Beşiktaş İsmet İnönü Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 23. Hafta   15:00 Ortaköyspor - Tekirdağspor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 22/09/2019 12:00 Etiler Kartalspor 0-2 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Akatlarspor 7-1 Olimpiyatspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Muradiye 0-0 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 28/09/2019 13:30 Kuruçeşmespor 2-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 2.Grup 1. Hafta 28/09/2019 15:30 Leventspor 4-1 Başakşehirspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:30 Boğaziçispor 0-2 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 17:30 Yeni Levent Konaklarspor 1-3 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:30 Akatlarspor 1-3 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:30 Muradiye 2-1 Gelişimspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 06/10/2019 17:30 Etiler Kartalspor 0-1 Sultanmuratspor
İstanbul SAL 2.Grup 3. Hafta 12/10/2019 12:00 Leventspor 4-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 12/10/2019 14:00 Dikilitaşspor 2-1 Çakmakspor
İstanbul SAL 6.Grup 3. Hafta 12/10/2019 16:00 Kuruçeşmespor 3-1 Beylerbeyi
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Yeni Levent Konaklarspor 2-3 Şehreminispor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 19/10/2019 17:00 Boğaziçispor 3-0 Esentepe Adıyamanspor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Akatlarspor 1-5 Kilyosspor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Muradiye 3-1 Davutpaşa
İstanbul SAL 6.Grup 5. Hafta 26/10/2019 14:00 Kuruçeşmespor 2-0 Şirintepe
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 15:30 Yeni Levent Konaklarspor 1-2 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 30/10/2019 18:00 Boğaziçispor 2-0 Çayırgücü
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 31/10/2019 15:00 Muradiye 8-1 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 03/11/2019 16:30 Akatlarspor 1-1 Çankırı Marufspor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 09/11/2019 12:30 Kuruçeşmespor 5-3 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 09/11/2019 16:30 Muradiye 2-1 Esenlerspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 10/11/2019 18:30 Boğaziçispor 1-4 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 16/11/2019 13:00 Yeni Levent Konaklarspor 2-1 Hamidiyespor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 16/11/2019 19:30 Boğaziçispor 5-2 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 17/11/2019 12:30 Dikilitaşspor 0-0 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 14:30 Leventspor 1-1 Paşabahçe
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 23/11/2019 12:30 Etiler Kartalspor 0-1 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 23/11/2019 14:30 Akatlarspor 3-1 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul SAL 6.Grup 9. Hafta 23/11/2019 16:30 Kuruçeşmespor 6-1 Piyalepaşa
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 23/11/2019 18:30 Muradiye 3-1 İzzetpaşa
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 30/11/2019 12:30 Karadolapspor 0-5 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 30/11/2019 14:30 Yeni Levent Konaklarspor 3-1 Kocamustafapaşa
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 01/12/2019 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 2-4 Alibeyspor
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:30 Leventspor 1-3 Ferahevler
İstanbul SAL 8.Grup 10. Hafta 01/12/2019 16:30 Dikilitaşspor 1-0 Kartaltepe
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 07/12/2019 14:30 Muradiye 0-2 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 07/12/2019 16:30 Etiler Kartalspor 0-5 Galata
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 08/12/2019 18:30 Boğaziçispor 2-6 Gayretspor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 14/12/2019 14:30 Yeni Levent Konaklarspor 1-1 Trabzon 1453 Spor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 13. Hafta 15/12/2019 14:00 Ortaköyspor 4-1 Başiskele Doğantepespor
