Şenlikköy Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bakırköyspor, Şenlik Gençlerbirliği, Şenlikköyspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 21/09/2019 16:00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-0 Sultangazi Sultançiftliğispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Vefa 2-1 Yeşilköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 28/09/2019 10:00 İstanbulspor Kulübü 0-3 Etiler Kartalspor
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 28/09/2019 16:30 Şehzadebaşı 3-0 Esenler Tokatspor
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 28/09/2019 18:30 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 4-2 Akatlarspor
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 29/09/2019 12:00 Altınovaspor 2-2 Terazidere
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:00 Arnavutköy Belediyespor 4-2 Vizespor
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 05/10/2019 12:00 Bakırköyspor 2-0 Bayrampaşa Tunaspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Vefa 0-0 Bursa Zaferspor
İstanbul 1A 7.Grup 3. Hafta 05/10/2019 17:30 Bahçelievler Gümüşhanespor 5-0 Yıldıztabya
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 06/10/2019 10:00 Şirinevlerspor 1-0 Tepebağ Kültürspor
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:30 Kocasinanspor 0-3 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 12/10/2019 14:00 Bahçelievler İdman Yurdu 3-3 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 12/10/2019 16:00 Şehzadebaşı 3-2 Kurtköyspor
İstanbul 1A 7.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:30 İstanbul Barışspor 3-2 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 19/10/2019 12:00 Bakırköyspor 0-1 Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 5. Hafta 19/10/2019 16:00 Vefa 2-3 Belediye Kütahyaspor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 20/10/2019 16:30 Kocasinanspor 1-1 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 26/10/2019 16:30 Bayrampaşa Teknikspor 0-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 26/10/2019 18:30 Bahçelievler İdman Yurdu 6-0 Bahçeköyspor
İstanbul SAL 1.Grup 5. Hafta 27/10/2019 14:00 Bakırköyspor 1-0 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 1A 7.Grup 6. Hafta 27/10/2019 16:00 İstanbul Barışspor 1-4 Bollucaspor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 31/10/2019 14:00 Bahçelievler Olimpikspor 2-1 Tozkoparan Birlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 31/10/2019 16:00 Bahçelievler İdman Yurdu 4-2 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 02/11/2019 12:30 Bahçelievler Gümüşhanespor 2-1 Bollucaspor
İstanbul SAL 5.Grup 6. Hafta 02/11/2019 16:30 Yenibosnaspor 1-2 İstanbul Kayaşehirspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 7. Hafta 03/11/2019 16:30 Vefa 2-1 Pamukova 1968 Spor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 09/11/2019 16:30 Bahçelievler İdman Yurdu 1-1 Davutpaşa
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 8. Hafta 10/11/2019 13:00 Vefa 2-2 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 10/11/2019 15:30 Güngörenspor 2-6 Eroğluspor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 16/11/2019 12:00 Altınovaspor 0-3 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 16/11/2019 14:30 Yenibosnaspor 0-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 17/11/2019 16:30 Kocasinanspor 1-3 Gazi Mahallesi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design