Bakırköy Bld.1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1907 Ataköy Çobançeşmespor, Ataköy Çobançeşme, Bakırköy Gençlikspor, İncirlispor, İstanbul Barışspor, Osmaniye İstiklalspor, Sümerspor, Yücespor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 1.Grup 1. Hafta 09/09/2017 17:00 Güngörenspor 0-5 Başakşehirspor
İstanbul SA 6.Grup 1. Hafta 10/09/2017 17:00 Osmaniye İstiklalspor 1-0 Yıldıztabyaspor
İstanbul SA 9.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Bakırköyspor 1-0 İstanbul Malatyaspor
İstanbul SA 9.Grup 3. Hafta 23/09/2017 16:00 Bakırköyspor 2-0 Araphanspor
İstanbul SA 6.Grup 3. Hafta 24/09/2017 11:30 Osmaniye İstiklalspor 0-1 İstanbul Mesudiyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Yeşilköy 1-0 Feriköy
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 30/09/2017 15:30 Yücespor 2-1 Kocamustafapaşa
İstanbul SA 9.Grup 5. Hafta 07/10/2017 15:00 Bakırköyspor 1-2 İFA
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 08/10/2017 15:00 Osmaniye İstiklalspor 1-2 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 14/10/2017 15:00 Yücespor 1-0 Tophane Tayfun
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Yeşilköy 1-1 Bozüyük Vitraspor
İstanbul SA 9.Grup 7. Hafta 21/10/2017 14:30 Bakırköyspor 4-0 Kemahspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 28/10/2017 15:00 Yücespor 0-3 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 Yeşilköy 0-0 Dumlupınar Üniversitesi
İstanbul SA 9.Grup 9. Hafta 04/11/2017 14:30 Bakırköyspor 5-1 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul SA 6.Grup 10. Hafta 05/11/2017 14:30 Osmaniye İstiklalspor 2-4 Çeliktepespor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 11/11/2017 12:30 Yücespor 1-1 Alibeyköy Parsellerspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 8. Hafta 12/11/2017 14:30 Yeşilköy 1-2 Alibeyköyspor
İstanbul SA 9.Grup 10. Hafta 18/11/2017 14:30 Bakırköyspor 0-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SA 6.Grup 13. Hafta 25/11/2017 13:30 Osmaniye İstiklalspor 2-1 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 25/11/2017 15:30 Yücespor 3-3 İzzetpaşa
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 10. Hafta 26/11/2017 14:00 Yeşilköy 1-1 Çengelköyspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 09/12/2017 10:45 Yücespor 2-1 Şafak 76 Spor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 09/12/2017 12:30 Bakırköy Gençlikspor 0-2 Tekirdağ Gençlik Hizmetleri
İstanbul SA 6.Grup 15. Hafta 09/12/2017 14:30 Osmaniye İstiklalspor 0-4 Tunaspor
İstanbul SA 9.Grup 13. Hafta 10/12/2017 10:30 Bakırköyspor 1-1 Pazariçi Köprülü
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Yeşilköy 1-2 Kütahyaspor
İstanbul SA 4.Grup 16. Hafta 14/12/2017 14:30 İstanbulspor Kulübü - Barbarosspor
Kadınlar 3.Lig 1.Grup 3. Hafta 17/12/2017 12:30 Bakırköy Gençlikspor - Silivri Alibey
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 17/12/2017 14:30 Osmaniye İstiklalspor - Kadırgaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design