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 21/12/2019 10:45 Muradiye 2-2 Sefaköy Kartalspor
İstanbul SAL 2.Grup 13. Hafta 21/12/2019 12:30 Leventspor 1-4 İstanbul Siirtgücü
İstanbul SAL 8.Grup 13. Hafta 21/12/2019 14:30 Dikilitaşspor 1-3 Taşolukspor
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 21/12/2019 16:30 Kuruçeşmespor 4-1 Kartalgücü
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 21/12/2019 18:30 Akatlarspor 5-2 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 22/12/2019 16:30 Boğaziçispor 1-4 İstanbul Trabzonspor
İstanbul SAL 6.Grup 15. Hafta 04/01/2020 14:30 Kuruçeşmespor 0-3 Yeniköyspor
İstanbul SAL 2.Grup 15. Hafta 04/01/2020 16:30 Leventspor 2-0 İFA
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 05/01/2020 14:30 Boğaziçispor 2-6 Alibeyköy Parsellerspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 10. Hafta 11/01/2020 10:45 Yeni Levent Konaklarspor 1-4 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 11/01/2020 16:30 Yeni Levent Konaklarspor 0-6 Taksimspor
İstanbul SAL 8.Grup 16. Hafta 12/01/2020 12:30 Dikilitaşspor 3-0 Kumburgazspor
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 12/01/2020 14:30 Etiler Kartalspor 1-3 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 12/01/2020 16:30 Leventspor 1-1 Nişantaşıspor
İstanbul 1A 8.Grup 18. Hafta 12/01/2020 18:30 Akatlarspor 6-3 Esenayspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 14. Hafta 19/01/2020 14:00 Ortaköyspor 0-0 Edirnespor
İstanbul SAL 6.Grup 17. Hafta 21/01/2020 15:30 Kuruçeşmespor 4-0 Sekbanlarspor
İstanbul SAL 8.Grup 18. Hafta 26/01/2020 12:30 Dikilitaşspor 2-1 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 26/01/2020 14:30 Leventspor 2-3 Yahya Kemalspor
İstanbul 2A 6.Grup 1. Hafta 01/02/2020 12:30 Ulusspor 1-8 Zeytinburnuspor
İstanbul SAL 6.Grup 19. Hafta 01/02/2020 14:30 Kuruçeşmespor 3-0 Kanaryaspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 02/02/2020 14:00 Ortaköyspor 0-2 Çengelköyspor
İstanbul 2A 13.Grup 2. Hafta 08/02/2020 14:30 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 1-1 Esenler Kulüp Atletikspor
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 09/02/2020 12:30 Ihlamurderespor 3-0 Beyoğluspor
İstanbul SAL 8.Grup 20. Hafta 09/02/2020 14:30 Dikilitaşspor 0-0 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 2A 6.Grup 3. Hafta 15/02/2020 14:30 Ulusspor 1-0 Öz Yavuzselimspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 16/02/2020 14:00 Ortaköyspor 2-3 Çerkezköy 1911 Doğanspor
İstanbul 2A 13.Grup 4. Hafta 22/02/2020 14:30 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 4-0 Avcılar Gümüşpalaspor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 23/02/2020 10:45 Leventspor 2-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 14. Hafta 23/02/2020 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 1-8 Telsizspor
İstanbul SAL 8.Grup 22. Hafta 23/02/2020 14:30 Dikilitaşspor 0-6 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 6.Grup 22. Hafta 23/02/2020 16:30 Kuruçeşmespor 0-1 İstanbul Esenyurt Orduspor
İstanbul 2A 6.Grup 4. Hafta 23/02/2020 18:30 Ihlamurderespor 5-1 Esenler Turgutreis Gençlikspor
İstanbul 2A 6.Grup 5. Hafta 29/02/2020 14:30 Ulusspor 1-4 Esenler Turgutreis Gençlikspor
İstanbul 2A 13.Grup 6. Hafta 04/03/2020 15:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 2-1 Alemdarspor
İstanbul 2A 6.Grup 6. Hafta 05/03/2020 15:00 Ihlamurderespor 5-0 Ulusspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 1.Grup 16. Hafta 07/03/2020 12:30 Yeni Levent Konaklarspor 2-1 Bakırköy Gençlikspor
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 07/03/2020 14:30 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor 3-1 Atakent 2015 Spor
İstanbul 2A 6.Grup 7. Hafta 08/03/2020 16:30 Ihlamurderespor 3-0 Eyüp Çırçır İmarspor
İstanbul 2A 6.Grup 8. Hafta 14/03/2020 16:30 Ulusspor 1-3 Öz Alibeyköy
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design