Esenyurt Belediye Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Esenyurt, Esenyurt Gümüşhanespor, Esenyurt İncirtepespor, Esenyurt Örnek İdman Yurdu, Yeşil Esenyurt

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 2.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Yeşil Esenyurt 1-0 Ayazağaspor
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 21/10/2017 15:00 Esenyurt 6-0 Çatalca İhsaniyespor
İstanbul SA 2.Grup 9. Hafta 28/10/2017 12:30 Yeşil Esenyurt 0-3 Sekbanlarspor
İstanbul SA 2.Grup 11. Hafta 11/11/2017 14:30 Yeşil Esenyurt 1-0 Kartalgücüspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 12/11/2017 15:00 Esenyurt 4-1 Gazitepe
İstanbul SA 2.Grup 12. Hafta 19/11/2017 15:00 Yeşil Esenyurt 1-1 Dikilitaşspor
İstanbul 1A 3.Grup 9. Hafta 26/11/2017 12:30 Esenyurt 1-4 Taşoluk
İstanbul SA 7.Grup 13. Hafta 26/11/2017 14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor 2-2 Akatlarspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 02/12/2017 15:00 Esenyurt 1-0 Dağyenice
İstanbul SA 2.Grup 14. Hafta 03/12/2017 14:30 Yeşil Esenyurt 1-2 Sultanbeylispor
İstanbul 1A 2.Grup 11. Hafta 09/12/2017 15:00 Ambarlı Işıkspor 0-3 Muratbey
İstanbul 1A 3.Grup 12. Hafta 16/12/2017 15:00 Esenyurt 1-1 Gürpınar
İstanbul SA 2.Grup 17. Hafta 17/12/2017 12:30 Yeşil Esenyurt 5-0 Topkapı
İstanbul SA 2.Grup 19. Hafta 31/12/2017 14:30 Yeşil Esenyurt 2-4 Kuştepespor
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 07/01/2018 12:30 Esenyurt 1-0 Güzelcespor
İstanbul SA 2.Grup 21. Hafta 20/01/2018 14:30 Yeşil Esenyurt 4-1 Zeytinburnu 1957 Kül. Day. Spor
İstanbul 1A 3.Grup 17. Hafta 21/01/2018 14:30 Esenyurt 1-1 Denizköşkler Mahallesispor
İstanbul 2A 2.Grup 1. Hafta 03/02/2018 12:30 Anadolu Esenyurtspor 2-1 Esenyurt Acarspor
İstanbul 2A 2.Grup 1. Hafta 03/02/2018 14:30 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 3-1 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 04/02/2018 14:30 Esenyurt İncirtepespor 7-1 Sarıgöl Birlikspor
İstanbul 2A 3.Grup 2. Hafta 10/02/2018 14:30 Özel Doğa Hospital Hast. Yeşilkentspor 4-0 Büyük Çavuşluspor
İstanbul 2A 2.Grup 2. Hafta 11/02/2018 14:00 Esenyurt Kartalspor 1-2 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 2A 2.Grup 2. Hafta 11/02/2018 16:00 Esenyurt Acarspor 2-2 Subaşıspor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 17/02/2018 13:00 Esenyurt Acarspor 0-0 Ovayenicespor
İstanbul 2A 2.Grup 3. Hafta 17/02/2018 17:00 Anadolu Esenyurtspor 5-0 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 18/02/2018 15:00 Esenyurt İncirtepespor 1-3 Ihlamurderespor
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 25/02/2018 13:00 Esenyurt Kartalspor 2-5 Subaşıspor
İstanbul 2A 2.Grup 4. Hafta 25/02/2018 15:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 1-3 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 03/03/2018 13:00 Anadolu Esenyurtspor 3-0 Esenyurt Örnek İdman Yurdu
İstanbul 2A 2.Grup 5. Hafta 03/03/2018 18:30 Esenyurt Acarspor 5-1 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 04/03/2018 15:00 Esenyurt İncirtepespor 1-1 Çınaraltıspor
İstanbul 2A 2.Grup 6. Hafta 11/03/2018 14:30 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 0-2 Subaşıspor
İstanbul 2A 2.Grup 6. Hafta 11/03/2018 16:30 Esenyurt Kartalspor 4-0 Gümüşpınarspor
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 17/03/2018 13:00 Esenyurt Acarspor 5-2 Esenyurt Örnek İdman Yurdu
İstanbul 2A 2.Grup 7. Hafta 17/03/2018 15:00 Anadolu Esenyurtspor 1-3 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 18/03/2018 13:00 Esenyurt İncirtepespor 1-2 Bahçelievler İdman Yurdu
İstanbul 2A 7.Grup 8. Hafta 24/03/2018 17:00 Esenyurt İncirtepespor 2-1 Bağcılar Gençlergücü
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 25/03/2018 13:00 Anadolu Esenyurtspor 1-1 Ovayenicespor
İstanbul 2A 2.Grup 8. Hafta 25/03/2018 15:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 3-2 Gümüşpınarspor
İstanbul 2A 2.Grup 9. Hafta 31/03/2018 15:00 Esenyurt Acarspor 1-0 Ormanlı Köyüspor
İstanbul 2A 2.Grup 9. Hafta 31/03/2018 17:00 Esenyurt Kartalspor 2-7 Esenyurt Örnek İdman Yurdu
İstanbul 2A 2.Grup 10. Hafta 08/04/2018 13:30 Esenyurt Acarspor 1-0 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 2A 2.Grup 10. Hafta 08/04/2018 15:30 Esenyurt Kartalspor 3-2 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 14/04/2018 14:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 1-4 Ovayenicespor
İstanbul 2A 2.Grup 11. Hafta 14/04/2018 16:00 Anadolu Esenyurtspor 9-0 Gümüşpınarspor
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 15/04/2018 17:00 Esenyurt İncirtepespor 4-1 Bağcılar Evrenspor
İstanbul 2A 2.Grup 12. Hafta 22/04/2018 13:00 Esenyurt Kartalspor 0-3 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 2A 2.Grup 12. Hafta 22/04/2018 15:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 2-4 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 13. Hafta 28/04/2018 13:00 Esenyurt Acarspor 5-1 Gümüşpınarspor
İstanbul 2A 2.Grup 13. Hafta 28/04/2018 15:00 Anadolu Esenyurtspor 3-1 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 29/04/2018 15:00 Esenyurt İncirtepespor 3-1 G.O.P Şemsipaşaspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 04/05/2018 15:00 Sultangazispor 3-0 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 2A 2.Grup 14. Hafta 06/05/2018 13:00 Esenyurt Kartalspor 1-8 Esenyurt Acarspor
İstanbul 2A 2.Grup 14. Hafta 06/05/2018 15:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 1-3 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 2A 7.Grup 15. Hafta 08/05/2018 16:00 Esenyurt İncirtepespor 0-1 Nişanca Gençlikspor
İstanbul 2A 2.Grup 15. Hafta 09/05/2018 14:00 Anadolu Esenyurtspor 10-3 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 15. Hafta 09/05/2018 16:00 Esenyurt Acarspor 3-0 Tem Terkosspor
İstanbul 2A 2.Grup 16. Hafta 12/05/2018 13:00 Esenyurt Kartalspor 1-3 Ovayenicespor
İstanbul 2A 2.Grup 16. Hafta 12/05/2018 15:00 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 0-1 Esenyurt Acarspor
İstanbul 2A 2.Grup 17. Hafta 20/05/2018 14:00 Esenyurt Acarspor 3-0 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 2.Grup 18. Hafta 26/05/2018 13:00 Anadolu Esenyurtspor 4-0 Subaşıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design