Beyoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beyoğlu Yeniçarşıspor, Beyoğluspor, Cevizlispor, Cihangirspor, Çıksalınspor, Emirefendispor, Galata, Gelişimspor, Hasköy, Piyalepaşa, Sütlücespor, Yenişehirspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 1. Hafta 09/09/2018 14:30 Kulaksız Okspor 1-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul SA 2.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-1 Kestanelikspor
İstanbul SA 8.Grup 2. Hafta 15/09/2018 14:00 Çıksalınspor 4-0 Tuzla Şifaspor
İstanbul SA 4.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Hasköy 2-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SA 3.Grup 2. Hafta 16/09/2018 14:00 Sütlücespor 0-0 Gazi Mahallesi
İstanbul SA 7.Grup 2. Hafta 16/09/2018 16:00 Piyalepaşa 2-0 Dudulluspor
İstanbul SA 2.Grup 3. Hafta 23/09/2018 13:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-0 Yahya Kemalspor
İstanbul SA 6.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Kulaksız Okspor 3-1 Barbarosspor
İstanbul SA 4.Grup 4. Hafta 29/09/2018 13:00 Hasköy 3-2 Feriköy
İstanbul SA 8.Grup 4. Hafta 29/09/2018 15:00 Çıksalınspor 4-0 Kadırgaspor
İstanbul SA 3.Grup 4. Hafta 30/09/2018 13:00 Sütlücespor 3-0 Kuştepespor
İstanbul SA 7.Grup 4. Hafta 30/09/2018 15:00 Piyalepaşa 2-0 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 06/10/2018 13:00 Topçularspor 2-3 Doğa Hospital Yeşilkentspor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 Gelişimspor 1-2 Karadolapspor
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 07/10/2018 13:00 Kulaksız Okspor 1-1 Şirintepe
İstanbul SA 2.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 Beyoğlu Yeniçarşıspor 4-0 Araphanspor
İstanbul SA 8.Grup 6. Hafta 13/10/2018 12:30 Çıksalınspor 2-2 İstinyespor
İstanbul SA 4.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Hasköy 1-2 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 14/10/2018 10:45 Gelişimspor 1-1 Akatlarspor
İstanbul SA 7.Grup 6. Hafta 14/10/2018 12:30 Piyalepaşa 2-1 Şafakspor
İstanbul SA 3.Grup 6. Hafta 14/10/2018 14:30 Sütlücespor 2-2 Ramispor
İstanbul SA 5.Grup 7. Hafta 20/10/2018 14:30 Soğuksu 3-2 Davutpaşa
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 21/10/2018 12:30 Tophane Tayfunspor 4-3 Haliçspor
İstanbul SA 2.Grup 7. Hafta 21/10/2018 14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 0-0 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SA 6.Grup 8. Hafta 24/10/2018 12:30 Kulaksız Okspor 1-1 Denizköşklerspor
İstanbul SA 4.Grup 8. Hafta 24/10/2018 14:30 Hasköy 2-1 Sultanbeylispor
İstanbul SA 3.Grup 8. Hafta 25/10/2018 14:30 Sütlücespor 3-2 Pazariçi Köprülü
İstanbul SA 8.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 Çıksalınspor 2-0 İstanbul Ağrıspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 28/10/2018 12:30 Gelişimspor 1-3 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul SA 7.Grup 9. Hafta 28/10/2018 14:30 Piyalepaşa 2-1 İstanbul Türk Telekom
İstanbul SA 3.Grup 10. Hafta 03/11/2018 14:30 Sütlücespor 4-1 İstanbul Siirtgücü
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 04/11/2018 10:45 Tophane Tayfunspor 1-3 Başakşehir İkitelli Köyiçi
İstanbul SA 2.Grup 10. Hafta 04/11/2018 12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul SA 4.Grup 10. Hafta 04/11/2018 14:30 Hasköy 0-4 Irmakspor
İstanbul SA 6.Grup 10. Hafta 04/11/2018 16:30 Kulaksız Okspor 1-2 İstanbul Sinopspor
İstanbul SA 8.Grup 11. Hafta 10/11/2018 14:30 Çıksalınspor 1-1 Kanaryaspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 11/11/2018 10:45 Topçularspor 1-2 Muradiye Gençlerbirliği
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 11/11/2018 12:30 Gelişimspor 0-3 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul SA 1.Grup 11. Hafta 11/11/2018 14:30 Ortaköyspor 6-0 Çeliktepespor
İstanbul SA 7.Grup 12. Hafta 17/11/2018 12:30 Piyalepaşa 3-0 Bakırköyspor
İstanbul SA 3.Grup 12. Hafta 17/11/2018 14:30 Sütlücespor 0-0 Mahmutbey
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 18/11/2018 10:45 Tophane Tayfunspor 2-0 Yücespor
İstanbul SA 8.Grup 12. Hafta 18/11/2018 12:30 Çıksalınspor 1-2 Çamlıcaspor
İstanbul SA 4.Grup 12. Hafta 18/11/2018 14:30 Hasköy 1-0 Beykoz 1908
İstanbul SA 2.Grup 13. Hafta 24/11/2018 14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 5-0 Yenibosnaspor
İstanbul SA 6.Grup 13. Hafta 24/11/2018 16:30 Kulaksız Okspor 1-2 Yıldırım Bosnaspor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 25/11/2018 10:45 Topçularspor 1-4 Esenlerspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 25/11/2018 12:30 Gelişimspor 2-1 Ceylanspor
