İBB Bayrampaşa Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 8.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Sekbanlarspor 3-0 İstanbul Ağrıspor
İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Yıldırım Bosnaspor 2-1 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 29/09/2018 10:00 Merterspor 5-2 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul SA 5.Grup 5. Hafta 06/10/2018 14:00 Başakşehirspor 0-0 Dolayobaspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 06/10/2018 16:00 Sağmalcılarspor 2-3 Şehzadebaşı
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 07/10/2018 12:00 Muratpaşaspor 1-3 Gültepespor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 13/10/2018 10:00 Merterspor 5-0 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul SA 8.Grup 6. Hafta 13/10/2018 12:00 Sekbanlarspor 1-2 Yıldıztabya
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 20/10/2018 16:00 Sağmalcılarspor 3-2 Vardarspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 21/10/2018 14:30 Muratpaşaspor 1-4 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 27/10/2018 10:30 Merterspor 1-0 İstanbul Bayburtspor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 Yıldırım Bosnaspor 1-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 28/10/2018 12:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 0-8 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 03/11/2018 14:30 Balatspor 8-2 Eyüp Çırçır İmarspor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 04/11/2018 10:00 Muratpaşaspor 0-2 Damlaspor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 10/11/2018 10:00 Muratpaşaspor 0-2 Söğütlüçeşmespor
İstanbul SA 6.Grup 11. Hafta 10/11/2018 16:00 Yıldırım Bosnaspor 2-1 Kartalgücüspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 11/11/2018 18:00 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 0-2 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 18/11/2018 10:00 Merterspor 2-1 Halil Rıfat Paşa
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 18/11/2018 16:00 Yıldırım Bosnaspor 2-0 Şirintepe
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 24/11/2018 16:00 Muratpaşaspor 0-7 Esenyurt Acarspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 25/11/2018 11:00 Balatspor 4-3 Havataşspor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 25/11/2018 16:30 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 1-9 Şehzadebaşı
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 01/12/2018 10:45 Balatspor 2-1 Güngörenspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 01/12/2018 12:30 Gaziosmanpaşa Barbarosspor 0-5 Kilyosspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 01/12/2018 14:30 Sağmalcılarspor 1-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 02/12/2018 10:45 Muratpaşaspor 1-6 İstanbulspor Kulübü
İstanbul SA 6.Grup 14. Hafta 02/12/2018 14:30 Yıldırım Bosnaspor 2-0 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 08/12/2018 14:30 Merterspor 2-0 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 15/12/2018 12:30 Sağmalcılarspor 0-0 Kilyosspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 15/12/2018 14:30 Balatspor 7-0 Zeytinburnu 1957
İstanbul SA 8.Grup 16. Hafta 16/12/2018 12:30 Sekbanlarspor 1-0 Tuzla Şifaspor
İstanbul SA 6.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:30 Yıldırım Bosnaspor 2-2 Çantaköyspor
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 22/12/2018 14:30 Merterspor 2-0 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 29/12/2018 16:30 Balatspor 3-1 Başakşehir Kartalspor
İstanbul SA 8.Grup 18. Hafta 30/12/2018 12:30 Sekbanlarspor 3-0 Kadırgaspor
İstanbul SA 6.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Yıldırım Bosnaspor 0-3 Küçükköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 19/01/2019 16:30 Güngörenspor 2-1 Yeni Gayretspor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 26/01/2019 14:00 Muratpaşaspor 0-6 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul SA 8.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Sekbanlarspor 2-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 10/02/2019 15:00 İstanbul Gümüşhanespor 1-1 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SA Klasman B 1. Hafta 17/02/2019 16:30 Arnavutköy Belediyespor 1-0 Dikilitaşspor
İstanbul 2A 5.Grup 4. Hafta 27/02/2019 15:00 Tozkoparan Birlikspor 2-1 Gedikpaşa
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 28/02/2019 15:00 İstanbul Gençlergücü 0-3 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul SA Klasman B 3. Hafta 03/03/2019 16:00 Irmakspor 1-0 İstanbul Sahilspor
İstanbul SA Klasman B 4. Hafta 09/03/2019 15:30 Ortaköyspor 2-0 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul 2A 7.Grup 6. Hafta 10/03/2019 16:00 Bayrampaşa Doğanspor 4-2 Ayazağa Esenspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 13/03/2019 16:00 İstanbul Giresunspor 0-2 Öz Gayrettepespor
İstanbul SA Klasman A 5. Hafta 16/03/2019 16:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 5-1 Yeniköyspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Beşyüzevlerspor 0-0 1877 Alemdağspor
İstanbul SA Klasman B 5. Hafta 17/03/2019 17:00 Ortaköyspor 3-0 İstanbul Sinopspor
İstanbul SA Klasman B 6. Hafta 23/03/2019 16:00 Dikilitaşspor 2-0 İstanbul Sinopspor
İstanbul 2A 7.Grup 8. Hafta 24/03/2019   Bayrampaşa Doğanspor 2-1 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 24/03/2019 13:00 Esenler Turgutreis Gençlikspor 3-1 Günyamaçspor
İstanbul SA Klasman A 6. Hafta 24/03/2019 16:30 Piyalepaşa 6-1 Albayrakspor
İstanbul 2A 5.Grup 9. Hafta 27/03/2019 16:00 Tozkoparan Birlikspor 2-3 Esenayspor
İstanbul 2A 10.Grup 9. Hafta 28/03/2019 14:00 İstanbul Gençlergücü 2-5 Molla Aşkıspor
İstanbul 2A 6.Grup 9. Hafta 28/03/2019 16:00 Güngören Doğuşspor 0-3 Kocamustafapaşa
İstanbul 2A 5.Grup 10. Hafta 06/04/2019 16:00 Tozkoparan Birlikspor 5-2 Nurtepe Güney Yıldızıspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Beşyüzevlerspor 2-1 Hendekspor
İstanbul 2A 8.Grup 10. Hafta 07/04/2019 17:30 Altınaslarspor 0-3 İstanbul Barışspor
İstanbul 2A 4.Grup 11. Hafta 13/04/2019 13:00 Haznedar Çetinkaya 1-2 Küçükçekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 14/04/2019 16:00 Bayrampaşa Doğanspor 0-5 Öz Gayrettepespor
İstanbul 2A 5.Grup 12. Hafta 20/04/2019 16:00 Tozkoparan Birlikspor 4-0 Taşlıtarlaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Beşyüzevlerspor 2-0 Devrek Belediyespor
İstanbul 2A 8.Grup 12. Hafta 21/04/2019 17:00 Altınaslarspor 5-3 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 2A 12.Grup 13. Hafta 27/04/2019 16:30 Bahçelievlerspor 1-0 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 28/04/2019 16:00 İstanbul Giresunspor 0-3 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul 2A 5.Grup 14. Hafta 01/05/2019 16:30 Tozkoparan Birlikspor 1-2 Neslişahspor
İstanbul 2A 10.Grup 14. Hafta 02/05/2019 14:00 İstanbul Gençlergücü 0-9 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 6.Grup 14. Hafta 02/05/2019 16:00 Güngören Doğuşspor 3-2 Avcılar Gümüşpalaspor
İstanbul 2A 7.Grup 15. Hafta 04/05/2019 16:00 G.O.P Şemsipaşaspor 1-1 Öz Gayrettepespor
İstanbul 2A 10.Grup 16. Hafta 11/05/2019 14:00 İstanbul Gençlergücü 2-9 Şişli Anadoluspor
İstanbul 2A 6.Grup 16. Hafta 11/05/2019 16:00 Güngören Doğuşspor 2-6 Alemdarspor
İstanbul 2A 7.Grup 16. Hafta 12/05/2019 16:00 G.O.P Şemsipaşaspor 3-2 Göktürkspor
İstanbul 2A 5.Grup 17. Hafta 18/05/2019 16:00 Tozkoparan Birlikspor 5-1 Büyükderespor
İstanbul 2A 10.Grup 17. Hafta 19/05/2019 14:00 İstanbul Gençlergücü 0-16 Küçükpazarspor
İstanbul SA Klasman Extra 1. Hafta 26/05/2019 15:00 İstanbul Sahilspor - Yeniköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design