Şenlikköy Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bakırköyspor, Şenlik Gençlerbirliği, Şenlikköyspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 5.Grup 1. Hafta 08/09/2018 16:30 Avcılar Belediyespor 0-1 Leventspor
İstanbul SA 2.Grup 2. Hafta 15/09/2018 16:00 Yenibosnaspor 0-2 Beyoğlu Yeniçarşıspor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 29/09/2018 12:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 5-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 2. Hafta 29/09/2018 15:00 Vefa 0-0 Maltepespor
İstanbul SA 7.Grup 4. Hafta 30/09/2018 16:00 İstanbul Türk Telekom 1-3 Dudulluspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 4. Hafta 13/10/2018 15:00 Vefa 2-3 Belediye Derincespor
İstanbul SA 7.Grup 6. Hafta 14/10/2018 16:00 İstanbul Türk Telekom 0-1 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul SA 8.Grup 5. Hafta 17/10/2018 15:00 Kocasinanspor 0-3 Çıksalınspor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 21/10/2018 12:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 5-0 Avcılar Cihangirspor
İstanbul SA 8.Grup 7. Hafta 21/10/2018 14:30 Kocasinanspor 0-1 İstanbul Ağrıspor
İstanbul SA 7.Grup 8. Hafta 25/10/2018 14:30 İstanbul Türk Telekom 2-3 Şafakspor
İstanbul SA 8.Grup 9. Hafta 27/10/2018 14:30 Kocasinanspor 4-1 Kanaryaspor
İstanbul 1A 7.Grup 5. Hafta 28/10/2018 12:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-4 1863 Boğaziçi SK
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 6. Hafta 28/10/2018 15:00 Vefa 3-1 Büyük Derbentspor
İstanbul 1A 7.Grup 6. Hafta 03/11/2018 12:30 Bahçelievler Gümüşhanespor 2-0 Hürriyetgücü
İstanbul SA 7.Grup 10. Hafta 03/11/2018 14:30 Bakırköyspor 1-0 Kurtköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 04/11/2018 16:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-1 Pınarspor
İstanbul SA 8.Grup 11. Hafta 10/11/2018 16:00 Kocasinanspor 2-2 Tuzla Şifaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 8. Hafta 11/11/2018 15:00 Vefa 1-0 Sultangazispor
İstanbul SA 8.Grup 12. Hafta 18/11/2018 16:00 Kocasinanspor 3-2 Yıldıztabya
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 18/11/2018 18:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-3 Çapaspor
İstanbul SA 7.Grup 13. Hafta 25/11/2018 13:30 Bakırköyspor 3-3 Kartaltepe
İstanbul SA 7.Grup 13. Hafta 25/11/2018 15:30 1453 Fatih Gençlikspor 0-1 Şafakspor
İstanbul 1A 7.Grup 9. Hafta 01/12/2018 14:30 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-2 İstanbul Esenler Tokatspor
İstanbul 1A 4.Grup 10. Hafta 02/12/2018 10:30 Şirinevlerspor 1-1 Taksimspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 Vefa 0-0 Kütahyaspor
İstanbul SA 8.Grup 15. Hafta 08/12/2018 17:00 Kocasinanspor 1-1 İstinyespor
İstanbul SA 7.Grup 15. Hafta 09/12/2018 14:30 Bakırköyspor 1-1 Kavacıkspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 16/12/2018 11:00 Şirinevlerspor 1-4 Rumeli Kavağıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Vefa 2-1 Başiskele Doğantepespor
İstanbul 1A 12.Grup 12. Hafta 16/12/2018 17:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-2 Altınovaspor
İstanbul SA 8.Grup 17. Hafta 22/12/2018 14:30 Kocasinanspor 0-2 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 7.Grup 11. Hafta 23/12/2018 14:30 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-0 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul SA 7.Grup 18. Hafta 29/12/2018 12:30 İstanbul Türk Telekom 0-1 Kurtköyspor
İstanbul SA 7.Grup 18. Hafta 29/12/2018 14:30 Bakırköyspor 2-3 Dudulluspor
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 30/12/2018 14:00 Şirinevlerspor 0-1 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 30/12/2018 16:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-2 Merkez Kayaşehir Gençlikspor
İstanbul SA 8.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 Kocasinanspor 1-4 Sekbanlarspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Vefa 1-4 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İstanbul 1A 12.Grup 16. Hafta 20/01/2019 17:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 10-2 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul SA 8.Grup 21. Hafta 26/01/2019 14:30 Kocasinanspor 0-4 Çamlıcaspor
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 27/01/2019 16:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor 9-2 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul 1A 7.Grup 14. Hafta 02/02/2019 14:30 Bahçelievler Gümüşhanespor 2-2 Aksarayspor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 03/02/2019 11:00 Şirinevlerspor 4-0 İstanbul Trabzonspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Vefa 2-3 Gaziosmanpaşa
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 03/02/2019 16:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 2-5 Terazidere
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 09/02/2019 11:00 İstanbul Artvinspor 2-9 Öz Yarımburgazspor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 09/02/2019 13:00 Şenlik Gençlerbirliği 0-1 Büyük Ümitlerspor
İstanbul 1A Play-Off 1. Hafta 09/02/2019 15:00 Karadolapspor 3-1 Okmeydanı Fetihspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Vefa 5-0 Kütahya Çamlıcaspor
İstanbul 2A 4.Grup 3. Hafta 23/02/2019 13:00 Haznedar Çetinkaya 1-0 Rumelihisarıspor
İstanbul 2A 8.Grup 3. Hafta 23/02/2019 15:00 Şenlik Gençlerbirliği 1-0 Altınaslarspor
İstanbul 2A 12.Grup 3. Hafta 23/02/2019 17:00 Bahçelievlerspor 2-2 Fatihspor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 02/03/2019 16:00 Bahçelievler İdman Yurdu 2-1 Altınyıldızspor
İstanbul 2A 8.Grup 5. Hafta 03/03/2019 11:00 Şenlik Gençlerbirliği 0-4 Yeni Ortabayırspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Vefa 0-0 Bozüyük Vitraspor
İstanbul 2A 4.Grup 5. Hafta 03/03/2019 16:30 Haznedar Çetinkaya 0-2 Etilerspor
İstanbul SA Klasman A 2. Hafta 06/03/2019 16:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 5-0 Sekbanlarspor
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 09/03/2019 14:00 Bahçelievlerspor 3-0 Yeşilılgazspor
İstanbul 2A 8.Grup 6. Hafta 09/03/2019 16:00 İstanbul Barışspor 6-2 İstanbul Artvinspor
İstanbul SA Klasman A 4. Hafta 10/03/2019 16:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-0 Piyalepaşa
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 13/03/2019 16:00 Bahçelievler İdman Yurdu 1-0 Sultanmuratspor
İstanbul SA Klasman A 5. Hafta 16/03/2019 16:30 Sekbanlarspor 2-1 Albayrakspor
İstanbul 2A 11.Grup 7. Hafta 16/03/2019 18:30 Bahçelievler İdman Yurdu 0-0 Esenler Turgutreis Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Vefa 0-0 Aliağaspor FK
İstanbul 2A 4.Grup 8. Hafta 23/03/2019 10:00 Haznedar Çetinkaya 6-2 Beştelsizspor
İstanbul 2A 8.Grup 8. Hafta 23/03/2019 12:00 Şenlik Gençlerbirliği 8-0 İstanbul Artvinspor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 23/03/2019 16:00 Bahçelievlerspor 0-3 Söğütlüçeşme Birlik Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 23. Hafta 24/03/2019 15:00 Vefa 1-0 Çayırovaspor
İstanbul 2A 11.Grup 9. Hafta 27/03/2019 16:30 Bahçelievler İdman Yurdu 5-0 Gençosmanspor
İstanbul 2A 8.Grup 9. Hafta 28/03/2019 16:00 İstanbul Artvinspor 0-3 Güzelhisarspor
İstanbul SA Klasman B 7. Hafta 07/04/2019 16:00 Arnavutköy Belediyespor 2-1 İstanbul Sahilspor
İstanbul 2A 12.Grup 11. Hafta 13/04/2019 14:00 Bahçelievlerspor 4-1 Şişli Gençlikspor
İstanbul 2A 8.Grup 11. Hafta 13/04/2019 16:00 Şenlik Gençlerbirliği 1-3 Altınokspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 25. Hafta 14/04/2019 15:00 Vefa 2-1 Bornova Yeşilova
İstanbul 2A 11.Grup 11. Hafta 14/04/2019 17:00 Bahçelievler İdman Yurdu 6-0 Günyamaçspor
İstanbul 2A 4.Grup 13. Hafta 27/04/2019 16:00 Haznedar Çetinkaya 2-1 Sarıyer Maden Gençlikspor
İstanbul 2A 8.Grup 13. Hafta 27/04/2019 18:00 Şenlik Gençlerbirliği 0-4 İstanbul Barışspor
İstanbul 2A 11.Grup 13. Hafta 28/04/2019 16:00 Bahçelievler İdman Yurdu 7-0 Cevizlispor
İstanbul 2A 12.Grup 14. Hafta 02/05/2019 16:00 Bahçelievlerspor 9-4 Halkalı Taştepespor
İstanbul 2A 11.Grup 15. Hafta 04/05/2019 16:00 Bahçelievler İdman Yurdu 3-2 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 4.Grup 15. Hafta 05/05/2019 12:30 Haznedar Çetinkaya 1-3 Çatalzeytin Zümrüt 80
Kadınlar 3.Lig Play-Off 4. Hafta 05/05/2019 14:30 Alibeyspor 0-2 Dudulluspor
İstanbul 2A 8.Grup 15. Hafta 05/05/2019 16:30 Şenlik Gençlerbirliği 0-3 Öz Yarımburgazspor
İstanbul 2A 8.Grup 16. Hafta 11/05/2019 15:00 Şenlik Gençlerbirliği 4-4 Güzelhisarspor
İstanbul 2A 12.Grup 16. Hafta 11/05/2019 17:00 Bahçelievlerspor 6-2 Harmantepespor
İstanbul 2A 11.Grup 17. Hafta 18/05/2019 16:00 Bahçelievler İdman Yurdu 4-3 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 2A 12.Grup 18. Hafta 25/05/2019 15:00 Bahçelievlerspor 6-8 Zeytinburnuspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design