Bahçelievler İl Özel İdare Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 4350

Evsahibi takım(lar): Bahçelievlerspor, Şirinevlerspor, Yenibosnaspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 30/10/2021 12:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 2-2 Galata
İstanbul SAL 5.Grup 1. Hafta 30/10/2021 15:00 Yenibosnaspor 3-1 Kartaltepe
İstanbul SAL 8.Grup 2. Hafta 06/11/2021 15:00 Kocasinanspor 0-1 Gültepespor
İstanbul SAL 3.Grup 2. Hafta 07/11/2021 15:00 Bahçelievlerspor 1-0 Mecidiyeköyspor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:30 Yenibosnaspor 4-0 Yahya Kemalspor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:30 Kocasinanspor 3-2 Gökçealispor
İstanbul SAL 3.Grup 4. Hafta 21/11/2021 12:30 Bahçelievlerspor 2-2 Kulaksız Okspor
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 8-0 Tuzla Şifaspor
İstanbul SAL 5.Grup 6. Hafta 27/11/2021 10:45 Yenibosnaspor 3-0 Başakşehir Kartalspor
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 27/11/2021 12:30 Bahçelievlerspor 2-0 Kestanelikspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 27/11/2021 14:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 1-0 Küçükköyspor
İstanbul SAL 8.Grup 6. Hafta 28/11/2021 15:00 Kocasinanspor 1-0 Yeni Ufukspor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 11/12/2021 10:45 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 0-3 Çamlıcaspor
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 11/12/2021 12:30 Yenibosnaspor 1-4 Paşabahçe
İstanbul SAL 3.Grup 8. Hafta 11/12/2021 14:30 Bahçelievlerspor 4-1 Balatspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 18/12/2021 14:30 Kocasinanspor 6-2 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 22/12/2021 12:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 6-0 Marmara Karayollarıspor
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 22/12/2021 14:30 Yenibosnaspor 3-0 Taşolukspor
İstanbul SAL 3.Grup 11. Hafta 25/12/2021 14:30 Bahçelievlerspor 2-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 26/12/2021 14:30 Kocasinanspor 0-0 Çengelköyspor
İstanbul SAL 8.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Kocasinanspor 2-2 Kartal Yunusspor
İstanbul SAL 3.Grup 12. Hafta 02/01/2022 14:30 Bahçelievlerspor 3-0 Gaziosmanpaşa
İstanbul SAL 5.Grup 13. Hafta 08/01/2022 14:30 Yenibosnaspor 2-2 Çıksalınspor
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 15/01/2022 14:30 Kocasinanspor 0-0 Albayrakspor
İstanbul SAL 3.Grup 14. Hafta 16/01/2022 12:30 Bahçelievlerspor 5-3 Valide Tayfunspor
İstanbul SAL 7.Grup 14. Hafta 16/01/2022 14:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 4-1 İstinyespor
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 22/01/2022 10:45 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 1-0 Haliçspor
İstanbul SAL 3.Grup 16. Hafta 22/01/2022 12:30 Bahçelievlerspor 3-0 Kanlıcaspor
İstanbul SAL 5.Grup 16. Hafta 22/01/2022 14:30 Yenibosnaspor 1-3 Feriköy
İstanbul SAL 8.Grup 16. Hafta 02/02/2022 15:00 Kocasinanspor 1-1 Mimarsinanspor
İstanbul SAL 5.Grup 18. Hafta 12/02/2022 12:30 Yenibosnaspor 1-2 Ümraniye Yamanspor
İstanbul SAL 3.Grup 18. Hafta 12/02/2022 14:30 Bahçelievlerspor 7-0 Söğütlüçeşmespor
İstanbul SAL 7.Grup 18. Hafta 12/02/2022 16:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 7-0 Gümüşsuyuspor
İstanbul SAL 8.Grup 19. Hafta 19/02/2022 14:30 Kocasinanspor 1-3 Ayazağaspor
İstanbul SAL 7.Grup 20. Hafta 23/02/2022 13:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 11-2 Esenler Tokatspor
İstanbul SAL 5.Grup 20. Hafta 23/02/2022 15:00 Yenibosnaspor 1-3 İFA
İstanbul SAL 3.Grup 21. Hafta 26/02/2022 15:00 Bahçelievlerspor 3-0 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SAL 8.Grup 21. Hafta 27/02/2022 15:00 Kocasinanspor 0-0 Beylerbeyi
İstanbul SAL 5.Grup 22. Hafta 06/03/2022 13:00 Yenibosnaspor 2-0 Tunusbağı
İstanbul SAL 7.Grup 22. Hafta 06/03/2022 15:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 3-0 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 26/03/2022 14:30 Şirinevlerspor 2-0 Sefaköyspor
İstanbul 2A 9.Grup 1. Hafta 26/03/2022 16:30 İstanbul Artvinspor 1-2 Beştelsizspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 1. Hafta 27/03/2022 15:00 Beylikdüzüspor 1-0 İFA
İstanbul 1A 15.Grup 2. Hafta 27/03/2022 17:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 2-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 16.Grup 4. Hafta 06/04/2022 13:00 Merterspor 5-0 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 06/04/2022 15:00 Şirinevlerspor 5-2 Öz Alibeyköy
İstanbul 1A 15.Grup 4. Hafta 07/04/2022 15:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-2 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 09/04/2022 14:30 Şirinevlerspor 3-0 Gaziosmanpaşa Şemsipaşaspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 4. Hafta 13/04/2022 15:00 Osmaniye İstiklalspor 4-1 Haliçspor
İstanbul 2A 9.Grup 4. Hafta 14/04/2022 16:00 İstanbul Artvinspor 3-0 Gürzaferspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 5. Hafta 16/04/2022 15:00 Osmaniye İstiklalspor 3-0 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 15.Grup 6. Hafta 16/04/2022 17:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-3 Güneşlispor
İstanbul 1A 16.Grup 6. Hafta 17/04/2022 16:00 Merterspor 0-3 Avcılar Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge Play-Off 1. Hafta 18/04/2022 15:00 Kartal Bulvarspor 2-0 İstanbul Sinopspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge Play-Off 2. Hafta 20/04/2022 15:00 İstanbul Sinopspor 1-2 Silivrispor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge Play-Off 3. Hafta 22/04/2022 15:00 Silivrispor 5-6 Kartal Bulvarspor
İstanbul 1A 16.Grup 8. Hafta 23/04/2022 15:00 Merterspor 1-0 Fatih Görkem Atletikspor
İstanbul 2A 9.Grup 6. Hafta 23/04/2022 17:00 İstanbul Artvinspor 6-1 Topçularspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 7. Hafta 24/04/2022 15:00 Kuştepespor 0-0 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 8. Hafta 28/04/2022 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 2-1 Cankurtaranspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 9. Hafta 30/04/2022 15:00 Beylikdüzüspor 5-1 Ayazağaspor
İstanbul 2A 9.Grup 8. Hafta 01/05/2022 14:00 İstanbul Artvinspor 5-2 İstanbul Gençlergücü
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 01/05/2022 16:00 Şirinevlerspor 0-3 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Şirinevlerspor 3-2 İ.T.Ü.
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 08/05/2022 12:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 4-0 Sarıyer Maden Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 08/05/2022 15:00 Kavacıkspor 2-1 Ayazağaspor
İstanbul SAL İl Şampiyonluğu 1. Hafta 14/05/2022 15:00 Cankurtaranspor 1-0 Kuştepespor
İstanbul 1A 16.Grup 12. Hafta 18/05/2022 14:00 Merterspor 2-2 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 18/05/2022 16:00 Şirinevlerspor 0-1 Bayrampaşa Altınaslarspor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 19/05/2022 16:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 5-1 Gedikpaşa
İstanbul 2A 9.Grup 12. Hafta 21/05/2022 16:00 İstanbul Artvinspor 2-2 Bezirganbahçespor
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 28/05/2022 16:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-0 Altınyıldızspor
İstanbul 2A 9.Grup 14. Hafta 29/05/2022 14:00 İstanbul Artvinspor 3-2 Esen Bayburtspor
İstanbul 1A 16.Grup 14. Hafta 29/05/2022 16:00 Merterspor 0-2 Vardarspor
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 01/06/2022 16:00 Şirinevlerspor 1-2 İzzetpaşa
İstanbul 1A 16.Grup 16. Hafta 04/06/2022 16:00 Merterspor 1-2 Pınarspor
İstanbul 1A 15.Grup 16. Hafta 05/06/2022 16:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 3-2 Damlaspor
İstanbul 2A 9.Grup 16. Hafta 07/06/2022 17:00 İstanbul Artvinspor 0-0 Yenişehirspor
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 12/06/2022 17:00 Bayrampaşa Altınaslarspor 1-3 İ.T.Ü.
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 12/06/2022 17:00 Şirinevlerspor 2-3 Çeliktepespor
İstanbul 1A 16.Grup 18. Hafta 25/06/2022 16:00 Merterspor 2-4 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 2A 9.Grup 18. Hafta 25/06/2022 18:00 İstanbul Artvinspor 3-2 Atışalanıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design