2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 1.Grup 1. Hafta 09/09/2017 17:00 İstanbul Bafraspor 2-0 Dudullu
İstanbul SA 8.Grup 1. Hafta 10/09/2017 17:00 Kartaltepe 4-0 Yedikule
İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 16/09/2017 16:30 Tunaspor 1-0 Kadırga
İstanbul SA 3.Grup 2. Hafta 17/09/2017 14:30 Yıldırım Bosnaspor 3-2 Ortaköy
İstanbul SA 5.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Terazidere 1-3 Kilyos
İstanbul SA 1.Grup 3. Hafta 23/09/2017 16:00 İstanbul Bafraspor 0-0 Başakşehirspor
İstanbul SA 8.Grup 3. Hafta 24/09/2017 16:00 Kartaltepe 1-0 Paşabahçe
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 30/09/2017 13:30 Sağmalcılarspor 2-3 Şirintepe
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 30/09/2017 15:30 Tunaspor 3-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 01/10/2017 09:30 Bayrampaşa Demirspor 3-3 Çayırgücü
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 01/10/2017 11:30 Bayrampaşa Teknikspor 2-2 Cevat Köprübaşı F.A Spor
İstanbul SA 5.Grup 4. Hafta 01/10/2017 13:30 Terazidere 0-6 Sultanbeyli Uzunderespor
İstanbul SA 1.Grup 5. Hafta 07/10/2017 15:00 İstanbul Bafraspor 3-0 Davutpaşa
İstanbul 1A 4.Grup 2. Hafta 08/10/2017 13:00 Çankırı Marufspor 0-4 İstanbul Sinopspor
İstanbul SA 8.Grup 5. Hafta 08/10/2017 15:00 Kartaltepe 1-2 Kestanelik
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 14/10/2017 12:30 Sağmalcılarspor 7-1 Öz Yarımburgazspor
İstanbul SA 6.Grup 6. Hafta 14/10/2017 14:30 Tunaspor 1-0 Çeliktepe
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 15/10/2017 10:45 Bayrampaşa Teknikspor 1-1 Giresun Emeksanspor
İstanbul SA 5.Grup 6. Hafta 15/10/2017 12:30 Terazidere 2-2 Merkezefendispor
İstanbul SA 3.Grup 6. Hafta 15/10/2017 14:30 Yıldırım Bosnaspor 0-1 Beyoğlu Yeniçarşıspor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 15/10/2017 16:30 Bayrampaşa Demirspor 1-3 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul SA 1.Grup 7. Hafta 18/10/2017 14:30 İstanbul Bafraspor 1-2 Leventspor
İstanbul SA 8.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Kartaltepe 0-7 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SA 3.Grup 8. Hafta 21/10/2017 14:30 Yıldırım Bosnaspor 2-1 Soğuksu
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 22/10/2017 12:30 Çankırı Marufspor 3-2 Karadolap Gençlikspor
İstanbul SA 6.Grup 8. Hafta 22/10/2017 14:30 Tunaspor 0-0 Yıldıztabya
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 28/10/2017 14:30 Sağmalcılarspor 3-5 İstanbul Ünyespor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 29/10/2017 10:30 Bayrampaşa Teknikspor 5-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SA 5.Grup 9. Hafta 29/10/2017 12:30 Terazidere 2-4 Kanarya
İstanbul SA 1.Grup 9. Hafta 29/10/2017 14:30 İstanbul Bafraspor 1-0 Albayrak
İstanbul SA 9.Grup 8. Hafta 29/10/2017 16:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-1 Araphanspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 04/11/2017 14:30 Bayrampaşa Demirspor 2-1 Küçük Ayasofya
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 05/11/2017 10:45 Çankırı Marufspor 1-1 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul SA 8.Grup 10. Hafta 05/11/2017 12:30 Kartaltepe 0-5 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SA 6.Grup 10. Hafta 05/11/2017 14:30 Tunaspor 2-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SA 5.Grup 11. Hafta 12/11/2017 12:30 Terazidere 0-3 Kavacıkspor
İstanbul SA 3.Grup 11. Hafta 12/11/2017 14:30 Yıldırım Bosnaspor 1-2 Dolayoba
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 18/11/2017 10:45 Bayrampaşa Teknikspor 6-0 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul SA 5.Grup 12. Hafta 18/11/2017 12:30 Terazidere 1-4 Bostancı
İstanbul SA 3.Grup 12. Hafta 18/11/2017 14:30 Yıldırım Bosnaspor 0-1 Beşyüzevlerspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 18/11/2017 16:30 Bayrampaşa Demirspor 6-2 Cevizlispor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 19/11/2017 10:45 Sağmalcılarspor 1-1 Şehzadebaşı
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 19/11/2017 12:30 Çankırı Marufspor 3-2 Telsizspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 19/11/2017 14:30 Tunaspor 1-0 İstanbul Güngörenspor
İstanbul SA 8.Grup 13. Hafta 25/11/2017 15:00 Kartaltepe - Çayırbaşı
İstanbul SA 1.Grup 13. Hafta 26/11/2017 15:00 İstanbul Bafraspor - Çubuklu
İstanbul SA 9.Grup 11. Hafta 26/11/2017 17:00 Bayrampaşa Altıntepsispor - Pazariçi Köprülü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design