İBB Esenler Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 5000

Evsahibi takım(lar): Atışalanıspor, Esenler Erokspor, Esenler Kentyıldızspor, Esenler Turgutreis Gençlikspor, Esenlerspor, İstanbul Esenler Tokatspor, İstanbul Sivasspor, Öz Yavuzselimspor, Üçyüzlüspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

TFF 3. Lig 3.Grup 1. Hafta 01/09/2018 17:00 Bağcılarspor 2-2 Turgutluspor
İstanbul SA 5.Grup 1. Hafta 08/09/2018 16:30 Başakşehirspor 0-1 Arnavutköy Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 12/09/2018 15:30 Halide Edip Adıvarspor 0-1 Çengelköyspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 13/09/2018 15:30 Bağcılarspor 2-1 Çatalcaspor
TFF 3. Lig 3.Grup 4. Hafta 22/09/2018 16:00 Halide Edip Adıvarspor 3-0 Kocaelispor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 30/09/2018 14:00 Esenler Kentyıldızspor 4-2 Yeşildirek
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 30/09/2018 16:00 Esenlerspor 0-2 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 İstanbul Esenler Tokatspor 1-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
TFF 3. Lig 3.Grup 6. Hafta 07/10/2018 15:30 Halide Edip Adıvarspor 1-1 Yeni Çorumspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 14/10/2018 12:30 Esenler Kentyıldızspor 2-3 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 14/10/2018 14:30 Esenlerspor 2-1 Emirganspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 8. Hafta 17/10/2018 15:00 Eyüpspor 0-0 Utaş Uşakspor
İstanbul 1A 7.Grup 4. Hafta 20/10/2018 12:30 İstanbul Esenler Tokatspor 3-0 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul SA 5.Grup 7. Hafta 20/10/2018 14:30 Başakşehirspor 0-1 Karabekirspor
TFF 3. Lig 2.Grup 9. Hafta 21/10/2018 15:00 Esenler Erokspor 2-1 Kırşehir Belediyespor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 10. Hafta 27/10/2018 13:30 Eyüpspor 0-1 Sakaryaspor
İstanbul SA 5.Grup 9. Hafta 28/10/2018 14:30 İFA 3-1 Davutpaşa
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 28/10/2018 14:30 Esenlerspor 2-0 Eroğluspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 03/11/2018 14:30 Esenler Kentyıldızspor 3-5 Çeliktepe Ümitspor
TFF 3. Lig 2.Grup 11. Hafta 04/11/2018 13:30 Esenler Erokspor 2-2 Kızılcabölükspor
İstanbul 1A 7.Grup 7. Hafta 11/11/2018 12:00 İstanbul Esenler Tokatspor 5-1 Sultangazi Sultançiftliğispor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 12. Hafta 11/11/2018 13:30 Eyüpspor 1-2 Gümüşhanespor
TFF 3. Lig 2.Grup 13. Hafta 17/11/2018 13:30 Esenler Erokspor 2-0 Ofspor
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 17/11/2018 16:30 Esenlerspor 2-3 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 17/11/2018 18:30 Esenler Kentyıldızspor 1-2 İstanbul Kastamonuspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 14. Hafta 25/11/2018 13:30 Eyüpspor 4-3 Niğde Anadolu FK
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 25/11/2018 17:00 İstanbul Esenler Tokatspor 5-1 1863 Boğaziçi SK
TFF 3. Lig 2.Grup 15. Hafta 02/12/2018 13:30 Esenler Erokspor 4-3 Bergama Belediyespor
İstanbul 1A 3.Grup 11. Hafta 09/12/2018 12:30 Esenlerspor 0-5 Küçükçekmecespor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 09/12/2018 14:30 Esenler Kentyıldızspor 3-1 İzzetpaşa
TFF 2. Lig Beyaz Grup 17. Hafta 15/12/2018 13:30 Eyüpspor 2-0 Gaziantepspor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 15/12/2018 18:30 İstanbul Esenler Tokatspor 2-0 Aksarayspor
TFF 3. Lig 2.Grup 17. Hafta 16/12/2018 13:30 Esenler Erokspor 2-0 Yeni Orduspor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 23/12/2018 12:30 Ceylanspor 2-1 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 23/12/2018 14:30 Esenlerspor 1-2 Muradiye Gençlerbirliği
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 29/12/2018 14:30 Esenler Kentyıldızspor 3-4 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 7.Grup 12. Hafta 13/01/2019 12:30 İstanbul Esenler Tokatspor 7-0 Hürriyetgücü
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 13/01/2019 14:30 Esenlerspor 0-3 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SA 6.Grup 14. Hafta 16/01/2019 15:00 Küçükköyspor 2-0 Çantaköyspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 18. Hafta 19/01/2019 13:00 Eyüpspor 0-0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor
İstanbul 1A 3.Grup 16. Hafta 19/01/2019 17:00 Esenlerspor 4-1 Fatih Hilalspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 19/01/2019 19:00 İstanbul Esenler Tokatspor 7-0 Cevat Köprübaşıspor
