Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1907 Ataköy Çobançeşmespor, Bakırköy Gençlikspor, İncirlispor, İstanbul Barışspor, Osmaniye İstiklalspor, Sümerspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 7.Grup 1. Hafta 08/09/2018 16:30 Bakırköyspor 1-1 Piyalepaşa
İstanbul SA 8.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Osmaniye İstiklalspor 2-1 Çamlıcaspor
İstanbul SA 7.Grup 3. Hafta 22/09/2018 15:30 Bakırköyspor 1-0 İstanbul Türk Telekom
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Yeşilköyspor 2-1 Kavaklıspor
İstanbul SA 8.Grup 4. Hafta 29/09/2018 15:00 Osmaniye İstiklalspor 3-0 Yıldıztabya
İstanbul SA 7.Grup 5. Hafta 06/10/2018 15:00 Bakırköyspor 5-0 Alibeyspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 07/10/2018 15:00 Yücespor 1-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 13/10/2018 12:30 Altınovaspor 0-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SA 8.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Osmaniye İstiklalspor 1-3 Kocasinanspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Yeşilköyspor 1-0 Çerkezköy 1911 Doğanspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 21/10/2018 12:30 Şirinevlerspor 2-0 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 21/10/2018 14:30 Yücespor 9-0 Abide-i Hürriyet
İstanbul SA 7.Grup 8. Hafta 25/10/2018 14:30 Bakırköyspor 3-0 1453 Fatih Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 27/10/2018 15:00 Yeşilköyspor 2-0 Edirnespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 01/11/2018 14:00 Yeşilköyspor 2-2 Modafenspor
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 04/11/2018 12:30 Yücespor 1-0 Çayırgücü
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 04/11/2018 14:30 Altınovaspor 2-1 Merkez Kayaşehir Gençlikspor
İstanbul SA 8.Grup 10. Hafta 04/11/2018 15:00 Çamlıcaspor 1-1 Kocasinanspor
İstanbul SA 8.Grup 8. Hafta 07/11/2018 15:00 Osmaniye İstiklalspor 2-1 Çıksalınspor
İstanbul SA 8.Grup 11. Hafta 10/11/2018 14:30 Osmaniye İstiklalspor 2-1 Sekbanlarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 11/11/2018 15:00 Yeşilköyspor 4-2 Lüleburgaz İstasyonspor
İstanbul SA 8.Grup 12. Hafta 18/11/2018 13:30 Osmaniye İstiklalspor 1-2 Kanaryaspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 18/11/2018 15:30 Altınovaspor 4-1 Bağcılar Güneşlispor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 24/11/2018 12:30 Bakırköy Gençlikspor 8-1 Anadolu Kartallarıspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 24/11/2018 14:30 Yücespor 0-1 Bağcılar İstoçspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Yeşilköyspor 0-1 Kartalspor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 02/12/2018 12:30 Yücespor 0-0 Zeytinburnu Telsizspor
İstanbul SA 8.Grup 14. Hafta 02/12/2018 14:30 Osmaniye İstiklalspor 7-1 Tuzla Şifaspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 4. Hafta 08/12/2018 12:30 Bakırköy Gençlikspor 2-4 İstanbul Defnespor
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 08/12/2018 14:30 Altınovaspor 6-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Yeşilköyspor 1-2 Uzunköprüspor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 16/12/2018 12:30 Yücespor 1-1 Haliçspor
İstanbul SA 8.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:30 Osmaniye İstiklalspor 2-1 Kadırgaspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 29/12/2018 14:30 Güngörenspor 2-3 Esenyurt Ünyespor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 30/12/2018 10:45 Altınovaspor 5-0 Avcılar Cihangirspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 30/12/2018 12:30 Yücespor 1-1 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul SA 8.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Osmaniye İstiklalspor 4-0 İstinyespor
İstanbul SA 7.Grup 20. Hafta 19/01/2019 12:30 İstanbul Türk Telekom 1-5 Piyalepaşa
İstanbul SA 7.Grup 20. Hafta 19/01/2019 14:30 Bakırköyspor 3-2 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 8.Grup 16. Hafta 20/01/2019 12:30 Merterspor 3-0 İkitellispor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 26/01/2019 12:30 Yücespor 4-0 Tophane Tayfunspor
İstanbul SA 8.Grup 21. Hafta 26/01/2019 14:30 Osmaniye İstiklalspor 1-4 İstanbul Ağrıspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 Yeşilköyspor 1-0 Çanakkale Dardanel SK
İstanbul SA 7.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Bakırköyspor 1-2 Şafakspor
Kadınlar 3.Lig 2.Grup 6. Hafta 03/02/2019 12:30 Bakırköy Gençlikspor 2-5 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 03/02/2019 16:30 Altınovaspor 2-2 Çapaspor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 09/02/2019 15:30 İstanbul Barışspor 0-0 Altınaslarspor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 16/02/2019 14:30 Kadimspor - Şehreminispor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Yeşilköyspor - Tekirdağspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design