Beyoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beyoğlu Yeniçarşıspor, Beyoğluspor, Cevizlispor, Cihangirspor, Çıksalınspor, Galata, Gelişimspor, Hasköy, Piyalepaşa, Sütlücespor, Yeniçeşme Emirefendispor, Yenişehirspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 7.Grup 1. Hafta 09/09/2017 17:00 Hasköy 2-1 Gazi Mahallesi
İstanbul SA 2.Grup 1. Hafta 10/09/2017 17:00 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 0-1 1877 Alemdağspor
İstanbul SA 3.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 5-2 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SA 7.Grup 3. Hafta 23/09/2017 16:00 Hasköy 2-1 Kaynarcaspor
İstanbul SA 2.Grup 3. Hafta 24/09/2017 16:00 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 6-1 Topkapıspor
İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 01/10/2017 15:30 Sütlücespor 4-2 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 07/10/2017 11:00 Cevizlispor 1-2 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 07/10/2017 13:00 Galata 3-0 Altınovaspor
İstanbul SA 3.Grup 5. Hafta 07/10/2017 15:00 Beyoğlu Yeniçarşıspor 1-2 Soğuksuspor
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 08/10/2017 09:30 Piyalepaşa 8-0 Yenigayretspor
İstanbul SA 2.Grup 5. Hafta 08/10/2017 11:30 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 2-3 Kuştepespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Çıksalınspor 1-1 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 08/10/2017 17:00 Tophane Tayfun 0-1 İzzetpaşa
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 15/10/2017 10:45 Galata 6-2 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 15/10/2017 12:30 Gelişimspor 3-2 Bahçelievlerspor
İstanbul SA 7.Grup 6. Hafta 15/10/2017 14:30 Hasköy 2-0 Avcılar Belediyespor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 15/10/2017 16:30 Cevizlispor 0-4 Sefaköyspor
İstanbul SA 3.Grup 7. Hafta 18/10/2017 14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 0-0 Arnavutköy Belediyespor
İstanbul SA 2.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 3-3 Zeytinburnu 1957 Spor
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 21/10/2017 12:30 Sütlücespor 3-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul SA 7.Grup 8. Hafta 21/10/2017 14:30 Hasköy 3-1 Ortaçeşme
İstanbul 1A 10.Grup 4. Hafta 22/10/2017 11:00 Tophane Tayfun 2-1 Şafak 76 Spor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Çıksalınspor 4-1 Bigaspor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 22/10/2017 18:00 Piyalepaşa 2-1 Hürriyetgücü
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 28/10/2017 12:30 Tophane Tayfun 4-0 Koca Mustafapaşa
İstanbul SA 2.Grup 9. Hafta 28/10/2017 14:30 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 2-0 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 29/10/2017 10:45 Cevizlispor 0-1 Çayırgücü
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 29/10/2017 12:30 Gelişimspor 0-1 Küçükçekmecespor
İstanbul SA 3.Grup 9. Hafta 29/10/2017 14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 0-1 Beşyüzevlerspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 29/10/2017 16:30 Galata 2-0 Cevatpaşa
İstanbul 1A 13.Grup 6. Hafta 04/11/2017 12:30 Sütlücespor 5-0 Pınarspor
İstanbul SA 7.Grup 10. Hafta 04/11/2017 14:30 Hasköy 1-0 İstanbul Kartal Belediyespor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 05/11/2017 11:00 Piyalepaşa 5-1 Küçükpazar
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:30 Çıksalınspor 0-1 Sultangazispor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 11/11/2017 12:30 Ceylanspor 0-4 İstanbul Sinopspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 11/11/2017 15:00 Tophane Tayfun 0-0 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 12/11/2017 12:30 Galata 3-2 Söğütlüçeşme
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 12/11/2017 14:30 Cevizlispor 0-1 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 13.Grup 8. Hafta 18/11/2017 12:30 Sütlücespor 4-2 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 18/11/2017 14:30 Gelişimspor 0-1 Rumelispor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 9. Hafta 19/11/2017 14:30 Çıksalınspor 0-1 Yalova Kadıköyspor
İstanbul 1A 6.Grup 9. Hafta 25/11/2017 12:30 Piyalepaşa 2-0 Ferahevlerspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 25/11/2017 14:30 Tophane Tayfun 4-1 Alibeyköy Parsellerspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 26/11/2017 10:45 Cevizlispor 2-1 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 26/11/2017 12:30 Galata 5-0 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul SA 7.Grup 13. Hafta 26/11/2017 14:30 Hasköy 1-2 Yahya Kemalspor
İstanbul SA 2.Grup 13. Hafta 28/11/2017 15:00 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 0-1 Yeşil Esenyurtspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 02/12/2017 14:30 Cevizlispor 0-0 Küçük Ayasofyaspor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 02/12/2017 16:30 Galata 2-1 İstinyespor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 03/12/2017 10:30 Tophane Tayfun 0-1 Reşitpaşa
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 11. Hafta 03/12/2017 14:00 Çıksalınspor 3-2 Çerkezköy 1911 Spor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 03/12/2017 17:00 Piyalepaşa 4-1 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SA 2.Grup 15. Hafta 09/12/2017 14:30 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 3-2 Ayazağaspor
İstanbul 1A 7.Grup 11. Hafta 10/12/2017 12:30 Gelişimspor 1-3 Vardarspor
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 10/12/2017 14:30 Sütlücespor 3-1 Haznedar Çetinkaya
İstanbul SA 7.Grup 16. Hafta 13/12/2017 14:30 Hasköy 0-0 Şafakspor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 16/12/2017 14:30 Sütlücespor 7-0 Muradiyespor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 17/12/2017 10:30 Tophane Tayfun 1-0 Yücespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 13. Hafta 17/12/2017 14:00 Çıksalınspor 0-2 Edirnespor
İstanbul SA 2.Grup 17. Hafta 17/12/2017 17:00 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 0-0 Sekbanlarspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 24/12/2017 10:45 Galata 2-2 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 1A 7.Grup 13. Hafta 24/12/2017 12:30 Gelişimspor 2-2 İstanbul Türk Telekom
İstanbul SA 7.Grup 18. Hafta 24/12/2017 14:30 Hasköy 0-0 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 11.Grup 13. Hafta 24/12/2017 16:30 Cevizlispor 2-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 13.Grup 14. Hafta 30/12/2017 10:45 Sütlücespor 3-1 Aksarayspor
İstanbul SA 3.Grup 19. Hafta 30/12/2017 14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 9-0 Dolayobaspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 31/12/2017 12:30 Piyalepaşa 1-1 Sefaköy Kartalspor
İstanbul SA 2.Grup 19. Hafta 31/12/2017 14:30 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 4-1 Kartalgücü
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 06/01/2018 10:45 Tophane Tayfun 3-0 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 1A 11.Grup 15. Hafta 07/01/2018 10:45 Cevizlispor 0-9 Yeniköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 07/01/2018 12:30 Galata 0-0 Yeşilpınarspor
İstanbul SA 7.Grup 20. Hafta 07/01/2018 14:30 Hasköy 1-3 Vefa
İstanbul 1A 7.Grup 15. Hafta 07/01/2018 16:30 Gelişimspor 0-2 Yıldız Kanaryalarspor
İstanbul 1A 13.Grup 16. Hafta 15/01/2018 13:00 Sütlücespor 7-1 Günyamaç
İstanbul 1A 7.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 Gelişimspor 2-7 1453 Fatih Gençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 16/01/2018 15:00 Piyalepaşa 7-1 Ulutepe
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 20/01/2018 14:30 Tophane Tayfun 1-1 Esenler Tokatspor
İstanbul 1A 9.Grup 17. Hafta 21/01/2018 10:45 Galata 4-3 Mimarsinanspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 15. Hafta 21/01/2018 14:00 Çıksalınspor 1-2 Altınova Belediyespor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 21/01/2018 17:00 Cevizlispor 3-5 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 7.Grup 18. Hafta 27/01/2018 12:30 Gelişimspor 3-5 Kazım Karabekir Mevlanaspor
İstanbul 1A 13.Grup 18. Hafta 27/01/2018 15:00 Sütlücespor 1-0 İkitellispor
İstanbul SA 2.Grup 22. Hafta 28/01/2018 14:30 Kasımpaşa Kulaksız Okspor 4-0 Sultanbeylispor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 03/02/2018 14:30 Yeniköyspor 1-0 İstanbul Ünyespor
İstanbul 2A 11.Grup 1. Hafta 04/02/2018 10:45 Beyoğluspor 2-2 Fişekspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 17. Hafta 04/02/2018 14:00 Çıksalınspor 0-1 Çorluspor 1947
İstanbul 2A 5.Grup 2. Hafta 10/02/2018 12:30 Yenişehirspor 0-5 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SA Klasman B Grubu 1. Hafta 11/02/2018 15:00 İFA 3-3 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 2. Hafta 17/02/2018 15:00 İstanbul Bafraspor 2-1 Sekbanlarspor
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 18/02/2018 10:45 Beyoğluspor 0-4 Balat Yeşilovaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 19. Hafta 18/02/2018 14:00 Çıksalınspor 3-2 Uzunköprüspor
İstanbul 2A 5.Grup 3. Hafta 18/02/2018 17:00 Yenişehirspor 1-1 Güzelhisarspor
İstanbul 2A 5.Grup 4. Hafta 24/02/2018 12:00 Yenişehirspor 6-2 Molla Aşkıspor
İstanbul SA Klasman A Grubu 3. Hafta 24/02/2018 15:00 Leventspor 3-1 Yahya Kemalspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 3. Hafta 25/02/2018 15:00 İFA 3-1 Kavacıkspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 4. Hafta 03/03/2018 15:00 İstanbul Mesudiyespor 0-1 Sekbanlarspor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 04/03/2018 10:30 Beyoğluspor 3-1 Bağcılar Asil Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 21. Hafta 04/03/2018 14:00 Çıksalınspor 0-0 Gaziosmanpaşa
İstanbul 2A 5.Grup 6. Hafta 10/03/2018 15:00 Yenişehirspor 1-3 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 10/03/2018 17:00 Balat Yeşilovaspor 4-0 Halil Rıfatpaşaspor
İstanbul SA Klasman B Grubu 6. Hafta 17/03/2018 15:30 İstanbul Bafraspor 2-1 Kavacıkspor
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 18/03/2018 10:45 Beyoğluspor 4-3 Gümüşderespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 23. Hafta 18/03/2018 14:00 Çıksalınspor 3-1 Lüleburgazspor
İstanbul 2A 5.Grup 7. Hafta 18/03/2018 17:00 Yenişehirspor 2-1 Esentepe Şahinspor
İstanbul 2A 11.Grup 9. Hafta 01/04/2018 11:00 Balat Yeşilovaspor 7-2 Bağcılar Asil Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 25. Hafta 01/04/2018 15:00 Çıksalınspor 10-0 Yeni Çanspor
İstanbul 2A 5.Grup 9. Hafta 01/04/2018 17:30 Yenişehirspor 5-6 Büyükderespor
İstanbul 2A 5.Grup 10. Hafta 07/04/2018 15:30 Yenişehirspor 2-1 THY
İstanbul SA Klasman B Grubu 9. Hafta 08/04/2018 15:30 Ortaköyspor 4-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 2A 11.Grup 11. Hafta 15/04/2018 16:00 Beyoğluspor 0-9 Halil Rıfatpaşaspor
İstanbul 2A 11.Grup 13. Hafta 29/04/2018 16:00 Beyoğluspor 2-7 Rumelihisarıspor
İstanbul 2A 11.Grup 14. Hafta 05/05/2018 14:00 Balat Yeşilovaspor 2-2 Fişekspor
İstanbul 2A 5.Grup 14. Hafta 05/05/2018 16:00 Yenişehirspor 2-6 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 2A 11.Grup 15. Hafta 08/05/2018 16:00 Beyoğluspor 0-6 İGDAŞ
İstanbul 2A 11.Grup 17. Hafta 19/05/2018 16:00 Balat Yeşilovaspor 7-2 Rumelihisarıspor
İstanbul 2A 11.Grup 18. Hafta 27/05/2018 17:00 Beyoğluspor - Etiler Kartalspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design