TFF 3. Lig 2.Grup 18. Hafta 20/01/2019 13:30 Esenler Erokspor 1-0 Adıyaman 1954 Spor
İstanbul 1A 12.Grup 17. Hafta 26/01/2019 14:30 Bağcılar Güneşlispor 0-5 Altınovaspor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 27/01/2019 14:30 Balatspor 7-1 Boğaziçispor
TFF 3. Lig 2.Grup 20. Hafta 02/02/2019 13:30 Esenler Erokspor 7-0 Elaziz Belediyespor
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 02/02/2019 17:00 Esenler Kentyıldızspor 2-1 Sefaköy
TFF 2. Lig Beyaz Grup 20. Hafta 03/02/2019 13:30 Eyüpspor 3-1 Bayrampaşa
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 09/02/2019 12:30 Olimpiyatspor 3-2 Bağcılar Gençlergücü
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 09/02/2019 15:00 Çeliktepe Ümitspor 1-2 Yücespor
İstanbul 2A 11.Grup 1. Hafta 10/02/2019 13:00 Öz Yavuzselimspor 1-7 Sultanmuratspor
İstanbul 2A 11.Grup 1. Hafta 10/02/2019 15:00 Esenler Turgutreis Gençlikspor 3-2 Cevizlispor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 22. Hafta 16/02/2019 13:30 Eyüpspor 1-3 Keçiörengücü
TFF 3. Lig 2.Grup 22. Hafta 17/02/2019 13:30 Esenler Erokspor 3-1 Karşıyaka
İstanbul SA Klasman B 2. Hafta 23/02/2019 15:30 İstanbul Sinopspor 2-0 Irmakspor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 23/02/2019 17:30 Olimpiyatspor 0-5 Küçükpazarspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 24. Hafta 01/03/2019 14:30 Eyüpspor 3-0 Hacettepe
TFF 3. Lig 2.Grup 24. Hafta 02/03/2019 14:30 Esenler Erokspor 2-0 Alibeyköyspor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 02/03/2019 19:30 Öz Yavuzselimspor 2-3 Esenler Turgutreis Gençlikspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 03/03/2019 12:30 Olimpiyatspor 5-0 İ.T.Ü
İstanbul SA Klasman B 3. Hafta 03/03/2019 15:30 Arnavutköy Belediyespor 2-1 İstanbul Sinopspor
İstanbul SA Klasman A 2. Hafta 06/03/2019 16:00 Yeniköyspor 4-2 Küçükköyspor
İstanbul SA Klasman B 4. Hafta 09/03/2019 16:30 Dikilitaşspor 1-0 Irmakspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 26. Hafta 10/03/2019 15:00 Eyüpspor 7-2 Manisaspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 10/03/2019 17:30 Esenler Turgutreis Gençlikspor 12-0 Gençosmanspor
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 13/03/2019 16:00 Esenler Turgutreis Gençlikspor 1-3 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 13/03/2019 18:00 Öz Yavuzselimspor 3-0 Altınyıldızspor
TFF 3. Lig 2.Grup 27. Hafta 16/03/2019 15:00 Esenler Erokspor 0-0 Altındağ Belediyespor
İstanbul SA Klasman B 5. Hafta 17/03/2019 16:00 Arnavutköy Belediyespor 2-1 Kavacıkspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 28. Hafta 23/03/2019 15:00 Eyüpspor 3-1 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 23/03/2019 18:30 Olimpiyatspor 2-0 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 24/03/2019 11:00 Öz Yavuzselimspor 2-6 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul SA Klasman A 6. Hafta 24/03/2019 16:00 Beyoğlu Yeniçarşıspor 6-1 Küçükköyspor
TFF 3. Lig 2.Grup 29. Hafta 03/04/2019 15:00 Esenler Erokspor 1-1 Osmaniyespor FK
TFF 2. Lig Beyaz Grup 30. Hafta 07/04/2019 15:00 Eyüpspor 3-3 Sancaktepe Belediyespor
İstanbul 2A 10.Grup 11. Hafta 13/04/2019 16:30 Olimpiyatspor 8-3 İstanbul Gençlergücü
TFF 3. Lig 2.Grup 31. Hafta 14/04/2019 15:00 Esenler Erokspor 2-2 Pazarspor
İstanbul 2A 11.Grup 11. Hafta 14/04/2019 18:00 Öz Yavuzselimspor 5-3 Cevizlispor
İstanbul 2A 11.Grup 11. Hafta 14/04/2019 20:00 Esenler Turgutreis Gençlikspor 4-0 Altınyıldızspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup 32. Hafta 21/04/2019 15:30 Eyüpspor 0-3 Ankara Demirspor
İstanbul 2A 10.Grup 13. Hafta 27/04/2019 16:00 Olimpiyatspor 1-4 Molla Aşkıspor
TFF 3. Lig 2.Grup 33. Hafta 28/04/2019 15:30 Esenler Erokspor 3-0 Çatalcaspor
İstanbul 2A 11.Grup 13. Hafta 28/04/2019 20:00 Öz Yavuzselimspor 1-4 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 11.Grup 14. Hafta 01/05/2019 18:00 Esenler Turgutreis Gençlikspor 4-1 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 2A 4.Grup 16. Hafta 11/05/2019 16:00 Haznedar Çetinkaya 1-4 Çelikspor
İstanbul 2A 11.Grup 16. Hafta 12/05/2019 18:30 Esenler Turgutreis Gençlikspor 3-2 Bahçelievler İdman Yurdu
TFF 3. Lig Play-Off 1. Hafta 15/05/2019 16:00 Esenler Erokspor 3-0 Kızılcabölükspor
İstanbul 2A 10.Grup 18. Hafta 25/05/2019 16:00 Olimpiyatspor - Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 11.Grup 18. Hafta 26/05/2019 16:00 Öz Yavuzselimspor - Günyamaçspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design