2017/18 Sezonu Maç programı

Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 30/08/2017 16:00 Bağcılarspor 2-1 Çatalcaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 09/09/2017 16:30 Bağcılarspor 0-0 Turgutluspor
İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 16/09/2017 16:30 Bağcılar Güneşlispor 0-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SA 5.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Mahmutbeyspor 0-0 Sultanbeyli Uzunderespor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 19/09/2017 13:00 Bağcılarspor 0-1 Konya Anadolu Selçukspor
İstanbul SA 3.Grup 3. Hafta 23/09/2017 16:00 Bağcılar İstoçspor 0-1 Çapaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 24/09/2017 16:00 Bağcılarspor 1-0 Kırıkhanspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 30/09/2017 13:30 Trabzon 1453 Spor 0-2 Piyalepaşa
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 30/09/2017 15:30 Bağcılar Güneşlispor 1-6 Çeliktepespor
TFF 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 01/10/2017 15:30 Bağcılarspor 1-2 Van Büyükşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup 7. Hafta 07/10/2017 15:30 Bağcılarspor 0-1 Anagold 24 Erzincanspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 08/10/2017 14:00 Şafak 76 Spor 0-1 Yücespor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 14/10/2017 12:00 Trabzon 1453 Spor 0-0 Ferahevlerspor
İstanbul SA 6.Grup 6. Hafta 14/10/2017 14:00 Bağcılar Güneşlispor 0-2 Yıldıztabyaspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 14/10/2017 16:00 Şafak 76 Spor 2-3 Koca Mustafapaşa
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 15/10/2017 12:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-3 Yeniköyspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 15/10/2017 14:00 İstanbul Bulancakspor 1-1 Batı Trakya Türklerispor
İstanbul SA 3.Grup 7. Hafta 18/10/2017 12:30 Bağcılar İstoçspor 0-0 Dolayobaspor
İstanbul SA 5.Grup 7. Hafta 18/10/2017 14:30 Mahmutbeyspor 3-1 Kanaryaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 9. Hafta 21/10/2017 15:00 Bağcılarspor 1-0 Muğlaspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 28/10/2017 12:00 Şafak 76 Spor 0-7 İstanbul Trabzonspor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 28/10/2017 14:00 Bağcılar Güneşlispor 0-2 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SA 3.Grup 9. Hafta 29/10/2017 14:00 Bağcılar İstoçspor 0-3 Ortaköyspor
İstanbul SA 5.Grup 9. Hafta 29/10/2017 16:00 Mahmutbeyspor 0-1 Kavacıkspor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 29/10/2017 18:00 Rumelispor 4-0 Bahçelievlerspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 29/10/2017 20:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 2-2 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 04/11/2017 13:30 İstanbul Bulancakspor 0-1 İstanbul Bayburtspor
TFF 3.Lig 2.Grup 11. Hafta 05/11/2017 13:30 Bağcılarspor 1-1 Pazarspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 11/11/2017 12:00 Şafak 76 Spor 1-5 Esenler Tokatspor
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 11/11/2017 14:00 Bağcılar Güneşlispor 1-2 Kadırgaspor
İstanbul SA 5.Grup 11. Hafta 12/11/2017 12:00 Mahmutbeyspor 7-3 Kilyosspor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 12/11/2017 14:00 Bağcılar İstoçspor 5-1 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 12/11/2017 16:00 Rumelispor 1-3 Küçükçekmecespor
TFF 3.Lig 2.Grup 13. Hafta 18/11/2017 13:30 Bağcılarspor 3-0 Kayseri Erciyesspor
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 19/11/2017 15:00 Trabzon 1453 Spor 1-3 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 25/11/2017 15:00 Şafak 76 Spor 1-6 Reşitpaşa
İstanbul SA 3.Grup 13. Hafta 26/11/2017 14:00 Bağcılar İstoçspor 1-1 Beyoğlu Yeniçarşıspor
İstanbul 1A 7.Grup 9. Hafta 26/11/2017 16:00 Rumelispor 2-4 1453 Fatih Gençlikspor
TFF 3.Lig 2.Grup 15. Hafta 03/12/2017 13:30 Bağcılarspor 0-0 Erokspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 09/12/2017 16:00 Trabzon 1453 Spor 5-1 Ulusspor
İstanbul SA 5.Grup 15. Hafta 10/12/2017 12:00 Mahmutbeyspor 3-2 Merkezefendispor
İstanbul SA 3.Grup 15. Hafta 10/12/2017 14:00 Bağcılar İstoçspor 1-2 Soğuksuspor
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 10/12/2017 16:00 İstanbul Bulancakspor 1-0 Giresun Emeksanspor
İstanbul 1A 7.Grup 11. Hafta 10/12/2017 18:00 Rumelispor 0-2 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul SA 6.Grup 16. Hafta 14/12/2017 14:30 Bağcılar Güneşlispor 0-1 Mustafakemalpaşa
İstanbul SA 3.Grup 17. Hafta 16/12/2017 12:00 Bağcılar İstoçspor 0-6 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul SA 5.Grup 17. Hafta 16/12/2017 14:00 Mahmutbeyspor 1-1 Siirt İstanbul Yavuzselimspor
TFF 3.Lig 2.Grup 17. Hafta 17/12/2017 13:30 Bağcılarspor 3-1 Tire 1922
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 23/12/2017 12:00 Şafak 76 Spor 1-7 Tophane Tayfun
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 23/12/2017 14:00 Trabzon 1453 Spor 6-1 Ulutepe
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 24/12/2017 12:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 0-3 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 24/12/2017 14:00 Rumelispor 0-5 Vardarspor
İstanbul SA 5.Grup 19. Hafta 30/12/2017 15:00 Mahmutbeyspor 2-3 Kurtköyspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 30/12/2017 17:00 İstanbul Bulancakspor 5-0 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 31/12/2017 12:30 Trabzon 1453 Spor 3-0 Yenigayretspor
İstanbul SA 6.Grup 19. Hafta 31/12/2017 14:30 Bağcılar Güneşlispor 0-3 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 06/01/2018 10:45 Şafak 76 Spor 0-7 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul 1A 7.Grup 15. Hafta 07/01/2018 10:45 Rumelispor 0-8 İstanbul Türk Telekom
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 07/01/2018 12:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 3-1 Sefaköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 15/01/2018 13:00 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 1-2 Küçük Ayasofyaspor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 İstanbul Bulancakspor 6-0 Fatih Hilalspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Trabzon 1453 Spor 4-2 Hürriyetgücü
TFF 3.Lig 2.Grup 18. Hafta 20/01/2018 13:30 Bağcılarspor 1-2 Diyarbekirspor
İstanbul 1A 7.Grup 17. Hafta 21/01/2018 12:30 Rumelispor 1-1 Gelişimspor
İstanbul SA 5.Grup 21. Hafta 21/01/2018 14:30 Mahmutbeyspor 5-3 Bostancıspor
İstanbul 1A 11.Grup 18. Hafta 27/01/2018 12:30 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor 3-0 Cevizlispor
İstanbul 1A 5.Grup 18. Hafta 27/01/2018 14:30 İstanbul Bulancakspor 6-0 Cevat Köprübaşı F.A
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 28/01/2018 14:30 Trabzon 1453 Spor 4-2 Küçükpazar
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 03/02/2018 12:00 CFS Bağcılarspor 3-0 Aslantepespor
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 03/02/2018 14:00 Ateştuğlaspor 1-4 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 03/02/2018 16:00 İstanbul Sivasspor 1-5 Gedikpaşa
TFF 3.Lig 2.Grup 20. Hafta 04/02/2018 13:30 Bağcılarspor 2-1 1461 Trabzon
