23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Paşabahçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Anadolu Hisarı İdman Yurdu, Çubukluspor, Gümüşsuyuspor, İstanbul Mesudiyespor, Kanlıcaspor, Paşabahçe, Soğuksuspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 5.Grup 2. Hafta 08/10/2023 14:00 Paşabahçe 2-0 Gülsuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 13/10/2023 15:00 İnkılapspor 3-2 Kartal Sportif Faaliyetleri
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 27/10/2023 15:00 İnkılapspor 1-1 Bayrampaşa
İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 28/10/2023 14:00 Gümüşsuyuspor 1-1 Adalarspor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 28/10/2023 16:00 Paşabahçe 0-1 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 29/10/2023 14:00 Beykoz Yenimahalle 0-0 Kanlıcaspor
İstanbul 1A 15.Grup 2. Hafta 05/11/2023 14:00 Soğuksuspor 1-2 Beykoz Elmalıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 07/11/2023 15:00 İnkılapspor 1-2 Küçükçekmece Sportif Faaliyetleri
İstanbul 1A 15.Grup 3. Hafta 11/11/2023 13:00 Beykoz Elmalıspor 1-5 Sancaktepespor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 11/11/2023 15:10 Paşabahçe 2-1 Şilespor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 12/11/2023 14:00 Beykoz Yenimahalle 3-3 Kurtköyspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 7. Hafta 17/11/2023 15:00 İnkılapspor 0-1 Şile Yıldızspor
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 19/11/2023 14:00 Çiğdemspor 0-0 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 21/11/2023 15:00 Beykoz Yenimahalle 4-1 1923 Esenkentspor
İstanbul 1A 15.Grup 5. Hafta 22/11/2023 13:00 Beykoz Elmalıspor 1-2 Ataşehir Doğuşspor
İstanbul 1A 15.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Soğuksuspor 1-6 Maltepe Yıldızspor
İstanbul SAL 5.Grup 9. Hafta 25/11/2023 14:00 Paşabahçe 3-1 Bahçelievler Olimpikspor
İstanbul 1A 13.Grup 6. Hafta 25/11/2023 16:00 Çiğdemspor 4-0 Girne Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 9. Hafta 01/12/2023 14:30 İnkılapspor 4-1 Anadolu Futbol Yatırımları
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 03/12/2023 13:00 Beykoz Elmalıspor 1-2 Tunusbağıspor
İstanbul 1A 15.Grup 7. Hafta 03/12/2023 16:30 Soğuksuspor 2-5 Kavakpınarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 11. Hafta 08/12/2023 14:30 İnkılapspor 2-1 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul 1A 13.Grup 8. Hafta 09/12/2023 13:00 Gümüşsuyuspor 2-3 Girne Gençlikspor
İstanbul SAL 5.Grup 11. Hafta 09/12/2023 15:30 Paşabahçe 3-1 Bağlarbaşıspor
İstanbul 1A 13.Grup 8. Hafta 09/12/2023 19:00 Çiğdemspor 1-0 Dolayobaspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 10/12/2023 16:00 Beykoz Yenimahalle 1-4 Erenköy Acarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 13. Hafta 22/12/2023 14:30 İnkılapspor 6-0 Haliçspor
İstanbul SAL 4.Grup 12. Hafta 23/12/2023 15:00 1877 Alemdağspor 2-1 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 1A 15.Grup 9. Hafta 24/12/2023 13:00 Beykoz Elmalıspor 2-5 Karabekirspor
İstanbul SAL 5.Grup 12. Hafta 24/12/2023 15:00 Paşabahçe 2-0 Güngörenspor
İstanbul 1A 15.Grup 9. Hafta 24/12/2023 17:00 Soğuksuspor 1-4 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 27/12/2023 13:00 Çiğdemspor 1-2 Adalarspor
İstanbul 1A 13.Grup 10. Hafta 27/12/2023 15:00 Gümüşsuyuspor 1-2 Dolayobaspor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 28/12/2023 15:00 Beykoz Yenimahalle 1-3 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 30/12/2023 15:30 Soğuksuspor 1-3 Karabekirspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 15. Hafta 05/01/2024 14:30 İnkılapspor 2-1 Beykoz İshaklıspor
İstanbul SAL 5.Grup 15. Hafta 07/01/2024 13:00 Paşabahçe 2-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 15.Grup 11. Hafta 07/01/2024 15:00 Beykoz Elmalıspor 1-2 Soğuksuspor
İstanbul 1A 13.Grup 13. Hafta 13/01/2024 15:00 Gümüşsuyuspor 5-1 Kartalgücü
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 14/01/2024 15:00 Beykoz Yenimahalle 5-0 Pendik Doğanspor
İstanbul 1A 15.Grup 13. Hafta 18/01/2024 13:00 Soğuksuspor 1-4 Sancaktepespor
İstanbul 1A 13.Grup 14. Hafta 18/01/2024 15:00 Çiğdemspor 5-2 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul 1A 12.Grup 15. Hafta 20/01/2024 15:00 Beykoz Yenimahalle 1-4 Sultanbeylispor
İstanbul SAL 7.Grup 17. Hafta 21/01/2024 13:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 0-1 Nartspor
İstanbul SAL 5.Grup 17. Hafta 21/01/2024 15:00 Paşabahçe 0-1 Galata
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 21/01/2024 17:00 Gümüşsuyuspor 1-3 Çiğdemspor
İstanbul 1A 13.Grup 16. Hafta 27/01/2024 14:00 Çiğdemspor 3-0 Ümraniye İnkılapbirspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 02/02/2024 15:00 İnkılapspor 1-0 Maltepespor
İstanbul SAL 7.Grup 19. Hafta 04/02/2024 13:00 Beykoz İdman Yurdu AŞ 1-1 Cankurtaranspor
İstanbul SAL 5.Grup 19. Hafta 04/02/2024 15:00 Paşabahçe 3-0 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 13.Grup 18. Hafta 07/02/2024 13:00 Gümüşsuyuspor 1-1 Ümraniye İnkılapbirspor
İstanbul 1A 13.Grup 18. Hafta 07/02/2024 16:00 Çiğdemspor 2-3 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul 1A 12.Grup 18. Hafta 08/02/2024 15:00 Beykoz Yenimahalle 0-0 Ümraniye Yamanspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 16/02/2024 15:00 İnkılapspor 0-0 Beylikdüzüspor
İstanbul 1A 12.Grup 20. Hafta 17/02/2024 15:30 Beykoz Yenimahalle 1-3 Tuzla 1954 Spor
İstanbul SAL 5.Grup 21. Hafta 18/02/2024 15:00 Paşabahçe 1-1 Modafen
İstanbul 1A 13.Grup 20. Hafta 18/02/2024 17:00 Gümüşsuyuspor 1-3 Fikirtepe Dumlupınarspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 01/03/2024 15:00 İnkılapspor 3-1 Vefa
İstanbul 1A 13.Grup 22. Hafta 03/03/2024 14:00 Gümüşsuyuspor 1-2 Şile Denizspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 23. Hafta 15/03/2024 15:00 İnkılapspor 1-1 Alibeyköyspor
İstanbul 2A 15.Grup 1. Hafta 17/03/2024 15:00 Kuzguncukspor 7-0 Poyrazköy Gençlikelispor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 2. Hafta 27/03/2024 15:30 Orhanlıspor 1-1 Gazi Mahallesi
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 3. Hafta 01/04/2024 15:30 Dikilitaşspor 3-2 Orhanlıspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 25. Hafta 02/04/2024 15:00 İnkılapspor 0-2 Nişantaşıspor
İstanbul 2A 18.Grup 5. Hafta 13/04/2024 15:00 Boğaziçi 1907 Spor 7-0 İstanbul Kemahspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 27. Hafta 19/04/2024 15:00 İnkılapspor 5-3 Yeni Ufukspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 29. Hafta 03/05/2024 15:00 İnkılapspor 2-2 Beylerbeyi 1911 FK
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |