Yıldıztabya Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Büyük Ümitlerspor, Çayırgücü, Fişekspor, İstanbul Rizespor , Sarıgöl Birlikspor , Şafakspor, Yeşilpınarspor, Yıldıztabyaspor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

İstanbul SA 6.Grup 2. Hafta 16/09/2017 16:30 Yıldıztabyaspor 2-0 Pendik Kavakpınarspor
İstanbul SA 9.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:30 Pazariçi Köprülü 0-3 Bayrampaşa Altıntepsispor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Gaziosmanpaşa 2-2 Sultangazispor
İstanbul SA 6.Grup 4. Hafta 30/09/2017 15:30 Yıldıztabyaspor 1-1 Mustafakemalpaşa
İstanbul SA 9.Grup 4. Hafta 01/10/2017 15:30 Araphanspor 1-1 Zara Ekinlispor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 07/10/2017 15:00 Çayırgücü 2-1 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 07/10/2017 17:00 Yeşilpınarspor 0-0 Mimarsinanspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Gaziosmanpaşa 3-1 Lüleburgazspor
İstanbul SA 6.Grup 7. Hafta 19/10/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 0-1 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 21/10/2017 12:30 Çayırgücü 1-3 Şişli Yaylaspor
İstanbul SA 9.Grup 7. Hafta 21/10/2017 14:30 Pazariçi Köprülü 2-1 Başakşehir İkitellispor
İstanbul SA 6.Grup 9. Hafta 28/10/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 0-1 İstanbul Güngörenspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 04/11/2017 10:45 Çayırgücü 2-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul SA 9.Grup 9. Hafta 04/11/2017 12:30 Pazariçi Köprülü 0-0 Zara Ekinlispor
İstanbul SA 7.Grup 10. Hafta 04/11/2017 14:30 Avcılar Belediyespor 2-5 Ortaçeşme
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 8. Hafta 12/11/2017 14:30 Gaziosmanpaşa 1-3 Çıksalınspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 18/11/2017 12:30 Yeşilpınarspor 5-0 Cevatpaşa
İstanbul SA 9.Grup 10. Hafta 18/11/2017 14:30 Pazariçi Köprülü 2-1 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul SA 6.Grup 12. Hafta 19/11/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 2-0 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 26/11/2017 10:30 Çayırgücü 0-3 Hamidiye Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 10. Hafta 26/11/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 2-0 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 02/12/2017 12:30 Çayırgücü 3-1 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul SA 9.Grup 12. Hafta 02/12/2017 14:30 Pazariçi Köprülü 1-4 İstanbul Malatyaspor
İstanbul SA 6.Grup 14. Hafta 03/12/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 3-1 Çeliktepespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Gaziosmanpaşa 2-1 Bigaspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 16/12/2017 15:00 Çayırgücü 1-1 Küçük Ayasofyaspor
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 17/12/2017 12:30 Piyalepaşa 2-0 Havataşspor
İstanbul SA 6.Grup 17. Hafta 17/12/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 2-1 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul SA 9.Grup 15. Hafta 24/12/2017 14:30 Pazariçi Köprülü 0-2 İFA
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 30/12/2017 14:30 Çayırgücü 2-0 Cevizlispor
İstanbul SA 6.Grup 19. Hafta 31/12/2017 14:30 Yıldıztabyaspor 2-2 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul SA 5.Grup 20. Hafta 07/01/2018 14:30 Kilyosspor 6-3 Kocasinanspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 15/01/2018 15:00 Çayırgücü 4-2 Sefaköyspor
İstanbul SA 6.Grup 21. Hafta 20/01/2018 14:30 Yıldıztabyaspor 4-2 Kadırgaspor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 21/01/2018 14:30 Çayırgücü 0-3 Yeniköyspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 16. Hafta 28/01/2018 14:00 Gaziosmanpaşa 5-0 Yalova Kadıköyspor
İstanbul 2A 11.Grup 1. Hafta 04/02/2018 14:30 İGDAŞ 0-3 Balat Yeşilovaspor
İstanbul 2A 11.Grup 2. Hafta 10/02/2018 12:30 Fişekspor 1-1 Etiler Kartalspor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 10/02/2018 14:30 Sarıgöl Birlikspor 1-10 Çelikspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 18. Hafta 11/02/2018 14:00 Gaziosmanpaşa 3-1 Çerkezköy 1911 Spor
İstanbul 2A 13.Grup 3. Hafta 18/02/2018 11:00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-0 Fatihspor
İstanbul 2A 11.Grup 3. Hafta 18/02/2018 13:00 İGDAŞ 3-0 Bağcılar Asil Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 20. Hafta 25/02/2018 14:00 Gaziosmanpaşa 4-0 Edirnespor
İstanbul 2A 11.Grup 5. Hafta 04/03/2018 15:00 Fişekspor 1-8 Balat Yeşilovaspor
İstanbul 2A 11.Grup 6. Hafta 10/03/2018 15:00 İGDAŞ 2-0 Beyoğluspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 22. Hafta 11/03/2018 14:00 Gaziosmanpaşa 2-0 Altınova Belediyespor
İstanbul 2A 13.Grup 7. Hafta 18/03/2018 15:00 Eyüp Çırçır İmarspor 6-0 İstanbul Gençlergücü
İstanbul 2A 11.Grup 8. Hafta 24/03/2018 15:00 İGDAŞ 1-0 Fişekspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 24. Hafta 25/03/2018 15:00 Gaziosmanpaşa 3-1 Çorluspor 1947
İstanbul 2A 13.Grup 9. Hafta 01/04/2018 15:00 Eyüp Çırçır İmarspor 6-0 GOP Venüsspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup 26. Hafta 08/04/2018 15:00 Gaziosmanpaşa 1-2 Uzunköprüspor
İstanbul 2A 13.Grup 11. Hafta 15/04/2018 14:00 Eyüp Çırçır İmarspor 0-0 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul 2A 11.Grup 11. Hafta 15/04/2018 16:00 İGDAŞ 2-1 Rumelihisarıspor
İstanbul 2A 13.Grup 13. Hafta 29/04/2018 14:00 Eyüp Çırçır İmarspor 2-0 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 2A 11.Grup 13. Hafta 29/04/2018 16:00 Fişekspor 2-2 Halil Rıfatpaşaspor
İstanbul 2A 11.Grup 14. Hafta 05/05/2018 14:00 İGDAŞ 4-0 Gümüşderespor
İstanbul 2A 13.Grup 14. Hafta 05/05/2018 18:00 Yavuzsultanselimspor 2-2 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul 2A 7.Grup 15. Hafta 08/05/2018 12:00 Sarıgöl Birlikspor 4-2 GOP Şemsipaşaspor
İstanbul 2A 11.Grup 15. Hafta 08/05/2018 14:00 Fişekspor 8-2 Rumelihisarıspor
İstanbul 2A 13.Grup 15. Hafta 08/05/2018 16:00 Eyüp Çırçır İmarspor 0-2 Bahçelievler Merterspor
İstanbul 2A 11.Grup 16. Hafta 13/05/2018 16:00 İGDAŞ 1-2 Etiler Kartalspor
İstanbul 2A 11.Grup 17. Hafta 19/05/2018 14:00 Fişekspor 4-1 İGDAŞ
İstanbul 2A 7.Grup 17. Hafta 19/05/2018 16:00 Sarıgöl Birlikspor 0-4 Nişanca Gençlikspor
İstanbul 2A 13.Grup 17. Hafta 19/05/2018 18:00 Eyüp Çırçır İmarspor 4-1 Nurtepe Güney Yıldızıspor
İstanbul 2A 11.Grup 18. Hafta 27/05/2018 17:00 İGDAŞ 3-4 Halil Rıfatpaşaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design