Feriköy Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Feriköy, Özşişlispor, Şişli Yaylaspor, Taksimspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 3.Grup 1. Hafta 08/09/2018 15:00 Kuştepespor 3-2 Pazariçi Köprülü
İstanbul SA 4.Grup 1. Hafta 09/09/2018 16:30 Feriköy 1-1 Sultanbeylispor
İstanbul SA 4.Grup 3. Hafta 23/09/2018 15:30 Feriköy 1-2 Irmakspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 29/09/2018 15:00 Taksimspor 1-1 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 30/09/2018 15:00 Şişli Yaylaspor 5-0 Gelişimspor
İstanbul SA 4.Grup 5. Hafta 07/10/2018 15:00 Feriköy 3-1 Beykoz 1908
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 14/10/2018 14:30 Şişli Yaylaspor 3-6 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor
İstanbul 1A 4.Grup 4. Hafta 21/10/2018 12:00 Taksimspor 4-3 Rumeli Kavağıspor
İstanbul SA 4.Grup 7. Hafta 21/10/2018 14:30 Feriköy 2-0 Kaynarcaspor
İstanbul 1A 5.Grup 5. Hafta 28/10/2018 14:30 Şişli Yaylaspor 2-0 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul SA 3.Grup 10. Hafta 03/11/2018 14:30 Kuştepespor 2-3 Ramispor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 04/11/2018 12:00 Taksimspor 2-1 Çankırı Marufspor
İstanbul SA 4.Grup 10. Hafta 04/11/2018 14:30 Feriköy 3-2 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 5.Grup 7. Hafta 11/11/2018 14:30 Şişli Yaylaspor 3-0 Ceylanspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 17/11/2018 13:00 Şişli Yaylaspor 4-1 Akatlarspor
İstanbul 1A 4.Grup 8. Hafta 18/11/2018 13:00 Taksimspor 2-1 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul SA 4.Grup 13. Hafta 24/11/2018 14:30 Feriköy 2-0 Bağlarbaşıspor
İstanbul SA 3.Grup 13. Hafta 25/11/2018 14:00 Kuştepespor 1-1 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 08/12/2018 12:30 Taksimspor 1-2 İstanbul Trabzonspor
İstanbul SA 4.Grup 15. Hafta 08/12/2018 14:30 Feriköy 0-0 Hasköy
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 09/12/2018 12:00 Şişli Yaylaspor 0-2 Yedikulespor
İstanbul SA 3.Grup 15. Hafta 09/12/2018 14:00 Kuştepespor 0-2 Sütlücespor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 15/12/2018 13:00 İzzetpaşa 4-0 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 1A 4.Grup 12. Hafta 16/12/2018 13:00 Taksimspor 1-3 Kuruçeşmespor
İstanbul SA 4.Grup 17. Hafta 22/12/2018 14:30 Feriköy 2-0 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 23/12/2018 12:00 Şişli Yaylaspor 4-2 Kumkapı Sarıçubuk
İstanbul SA 3.Grup 17. Hafta 23/12/2018 14:00 Kuştepespor 1-1 Gazi Mahallesi
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 29/12/2018 14:00 İzzetpaşa 1-6 Ferahevler
İstanbul 1A 4.Grup 14. Hafta 30/12/2018 14:00 Taksimspor 3-1 Seyrantepe Yeşilcespor
İstanbul SA 4.Grup 19. Hafta 12/01/2019 14:30 Feriköy 0-0 Atlasspor
İstanbul 1A 5.Grup 15. Hafta 13/01/2019 13:00 Şişli Yaylaspor 3-0 Çayırbaşıspor
İstanbul SA 3.Grup 19. Hafta 13/01/2019 15:00 Kuştepespor 1-1 Yeniköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 19/01/2019 12:30 İzzetpaşa 5-2 Sefaköy
İstanbul SA 3.Grup 20. Hafta 19/01/2019 14:30 Kuştepespor 0-1 Kağıthanespor
İstanbul SA 4.Grup 20. Hafta 20/01/2019 14:30 Feriköy 0-3 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 5.Grup 18. Hafta 02/02/2019 12:30 Şişli Yaylaspor 1-0 Karadolapspor
İstanbul SA 3.Grup 22. Hafta 02/02/2019 14:30 Kuştepespor 0-1 İstanbul Sahilspor
İstanbul SA 4.Grup 22. Hafta 03/02/2019 14:30 Feriköy 2-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 17/02/2019 12:30 Şişli Gençlikspor 0-5 Bahçelievlerspor
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 17/02/2019 14:30 Şişli Anadoluspor 3-0 Molla Aşkıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design