Yıldıztabya Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Büyük Ümitlerspor, Çayırgücü, Fişekspor, İstanbul Rizespor , Sarıgöl Birlikspor , Şafakspor, Yeşilpınar, Yıldıztabyaspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 16/09/2017 16:30 Yıldıztabyaspor 2-0 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul SA 9.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Pazariçi Köprülü 0-3 Bayrampaşa Altıntepsispor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Gaziosmanpaşa 2-2 Sultangazispor
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 30/09/2017 15:30 Yıldıztabyaspor 1-1 Mustafakemalpaşa
İstanbul SA 9.Grup 4. Hafta 01/10/2017 15:30 Araphanspor 1-1 Zara Ekinlispor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 07/10/2017 15:00 Çayırgücü 2-1 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 07/10/2017 17:00 Yeşilpınar 0-0 Mimarsinan
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Gaziosmanpaşa 3-1 Lüleburgazspor
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 0-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 21/10/2017 12:30 Çayırgücü 1-3 Şişli Yaylaspor
İstanbul SA 9.Grup 7. Hafta 21/10/2017 14:30 Pazariçi Köprülü 2-1 Başakşehir İkitelli Köyiçispor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 28/10/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 0-1 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 04/11/2017 10:45 Çayırgücü 2-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SA 9.Grup 9. Hafta 04/11/2017 12:30 Pazariçi Köprülü 0-0 Zara Ekinlispor
İstanbul SA 7.Grup 10. Hafta 04/11/2017 14:30 Avcılar Belediyespor 2-5 Ortaçeşme
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 8. Hafta 12/11/2017 14:30 Gaziosmanpaşa 1-3 Çıksalınspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 18/11/2017 12:30 Yeşilpınar 5-0 Cevatpaşa
İstanbul SA 9.Grup 10. Hafta 18/11/2017 14:30 Pazariçi Köprülü 2-1 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 19/11/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 2-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 26/11/2017 10:30 Çayırgücü 0-3 Hamidiye Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 10. Hafta 26/11/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 2-0 Çekmeköy Bld. Alemdağspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 02/12/2017 12:30 Çayırgücü 3-1 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SA 9.Grup 12. Hafta 02/12/2017 14:30 Pazariçi Köprülü 1-4 İstanbul Malatyaspor
İstanbul SA 6.Grup 14. Hafta 03/12/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 3-1 Çeliktepespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 2-1 Bigaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design