 Ferahevler
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 19. Hafta 23/02/2020 15:00 Ortaköyspor 2-0 Karamürselspor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 01/03/2020 14:30 Şişli Gençlikspor 3-1 Neslişahspor
İstanbul 2A 9.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Mahmut Şevket Paşaspor 4-1 İstanbul Sivasspor
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 07/03/2020 16:30 Şişli Gençlikspor 2-0 Bağcılar Gençlergücü
İstanbul SAL Klasman B 2. Hafta 14/03/2020 15:30 Dudulluspor 2-3 Gazi Mahallesi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design