23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Beykoz İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beykoz İdman Yurdu AŞ, Beykoz İshaklıspor, Beykozspor 1908

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 01/10/2023 12:30 Ortaçeşme 1-2 Üsküdar Anadolu
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 01/10/2023 16:00 Beykozspor 1908 1-2 Büyükçekmece Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 13/10/2023 15:00 Beykoz İshaklıspor 1-1 Maltepespor
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 15/10/2023 15:00 Beykozspor 1908 0-0 İzzetpaşa
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 21/10/2023 15:00 Ortaçeşme 2-2 Çayırbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 27/10/2023 15:00 Beykoz İshaklıspor 3-2 Beylikdüzüspor
İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 28/10/2023 12:30 Çiğdemspor 2-0 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 1A 15.Grup 1. Hafta 28/10/2023 15:30 Beykoz Elmalıspor 1-3 Atalarspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 29/10/2023 15:00 Beykozspor 1908 3-0 Sancaktepe FK
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 04/11/2023 15:00 Ortaçeşme 0-3 Yenibosnaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 07/11/2023 15:00 Beykoz İshaklıspor 5-0 Vefa
İstanbul 1A 13.Grup 3. Hafta 11/11/2023 15:30 Gümüşsuyuspor 1-3 Küçükbakkalköyspor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 12/11/2023 16:30 Beykozspor 1908 3-2 İstanbul Gümüşhanespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 17/11/2023 15:00 Beykoz İshaklıspor 1-2 Alibeyköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 18/11/2023 15:00 Ortaçeşme 0-8 THY
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 26/11/2023 14:00 Beykozspor 1908 1-0 Öz Karacaahmetspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 9. Hafta 01/12/2023 14:30 Beykoz İshaklıspor 3-2 Nişantaşıspor
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 02/12/2023 14:45 Ortaçeşme 1-2 Kağıthanespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 11. Hafta 08/12/2023 14:30 Beykoz İshaklıspor 4-1 Yeni Ufukspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 13. Hafta 22/12/2023 14:30 Beykoz İshaklıspor 2-2 Beylerbeyi 1911 FK
İstanbul SAL 4.Grup 13. Hafta 28/12/2023 14:30 Beykozspor 1908 1-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 29/12/2023 14:30 Beykoz İshaklıspor 3-1 Kartal Sportif Faaliyetleri
İstanbul SAL 4.Grup 15. Hafta 06/01/2024 14:30 Beykozspor 1908 3-0 1877 Alemdağspor
İstanbul SAL 4.Grup 17. Hafta 20/01/2024 15:00 Beykozspor 1908 6-1 Bakırköyspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 02/02/2024 15:00 Beykoz İshaklıspor 4-0 Bayrampaşa
İstanbul SAL 4.Grup 19. Hafta 03/02/2024 15:00 Beykozspor 1908 2-0 İstinyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 16/02/2024 15:00 Beykoz İshaklıspor 3-2 Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri
İstanbul 1A 13.Grup 20. Hafta 18/02/2024 15:00 Çiğdemspor 5-4 Şile Denizspor
İstanbul SAL 4.Grup 22. Hafta 25/02/2024 14:30 Beykozspor 1908 4-0 Trabzon 1453 Spor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 01/03/2024 15:00 Beykoz İshaklıspor 3-1 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 23. Hafta 15/03/2024 15:00 Beykoz İshaklıspor 2-0 Anadolu Futbol Yatırımları
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 25. Hafta 02/04/2024 15:00 Beykoz İshaklıspor 3-1 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul 2A 15.Grup 4. Hafta 06/04/2024 15:00 Poyrazköy Gençlikelispor 4-0 Aydınlıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 27. Hafta 19/04/2024 15:00 Beykoz İshaklıspor 6-1 Haliçspor
İstanbul 2A 15.Grup 6. Hafta 20/04/2024 16:00 Poyrazköy Gençlikelispor 1-0 Mehmet Rauf Lisesi
İstanbul 2A 15.Grup 9. Hafta 04/05/2024 15:00 Poyrazköy Gençlikelispor 1-2 Heybeliadaspor
İstanbul 2A 15.Grup 10. Hafta 09/05/2024 15:00 Poyrazköy Gençlikelispor 0-2 Kuzguncukspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 30. Hafta 10/05/2024 15:00 Beykoz İshaklıspor 2-0 İnkılapspor
İstanbul 2A 15.Grup 12. Hafta 18/05/2024 16:00 Poyrazköy Gençlikelispor 1-2 Sancaktepe Belediye Gençlikspor
İstanbul 2A 16.Grup 14. Hafta 25/05/2024 15:00 Anadolu Kavağıspor - Ferahspor
İstanbul 2A 15.Grup 14. Hafta 26/05/2024 15:00 Poyrazköy Gençlikelispor - Feneryoluspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |