Gaziosmanpaşa İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 2850

Evsahibi takım(lar): Beşyüzevlerspor, Gaziosmanpaşa, Pazariçi Köprülüspor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 9.Grup 1. Hafta 10/09/2016 17:00 Pazariçi Köprülüspor 0-6 Karabekirspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 01/10/2016 15:00 Çayırgücü 1-1 Okmeydanı Fetihspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Gaziosmanpaşa 4-2 Erokspor
İstanbul SA 9.Grup 6. Hafta 16/10/2016 15:00 Pazariçi Köprülüspor 2-2 Çeliktepespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Gaziosmanpaşa 2-1 Bursa Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Gaziosmanpaşa 3-1 Ataşehir Çamolukspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 12/11/2016 15:00 Çayırgücü 2-3 Örnektepespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 20/11/2016 14:00 Gaziosmanpaşa 0-1 Çengelköy Futbol Yatırımları
İstanbul SA 9.Grup 11. Hafta 27/11/2016 15:00 Pazariçi Köprülüspor 5-1 Ayazağaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 11. Hafta 03/12/2016 14:00 Vefaspor 3-3 Uzunköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Gaziosmanpaşa 3-1 Gürsu Belediyespor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 10/12/2016 15:00 Çayırgücü 0-2 Karadolapspor
İstanbul SA 9.Grup 13. Hafta 11/12/2016 15:00 Pazariçi Köprülüspor 4-0 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 13. Hafta 18/12/2016 14:00 Gaziosmanpaşa 1-1 Sakarya Kırkpınarspor
İstanbul SA 9.Grup 16. Hafta 31/12/2016 13:00 Pazariçi Köprülüspor 4-2 İstanbul Malatyaspor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 01/01/2017 15:00 Çayırgücü 1-3 Mimarsinanspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 4-0 Yalovaspor
İstanbul SA 9.Grup 18. Hafta 28/01/2017 15:00 Pazariçi Köprülüspor 1-2 Başakşehir Kartalspor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 29/01/2017 15:00 Çayırgücü 1-2 Aksarayspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 3-0 Mudanyaspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 19. Hafta 18/02/2017 14:00 Vefaspor 1-7 Ergene Velimeşespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 2-0 Serdivanspor
İstanbul 2A 4.Grup 2. Hafta 25/02/2017 15:30 Sarıgöl Birlikspor 2-3 Hürriyet Eğitimspor
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 04/03/2017 15:30 GOP Şemsipaşaspor 2-1 Kemerburgazspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 4-3 Altınova Belediyespor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 11/03/2017 16:00 Sarıgöl Birlikspor 1-0 Yeşilılgazspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 5-0 Sapanca Gençlikspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 26/03/2017 16:00 GOP Şemsipaşaspor 2-6 İstanbul Ünyespor
İstanbul 2A 4.Grup 7. Hafta 30/03/2017 16:00 Sarıgöl Birlikspor 3-0 Gedikpaşaspor
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 01/04/2017 16:00 GOP Şemsipaşaspor 2-3 Zeytinburnu Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 25. Hafta 02/04/2017 15:00 Gaziosmanpaşa 4-0 Nilüfer Erdemli Sportif
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 25. Hafta 02/04/2017 15:00 Vefaspor 0-3 Çorluspor 1947
İstanbul 2A 4.Grup 9. Hafta 08/04/2017 16:00 Sarıgöl Birlikspor 1-2 Ayazağa Esenspor
İstanbul 2A 4.Grup 10. Hafta 15/04/2017 16:00 Sarıgöl Birlikspor 7-3 Söğütlüçeşme Birlikspor
İstanbul 2A 11.Grup 11. Hafta 20/04/2017 16:00 GOP Şemsipaşaspor 0-2 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 2A 11.Grup 14. Hafta 07/05/2017 16:00 GOP Şemsipaşaspor 8-1 İstanbul Gençlergücü
İstanbul 2A 4.Grup 15. Hafta 11/05/2017 16:00 Sarıgöl Birlikspor 3-4 Gelişimspor
İstanbul 2A 11.Grup 16. Hafta 13/05/2017 16:00 GOP Şemsipaşaspor 2-0 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 2A 4.Grup 17. Hafta 20/05/2017 16:00 Sarıgöl Birlikspor 4-2 İstanbul Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design