23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Beylerbeyi 75.Yıl Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 5500

Evsahibi takım(lar): Beylerbeyi, Beylerbeyi 1911 FK, Çengelköyspor, Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş.

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kadınlar Süper Lig 1. Hafta 27/08/2023 18:00 Beylerbeyi 2-0 Fatih Vatanspor
Kadınlar Süper Lig 4. Hafta 16/09/2023 17:00 Beylerbeyi 1-1 Beşiktaş
İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 30/09/2023 12:00 Yeldeğirmenispor 0-2 Bayburt 1918 FK
İstanbul SAL 5.Grup 1. Hafta 30/09/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 1-0 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SAL 8.Grup 2. Hafta 07/10/2023 15:00 Çamlıcaspor 1-4 Gaziosmanpaşa
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 08/10/2023 12:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 1-0 Sefaköy Kartalspor
Kadınlar Süper Lig 6. Hafta 08/10/2023 15:00 Beylerbeyi 2-0 Trabzonspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 13/10/2023 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 0-0 Bayrampaşa
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 14/10/2023 12:00 Yeldeğirmenispor 0-2 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 0-2 Galata
Kadınlar Süper Lig 8. Hafta 21/10/2023 14:00 Beylerbeyi 6-0 Adana İdman Yurdu
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 21/10/2023 17:00 Üsküdar Anadolu 1-1 İstanbul 25 Çatspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 27/10/2023 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 1-2 Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 2-1 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 04/11/2023 15:00 Anadolu Üsküdarspor 1-4 Tuzla 1954 Spor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 05/11/2023 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 0-0 Sultangazispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 07/11/2023 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 2-0 Şile Yıldızspor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 11/11/2023 12:00 Bağlarbaşıspor 1-2 Modafen
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 11/11/2023 15:15 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 1-3 Dudulluspor
Kadınlar Süper Lig 10. Hafta 12/11/2023 12:00 Beylerbeyi 2-2 Hakkarigücü
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 17/11/2023 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 3-1 Anadolu Futbol Yatırımları
Kadınlar Süper Lig 12. Hafta 25/11/2023 14:00 Beylerbeyi 3-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
İstanbul SAL 1.Grup 9. Hafta 25/11/2023 17:30 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 4-2 Balkan Yeşilbağlarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 9. Hafta 01/12/2023 14:30 Beylerbeyi 1911 FK 4-1 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 02/12/2023 15:15 Üsküdar Anadolu 5-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 5.Grup 10. Hafta 03/12/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 0-1 Gülsuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 11. Hafta 08/12/2023 14:30 Beylerbeyi 1911 FK 4-1 Haliçspor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 09/12/2023 15:15 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 3-0 Taşlıtarlaspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 24/12/2023 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 3-2 Şirintepe
İstanbul SAL 5.Grup 13. Hafta 27/12/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 0-0 Bayrampaşa Teknikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 29/12/2023 14:30 Beylerbeyi 1911 FK 0-3 İnkılapspor
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 30/12/2023 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 1-1 Gürpınarspor
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 31/12/2023 15:00 Üsküdar Anadolu 6-1 Çayırbaşıspor
İstanbul 1A 14.Grup 11. Hafta 06/01/2024 15:00 Acıbademspor 4-1 Samandıra Futbol SK
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 07/01/2024 15:00 Bağlarbaşıspor 2-3 Şilespor
Kadınlar Süper Lig 14. Hafta 10/01/2024 14:00 Beylerbeyi 2-0 Algspor
İstanbul SAL 6.Grup 16. Hafta 14/01/2024 15:00 Üsküdar Anadolu 2-2 Yenibosnaspor
Kadınlar Süper Lig 17. Hafta 20/01/2024 14:00 Beylerbeyi 5-0 Gaziantep Asyaspor
İstanbul SAL 8.Grup 17. Hafta 20/01/2024 17:00 Çamlıcaspor 2-2 Kartaltepe
İstanbul SAL 5.Grup 17. Hafta 21/01/2024 15:00 Bağlarbaşıspor 2-5 Bahçelievler Olimpikspor
Kadınlar Süper Lig 18. Hafta 28/01/2024 15:00 Beylerbeyi 0-1 Galatasaray
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 02/02/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 2-0 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL 1.Grup 19. Hafta 04/02/2024 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 2-0 Yeşilılgazspor
İstanbul SAL 5.Grup 20. Hafta 10/02/2024 15:00 Bağlarbaşıspor 1-0 Güngörenspor
Kadınlar Süper Lig 20. Hafta 11/02/2024 13:00 Beylerbeyi 0-0 Amed Sportif Faaliyetler
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 16/02/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 5-1 Vefa
İstanbul SAL 5.Grup 22. Hafta 24/02/2024 14:30 Bağlarbaşıspor 3-1 Paşabahçe
İstanbul 1A 12.Grup 21. Hafta 25/02/2024 17:30 Anadolu Üsküdarspor 1-0 Beykoz Yenimahalle
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 01/03/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 0-1 Alibeyköyspor
Kadınlar Süper Lig 22. Hafta 03/03/2024 14:00 Beylerbeyi 1-1 Ataşehir Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 23. Hafta 15/03/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 1-1 Nişantaşıspor
İstanbul 2A 20.Grup 1. Hafta 16/03/2024 12:00 Üsküdar Salacakspor 1-3 Tuzla Anadoluspor
İstanbul 2A 18.Grup 1. Hafta 16/03/2024 15:00 Yavuztürkspor 2-1 Kozyatağı İdman Yurdu
Kadınlar Süper Lig 24. Hafta 17/03/2024 14:00 Beylerbeyi 4-3 Fenerbahçe
İstanbul 2A 19.Grup 2. Hafta 23/03/2024 12:00 Acıbadem Üsküdarspor 1-2 Selami Ali Yeşil Sahaspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 1. Hafta 23/03/2024 15:30 İstanbul Gümüşhanespor 1-1 Orhanlıspor
İstanbul 2A 18.Grup 2. Hafta 25/03/2024 12:00 İstanbul Kemahspor 0-2 Yavuztürkspor
İstanbul 2A 20.Grup 2. Hafta 25/03/2024 15:00 Kirazlıtepespor 3-1 Sarıgazispor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 2. Hafta 27/03/2024 15:30 Osmaniye İstiklalspor 1-1 Gülsuyuspor
Kadınlar Süper Lig 26. Hafta 30/03/2024 14:00 Beylerbeyi 0-2 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
İstanbul 2A 18.Grup 3. Hafta 30/03/2024 17:00 Yavuztürkspor 1-2 Üsküdar Çınarspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 3. Hafta 01/04/2024 15:30 Gülsuyuspor 1-2 Gazi Mahallesi
İstanbul 2A 17.Grup 3. Hafta 02/04/2024 12:00 Doğan Güneşspor 2-1 Yenisahraspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 25. Hafta 02/04/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 4-1 Yeni Ufukspor
İstanbul 2A 15.Grup 3. Hafta 03/04/2024 15:00 Kuzguncukspor 6-1 Heybeliadaspor
İstanbul 2A 19.Grup 4. Hafta 06/04/2024 15:00 Acıbadem Üsküdarspor 2-6 Pendik Güllübağlarspor
İstanbul 2A 18.Grup 4. Hafta 07/04/2024 12:00 İstanbul Kemahspor 1-1 Kartal Elçispor
İstanbul 2A 20.Grup 4. Hafta 07/04/2024 15:00 Kirazlıtepespor 2-1 Ağvaspor
İstanbul 2A 16.Grup 5. Hafta 13/04/2024 15:00 Ferahspor 1-0 Anadolu Kavağıspor
İstanbul 2A 18.Grup 5. Hafta 13/04/2024 18:00 Yavuztürkspor 0-1 İdealtepespor
İstanbul 2A 17.Grup 5. Hafta 14/04/2024 12:00 Doğan Güneşspor 1-3 Bostancıspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 5. Hafta 14/04/2024 15:30 Orhanlıspor 1-2 Merkezefendispor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 27. Hafta 19/04/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 3-3 Kartal Sportif Faaliyetleri
İstanbul 2A 15.Grup 6. Hafta 20/04/2024 12:00 Kuzguncukspor 3-1 Sancaktepe Belediye Gençlikspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 6. Hafta 20/04/2024 15:30 Gülsuyuspor 3-0 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 2A 18.Grup 6. Hafta 21/04/2024 11:00 İstanbul Kemahspor 0-1 Kozyatağı İdman Yurdu
Kadınlar Süper Lig 28. Hafta 21/04/2024 14:00 Beylerbeyi 5-1 1207 Antalyaspor
İstanbul 2A 20.Grup 6. Hafta 21/04/2024 17:00 Kirazlıtepespor 1-3 Pendik Yenişehir Gençlikspor
İstanbul 2A 19.Grup 7. Hafta 23/04/2024 16:00 Acıbadem Üsküdarspor 2-1 Esenkentspor
İstanbul 2A 16.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Üsküdar İcadiyespor 1-6 Tunçspor
İstanbul 2A 17.Grup 7. Hafta 25/04/2024 15:00 Doğan Güneşspor 2-3 Maltepe Kültürspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 28. Hafta 26/04/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 1-2 Beykoz İshaklıspor
İstanbul 2A 18.Grup 8. Hafta 27/04/2024 15:00 Yavuztürkspor 8-0 Kartal Elçispor
İstanbul 2A 16.Grup 8. Hafta 27/04/2024 18:00 Ferahspor 0-3 Koşuyoluspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 7. Hafta 28/04/2024 15:30 Orhanlıspor 0-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 2A 15.Grup 8. Hafta 28/04/2024 18:00 Kuzguncukspor 6-2 Feneryoluspor
İstanbul 2A 19.Grup 9. Hafta 04/05/2024 15:00 Acıbadem Üsküdarspor 2-6 İyi Gençlikspor
İstanbul 2A 20.Grup 9. Hafta 05/05/2024 11:00 Kirazlıtepespor 4-1 Üsküdar Salacakspor
Kadınlar Süper Lig 30. Hafta 05/05/2024 14:00 Beylerbeyi 2-2 Vavacars Fatih Karagümrük
İstanbul 2A 18.Grup 9. Hafta 05/05/2024 17:00 İstanbul Kemahspor 6-1 Maltepe Zümrütevlerspor
İstanbul 2A 18.Grup 10. Hafta 08/05/2024 16:00 İstanbul Kemahspor 0-3 İdealtepespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 30. Hafta 10/05/2024 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 2-1 Maltepespor
İstanbul 2A 18.Grup 11. Hafta 11/05/2024 12:00 Yavuztürkspor 5-0 İstanbul Kemahspor
İstanbul 2A 16.Grup 11. Hafta 11/05/2024 15:00 Ferahspor 0-8 Tuzla Orta Mahallespor
İstanbul 2A 15.Grup 11. Hafta 12/05/2024 15:00 Kuzguncukspor 8-0 İstanbul Harb-İş
İstanbul 2A 19.Grup 12. Hafta 18/05/2024 12:00 Acıbadem Üsküdarspor 1-0 İstanbul Altınordu
İstanbul 2A 15.Grup 12. Hafta 18/05/2024 15:00 Küçüksu Rasathanespor 5-0 Feneryoluspor
İstanbul 2A 20.Grup 12. Hafta 19/05/2024 15:00 Kirazlıtepespor - Libadespor
İstanbul 2A 18.Grup 12. Hafta 19/05/2024 18:00 İstanbul Kemahspor - Ataşehir Yoncaspor
İstanbul 2A 16.Grup 13. Hafta 22/05/2024 15:00 Ferahspor - Tunçspor
İstanbul 2A 18.Grup 13. Hafta 22/05/2024 18:00 Yavuztürkspor - Maltepe Zümrütevlerspor
İstanbul 2A 17.Grup 13. Hafta 23/05/2024 13:00 Doğan Güneşspor - Valide Tayfunspor
İstanbul 2A 15.Grup 13. Hafta 23/05/2024 16:00 Kuzguncukspor - Küçüksu Rasathanespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |