İBB Bayrampaşa Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Sağmalcılarspor 3-3 Reşitpaşa
İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 28/09/2019 16:00 Sekbanlarspor 1-1 Şirintepe
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:00 Beşyüzevlerspor 1-0 Torbalıspor
İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 29/09/2019 17:30 Gaziosmanpaşa 1-0 Büyükçekmece Mimarobaspor
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Sağmalcılarspor 3-2 Hamidiyespor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 4-1 Valide Tayfunspor
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 12/10/2019 12:00 Bayrampaşa Teknikspor 0-1 Gülsuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Ortaköyspor 4-1 Lüleburgazspor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 12:00 Gaziosmanpaşa 2-2 Batı Trakya Türkleri
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Beşyüzevlerspor 3-1 İzmirspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 19/10/2019 16:30 Altınovaspor 2-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 20/10/2019 11:00 Şirinevlerspor 0-2 Sultanmuratspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Merterspor 3-1 Tophane Tayfunspor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Sekbanlarspor 1-2 Kanaryaspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:30 Şehzadebaşı 1-1 Kocasinanspor
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 10:00 Sağmalcılarspor 1-2 Şehreminispor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 27/10/2019 16:30 Gaziosmanpaşa 2-2 Kuştepespor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 30/10/2019 15:00 Altınovaspor 6-1 1863 Boğaziçi SK
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 31/10/2019 13:00 Esenayspor 4-0 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Merterspor 2-0 Damlaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Beşyüzevlerspor 1-1 İlimtepe Kullar 1975 Spor
İstanbul SAL 2.Grup 7. Hafta 09/11/2019 14:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 0-2 İFA
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 10/11/2019 16:30 Altınovaspor 1-1 Kadırgaspor
İstanbul SAL 3.Grup 8. Hafta 16/11/2019 16:30 Gaziosmanpaşa 1-0 Yücespor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 17/11/2019 11:00 Sekbanlarspor 0-1 İstanbul Mesudiyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Beşyüzevlerspor 1-2 Gebzespor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 17/11/2019 16:30 Bayrampaşa Teknikspor 0-0 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 23/11/2019 10:45 Çankırı Marufspor 1-2 Esenayspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 23/11/2019 12:30 Kartaltepe 1-1 Çakmakspor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 23/11/2019 14:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-1 İstanbul Siirtgücü
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 24/11/2019 14:30 Sağmalcılarspor 2-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 01/12/2019 11:00 Sekbanlarspor 0-2 Beylerbeyi
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Beşyüzevlerspor 2-1 Bucaspor
İstanbul SAL 4.Grup 10. Hafta 01/12/2019 16:30 Bayrampaşa Teknikspor 1-1 Beylikdüzüspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 07/12/2019 12:30 Merterspor - Ayazağaspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:30 Bayrampaşa Altıntepsispor - Leventspor
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 08/12/2019 16:30 Sağmalcılarspor - Taksimspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design