İstanbul SA 1.Grup 13. Hafta 25/11/2018 14:30 Ortaköyspor 3-2 Kartal Bulvarspor
İstanbul SA 7.Grup 14. Hafta 01/12/2018 12:30 Piyalepaşa 0-0 1453 Fatih Gençlikspor
İstanbul SA 3.Grup 14. Hafta 01/12/2018 14:30 Sütlücespor 7-1 Üsküdar Anadolu
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 02/12/2018 10:45 Tophane Tayfunspor 2-2 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SA 4.Grup 14. Hafta 02/12/2018 12:30 Hasköy 3-0 Kaynarcaspor
İstanbul SA 8.Grup 14. Hafta 02/12/2018 14:30 Çıksalınspor 6-0 Yıldıztabya
İstanbul SA 2.Grup 15. Hafta 08/12/2018 12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 7-0 Gümüşsuyuspor
İstanbul SA 6.Grup 15. Hafta 08/12/2018 14:30 Kulaksız Okspor 1-1 Kartalgücüspor
İstanbul SA 1.Grup 15. Hafta 09/12/2018 14:30 Ortaköyspor 2-0 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SA 7.Grup 16. Hafta 15/12/2018 12:30 Piyalepaşa 2-0 Kurtköyspor
İstanbul SA 3.Grup 16. Hafta 15/12/2018 14:30 Sütlücespor 4-2 Kağıthanespor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 16/12/2018 10:45 Tophane Tayfunspor 7-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SA 8.Grup 16. Hafta 16/12/2018 12:30 Çıksalınspor 2-1 Kocasinanspor
İstanbul SA 4.Grup 16. Hafta 16/12/2018 14:30 Hasköy 1-1 Cevizli Anadoluspor
İstanbul SA 2.Grup 17. Hafta 22/12/2018 12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 4-0 Muratbeyspor
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 22/12/2018 14:30 Kulaksız Okspor 2-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 23/12/2018 12:30 Gelişimspor 1-1 Yedikulespor
İstanbul SA 1.Grup 17. Hafta 23/12/2018 14:30 Ortaköyspor 1-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul SA 3.Grup 18. Hafta 29/12/2018 14:30 Sütlücespor 2-2 İstanbul Sahilspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 30/12/2018 10:45 Tophane Tayfunspor 4-0 Abide-i Hürriyet
İstanbul SA 6.Grup 18. Hafta 30/12/2018 12:30 Kulaksız Okspor 1-0 İstanbul Kayaşehirspor
İstanbul SA 4.Grup 18. Hafta 30/12/2018 14:30 Hasköy 2-2 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SA 2.Grup 19. Hafta 12/01/2019 12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 1-0 Nişantaşıspor
İstanbul SA 8.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 Çıksalınspor 1-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul SA 1.Grup 19. Hafta 13/01/2019 12:30 Ortaköyspor 9-0 Maltepe Yıldızspor
İstanbul SA 7.Grup 19. Hafta 13/01/2019 14:30 Piyalepaşa 1-1 Kartaltepe
İstanbul 1A 5.Grup 15. Hafta 13/01/2019 16:30 Gelişimspor 3-0 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul SA 3.Grup 20. Hafta 19/01/2019 14:30 Sütlücespor 2-0 İstanbul Güngörenspor
İstanbul SA 2.Grup 20. Hafta 20/01/2019 10:45 Beyoğlu Yeniçarşıspor 7-0 Siirt İst. Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 20/01/2019 12:30 Tophane Tayfunspor 0-0 Çayırgücü
İstanbul SA 4.Grup 20. Hafta 20/01/2019 14:30 Hasköy 1-2 Bağlarbaşıspor
İstanbul SA 6.Grup 20. Hafta 20/01/2019 16:30 Kulaksız Okspor 2-1 Çantaköyspor
İstanbul SA 8.Grup 21. Hafta 26/01/2019 14:30 Çıksalınspor 1-0 Sekbanlarspor
İstanbul SA 7.Grup 21. Hafta 27/01/2019 12:30 Piyalepaşa 1-2 Kavacıkspor
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 27/01/2019 16:30 Gelişimspor 3-1 Çayırbaşıspor
İstanbul SA 3.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Sütlücespor 0-7 Yeniköyspor
İstanbul SA 2.Grup 22. Hafta 03/02/2019 12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 3-0 Dikilitaşspor
İstanbul SA 6.Grup 22. Hafta 03/02/2019 14:30 Kulaksız Okspor 0-2 Küçükköyspor
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 16/02/2019 12:30 Cevizlispor 2-0 Öz Yavuzselimspor
İstanbul SA Klasman A 1. Hafta 16/02/2019 15:30 Sekbanlarspor 0-0 Çekmeköy Bld. Alemdağspor
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 17/02/2019 12:30 Yenişehirspor 4-0 Poligon Fethiyespor
İstanbul SA Klasman B 1. Hafta 17/02/2019 15:30 Kavacıkspor 2-1 Irmakspor
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 17/02/2019 17:30 Beyoğluspor 2-0 Yeni Özkartalspor
İstanbul SA Klasman B 2. Hafta 23/02/2019 15:30 Arnavutköy Belediyespor - İstanbul Ağrıspor
İstanbul SA Klasman A 2. Hafta 24/02/2019 15:30 Atlasspor - Albayrakspor
İstanbul 2A 11.Grup 4. Hafta 27/02/2019 15:00 Cevizlispor - Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul 2A 6.Grup 4. Hafta 28/02/2019 15:00 Beyoğluspor - Poligon Fethiyespor
İstanbul 2A 6.Grup 4. Hafta 28/02/2019 17:00 Yenişehirspor - Avcılar Gümüşpalaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design