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 10/02/2018 12:00 Bağcılar Gençlergücü 0-3 Çınaraltıspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 1. Hafta 10/02/2018 15:00 Araphanspor 0-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 11/02/2018 14:30 Güneşlispor 4-1 Yeşilılgazspor
TFF 3.Lig 2.Grup 22. Hafta 14/02/2018 13:30 Bağcılarspor 2-1 Yeşil Bursa
İstanbul 2A 6.Grup 3. Hafta 17/02/2018 15:00 Ateştuğlaspor 1-0 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 24/02/2018 15:00 Bağcılar Asil Kartalspor 2-3 Gümüşderespor
İstanbul 2A 7.Grup 4. Hafta 24/02/2018 17:00 Bağcılar Gençlergücü 0-3 Nişanca Gençlikspor
İstanbul 2A 12.Grup 4. Hafta 25/02/2018 14:00 Güneşlispor 3-0 Altınaslarspor
İstanbul 2A 8.Grup 4. Hafta 25/02/2018 16:00 CFS Bağcılarspor 1-3 Kemerburgazspor
TFF 3.Lig 2.Grup 25. Hafta 03/03/2018 14:30 Bağcılarspor 2-1 Yeni Orduspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 10/03/2018 14:00 Bağcılar Asil Kartalspor 2-6 Etiler Kartalspor
İstanbul 2A 7.Grup 6. Hafta 10/03/2018 16:00 Bağcılar Gençlergücü 1-2 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 11/03/2018 14:00 Güneşlispor 2-0 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 11/03/2018 16:00 CFS Bağcılarspor 4-0 Esenler Turgutreisspor
İstanbul 2A 6.Grup 7. Hafta 17/03/2018 15:00 Ateştuğlaspor 0-5 Damlaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 27. Hafta 18/03/2018 15:00 Bağcılarspor 2-1 Ergene Velimeşespor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 18/03/2018 18:30 Bağcılar Gençlergücü 2-4 Ihlamurdere
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 24/03/2018 14:00 Bağcılar Asil Kartalspor 2-10 Halil Rıfatpaşaspor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 25/03/2018 12:00 Güneşlispor 3-2 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 8.Grup 8. Hafta 25/03/2018 14:00 CFS Bağcılarspor 2-2 Tepebağ Kültürspor
TFF 3.Lig 2.Grup 29. Hafta 31/03/2018 15:00 Bağcılarspor 1-4 Ankara Demirspor
İstanbul 2A 7.Grup 9. Hafta 01/04/2018 14:00 Bağcılar Gençlergücü 3-3 GOP Şemsipaşaspor
İstanbul 2A 7.Grup 10. Hafta 07/04/2018 13:30 Bağcılar Gençlergücü 3-2 Çelikspor
İstanbul 2A 7.Grup 10. Hafta 07/04/2018 15:30 Bağcılar Evrenspor 3-2 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 08/04/2018 15:00 Güneşlispor 1-1 Muratpaşaspor
TFF 3.Lig 2.Grup 31. Hafta 14/04/2018 15:00 Bağcılarspor 2-3 Darıca Gençlerbirliği
İstanbul 2A 7.Grup 12. Hafta 21/04/2018 12:00 Bağcılar Gençlergücü 7-3 Sarıgöl Birlikspor
İstanbul 2A 7.Grup 12. Hafta 21/04/2018 15:30 Bağcılar Evrenspor 1-4 Çelikspor
İstanbul 2A 8.Grup 12. Hafta 22/04/2018 12:00 CFS Bağcılarspor 1-5 Altınokspor
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 22/04/2018 14:00 Güneşlispor 8-2 Ayazağa Esenspor
İstanbul 2A 6.Grup 13. Hafta 28/04/2018 16:00 Ateştuğlaspor 0-3 Yeni Ortabayırspor
TFF 3.Lig 2.Grup 33. Hafta 29/04/2018 15:30 Bağcılarspor 3-1 Gölcükspor
İstanbul 2A 11.Grup 14. Hafta 05/05/2018 14:00 Bağcılar Asil Kartalspor 4-0 Beyoğluspor
İstanbul 2A 7.Grup 14. Hafta 05/05/2018 16:00 Bağcılar Gençlergücü 1-5 Bağcılar Evrenspor
İstanbul 2A 7.Grup 15. Hafta 08/05/2018 16:00 Bağcılar Evrenspor 1-3 Ihlamurdere
İstanbul 2A 6.Grup 15. Hafta 09/05/2018 16:00 Ateştuğlaspor 0-3 Şehreminispor
İstanbul 2A 12.Grup 16. Hafta 12/05/2018 14:00 Güneşlispor 4-0 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 2A 8.Grup 16. Hafta 12/05/2018 16:00 CFS Bağcılarspor 2-1 Gedikpaşa
İstanbul 2A 11.Grup 16. Hafta 13/05/2018 16:00 Bağcılar Asil Kartalspor 3-5 Fişekspor
İstanbul 2A 7.Grup 17. Hafta 19/05/2018 16:00 Bağcılar Evrenspor 2-4 Çınaraltıspor
İstanbul 2A 8.Grup 18. Hafta 26/05/2018 17:00 CFS Bağcılarspor 0-5 Yeşildirek
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design