Maltepe Başıbüyük Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Başıbüyükspor, Esenkentspor, Taçspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 5.Grup 1. Hafta 09/09/2017 17:00 Bostancıspor 0-1 Teraziderespor
İstanbul SA 8.Grup 1. Hafta 10/09/2017 17:00 Ataşehir Çamolukspor 5-2 Çayırbaşıspor
İstanbul SA 4.Grup 2. Hafta 16/09/2017 16:30 Küçükyalı Yelkenspor 3-1 Barbarosspor
İstanbul SA 8.Grup 3. Hafta 24/09/2017 12:00 Ataşehir Çamolukspor 3-0 Ömerli Köyüspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Kartal Bulvarspor 1-0 Bursa Zaferspor
İstanbul 1A 18.Grup 1. Hafta 30/09/2017 13:30 Maltepe Yıldızspor 2-3 Pendikgücü
İstanbul SA 4.Grup 4. Hafta 30/09/2017 15:30 Küçükyalı Yelkenspor 4-1 Yeniköyspor G.O.P
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 2. Hafta 01/10/2017 15:00 Modafenspor 1-0 Alaşehir Belediyespor
İstanbul SA 8.Grup 5. Hafta 08/10/2017 13:00 Ataşehir Çamolukspor 2-0 Irmakspor
İstanbul 1A 18.Grup 3. Hafta 14/10/2017 10:45 Maltepe Yıldızspor 2-0 Yeldeğirmenispor
İstanbul SA 4.Grup 6. Hafta 14/10/2017 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 1-1 Karabekirspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Kartal Bulvarspor 1-0 Sapancaspor
İstanbul SA 4.Grup 8. Hafta 22/10/2017 12:30 Küçükyalı Yelkenspor 2-0 Başakşehir Kartalspor
İstanbul SA 8.Grup 8. Hafta 22/10/2017 14:30 Ataşehir Çamolukspor 3-2 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul 1A 18.Grup 5. Hafta 28/10/2017 14:30 Maltepe Yıldızspor 4-0 İstanbul Esnafspor
İstanbul SA 8.Grup 10. Hafta 05/11/2017 14:30 Ataşehir Çamolukspor 2-1 Kağıthanespor
İstanbul 1A 18.Grup 7. Hafta 11/11/2017 12:30 Maltepe Yıldızspor 1-1 Çamlıcaspor
İstanbul SA 4.Grup 11. Hafta 11/11/2017 14:30 Küçükyalı Yelkenspor 3-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul SA 4.Grup 12. Hafta 19/11/2017 14:30 Küçükyalı Yelkenspor 1-0 İstanbulspor Kulübü
İstanbul 1A 14.Grup 9. Hafta 25/11/2017 12:30 Örnekspor Küçükyalı 2-2 Ortadağspor
İstanbul SA 8.Grup 13. Hafta 25/11/2017 14:30 Ataşehir Çamolukspor 2-1 Paşabahçe
İstanbul 1A 18.Grup 9. Hafta 03/12/2017 12:00 Maltepe Yıldızspor 4-0 Denizcilik İşletmeleri
İstanbul SA 4.Grup 14. Hafta 03/12/2017 14:00 Küçükyalı Yelkenspor 1-0 Küçükköyspor
İstanbul SA 8.Grup 15. Hafta 09/12/2017 15:00 Ataşehir Çamolukspor 5-0 Kestanelikspor
İstanbul 1A 18.Grup 11. Hafta 23/12/2017 10:00 Maltepe Yıldızspor 3-2 Gülensuspor
İstanbul 1A 17.Grup 16. Hafta 15/01/2018 13:00 Valide Tayfunspor 0-2 Pendik Esenyalıspor
İstanbul SA 8.Grup 22. Hafta 28/01/2018 14:30 Ataşehir Çamolukspor 1-0 Yedikulespor
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 03/02/2018 10:00 Girne Gençlikspor 3-0 Elmalıspor
İstanbul 2A 19.Grup 1. Hafta 04/02/2018 10:00 Maltepe 1453 Gençlikspor 2-2 Selamsızspor
İstanbul 2A 19.Grup 2. Hafta 10/02/2018 13:00 Adalarspor 2-0 Erenköy Acarspor
İstanbul 2A 15.Grup 2. Hafta 10/02/2018 15:00 İstanbul Ataşehirspor 4-1 İstanbul Kartallarıspor
İstanbul 2A 14.Grup 2. Hafta 11/02/2018 14:30 Maltepe Fındıklıspor 0-1 Batı Ataşehirspor
İstanbul 2A 16.Grup 3. Hafta 17/02/2018 15:00 Girne Gençlikspor 12-1 Pendik Yenişehir Kartallarspor
İstanbul 2A 14.Grup 5. Hafta 03/03/2018 16:00 Batı Ataşehirspor 4-3 Öz Ataşehirspor
İstanbul 2A 19.Grup 5. Hafta 04/03/2018 14:00 Soğanlıkspor 0-0 Kozyatağı İdman Yurdu
İstanbul 2A 16.Grup 6. Hafta 11/03/2018 16:00 Girne Gençlikspor 4-1 Selami Ali Yeşil Sahaspor
İstanbul 2A 14.Grup 7. Hafta 17/03/2018 16:00 Batı Ataşehirspor 1-0 Küçüksu Yenimahallespor
İstanbul 2A 19.Grup 7. Hafta 18/03/2018 13:00 Adalarspor 2-1 Kozyatağı İdman Yurdu
İstanbul 2A 15.Grup 8. Hafta 24/03/2018 16:00 İstanbul Ataşehirspor 2-4 Atalarspor
İstanbul 2A 16.Grup 8. Hafta 25/03/2018 15:30 Girne Gençlikspor 4-1 Ataşehir Arenaspor
İstanbul 2A 15.Grup 10. Hafta 07/04/2018 15:00 İstanbul Ataşehirspor 0-5 Sapanbağlarıspor
İstanbul 2A 16.Grup 11. Hafta 14/04/2018 14:30 Girne Gençlikspor 6-2 Doğangüneşspor
İstanbul 2A 14.Grup 11. Hafta 14/04/2018 16:30 Batı Ataşehirspor 1-2 Maltepe Fındıklıspor
İstanbul 2A 15.Grup 12. Hafta 21/04/2018 16:00 İstanbul Ataşehirspor 0-4 Taçspor
İstanbul 2A 14.Grup 12. Hafta 22/04/2018 15:30 Maltepe Fındıklıspor 2-1 Kavakpınarspor
İstanbul 2A 16.Grup 13. Hafta 28/04/2018 14:00 Girne Gençlikspor 1-2 Atlasspor
İstanbul 2A 14.Grup 13. Hafta 28/04/2018 17:15 Batı Ataşehirspor 0-6 Şilespor
İstanbul 2A 15.Grup 14. Hafta 05/05/2018 16:30 İstanbul Ataşehirspor 6-7 1864 FK
İstanbul 2A 16.Grup 14. Hafta 06/05/2018 15:00 Girne Gençlikspor 0-7 TED İstanbul Koleji
İstanbul 2A 14.Grup 15. Hafta 09/05/2018 16:00 Batı Ataşehirspor 3-0 Küçükbakkalköyspor
İstanbul 2A 16.Grup 16. Hafta 12/05/2018 15:30 Girne Gençlikspor 3-0 Ataşehir Yoncaspor
İstanbul 2A 15.Grup 16. Hafta 13/05/2018 15:00 İstanbul Ataşehirspor 1-8 Ataşehirgücü
İstanbul 2A 14.Grup 17. Hafta 20/05/2018 15:00 Maltepe Fındıklıspor 11-3 Öz Ataşehirspor
İstanbul 2A 14.Grup 18. Hafta 26/05/2018 15:00 Batı Ataşehirspor 3-2 Kavakpınarspor
İstanbul 2A 16.Grup 18. Hafta 26/05/2018 17:00 Girne Gençlikspor 1-2 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul 2A 15.Grup 18. Hafta 27/05/2018 17:00 İstanbul Ataşehirspor 1-6 Anadolu Kartallarıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design