Beyoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beyoğlu Yeniçarşıspor, Beyoğluspor, Cevizlispor, Cihangirspor, Çıksalınspor, Emirefendispor, Galata, Gelişimspor, Hasköy, Piyalepaşa, Sütlücespor, Yenişehirspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 1. Hafta 09/09/2018 14:30 Okspor 1-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul SA 2.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-1 Kestanelikspor
İstanbul SA 8.Grup 2. Hafta 15/09/2018 14:00 Çıksalınspor 4-0 Tuzla Şifaspor
İstanbul SA 4.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Hasköy 2-3 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SA 3.Grup 2. Hafta 16/09/2018 14:00 Sütlücespor 0-0 Gazi Mahallesi
İstanbul SA 7.Grup 2. Hafta 16/09/2018 16:00 Piyalepaşa 2-0 Dudulluspor
İstanbul SA 2.Grup 3. Hafta 23/09/2018 13:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-0 Yahya Kemalspor
İstanbul SA 6.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Okspor 3-1 Barbarosspor
İstanbul SA 4.Grup 4. Hafta 29/09/2018 13:00 Hasköy 3-2 Feriköy
İstanbul SA 8.Grup 4. Hafta 29/09/2018 15:00 Çıksalınspor 4-0 Kadırgaspor
İstanbul SA 3.Grup 4. Hafta 30/09/2018 13:00 Sütlücespor 3-0 Kuştepespor
İstanbul SA 7.Grup 4. Hafta 30/09/2018 15:00 Piyalepaşa 2-0 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 2. Hafta 06/10/2018 13:00 Topçularspor 2-3 Özel Doğa Hospital Hast. Yeşilkentspor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 06/10/2018 15:00 Gelişimspor 1-2 Karadolap Gençlikspor
İstanbul SA 6.Grup 5. Hafta 07/10/2018 13:00 Okspor 1-1 Şirintepe
İstanbul SA 2.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 Beyoğlu Yeniçarşıspor 4-0 Araphanspor
İstanbul SA 8.Grup 6. Hafta 13/10/2018 12:30 Çıksalınspor 2-2 İstinyespor
İstanbul SA 4.Grup 6. Hafta 13/10/2018 14:30 Hasköy 1-2 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 14/10/2018 10:45 Gelişimspor 1-1 Akatlarspor
İstanbul SA 7.Grup 6. Hafta 14/10/2018 12:30 Piyalepaşa 2-1 Şafakspor
İstanbul SA 3.Grup 6. Hafta 14/10/2018 14:30 Sütlücespor 2-2 Ramispor
İstanbul SA 5.Grup 7. Hafta 20/10/2018 14:30 Soğuksu 3-2 Davutpaşa
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 21/10/2018 12:30 Tophane Tayfunspor 4-3 Haliçspor
İstanbul SA 2.Grup 7. Hafta 21/10/2018 14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 0-0 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SA 6.Grup 8. Hafta 24/10/2018 12:30 Okspor - Denizköşklerspor
İstanbul SA 4.Grup 8. Hafta 24/10/2018 14:30 Hasköy - Sultanbeylispor
İstanbul SA 3.Grup 8. Hafta 25/10/2018 14:30 Sütlücespor - Pazariçi Köprülü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design