Ulaş Suni Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Tekirdağ

Kapasite: 250

Evsahibi takım(lar): Ergenegücü Ulaşspor, Kırkgöz Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/09/2019 13:00 Aşağı Sevindiklispor 0-6 Çerkezmüsellimspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Ergenegücü Ulaşspor 0-2 Tekirdağ 100. Yılspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2019 13:00 Vakıflar Güvenspor 1-6 Kapaklı Sitespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 29/09/2019 15:30 Aşağı Sevindiklispor 0-8 Esenspor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 13/10/2019 11:00 Aşağı Sevindiklispor 0-12 Büyük Çınarlıspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 4. Hafta 13/10/2019 13:45 Vakıflar Güvenspor 1-1 Saray Belediyespor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 4. Hafta 13/10/2019 16:30 Ergenegücü Ulaşspor 1-3 Kapaklı Sitespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 27/10/2019 11:00 Aşağı Sevindiklispor 3-3 Hayrabolu Belediyespor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 14:00 Vakıflar Güvenspor 0-2 1461 Karadenizspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 17:00 Ergenegücü Ulaşspor 1-3 Saray Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 10/11/2019 11:00 Aşağı Sevindiklispor 0-6 Kırkgöz Gençlikspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Ergenegücü Ulaşspor 3-1 1461 Karadenizspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 8. Hafta 10/11/2019 17:00 Vakıflar Güvenspor 1-1 Çorlu Kültürspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Saray Belediyespor 0-0 Marmara Ereğlisi Belediyespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/11/2019 11:00 Aşağı Sevindiklispor 0-1 Hürriyet Yıldız Gençlikspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Vakıflar Güvenspor 1-2 Şarköyspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 10. Hafta 24/11/2019 17:00 Ergenegücü Ulaşspor 4-1 Çorlu Kültürspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 12. Hafta 08/12/2019 13:00 Ergenegücü Ulaşspor 2-0 Şarköyspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 12. Hafta 08/12/2019 15:45 Vakıflar Güvenspor 0-4 Malkara 14 Kasımspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 14. Hafta 22/12/2019 13:00 Ergenegücü Ulaşspor 3-2 Malkara 14 Kasımspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 15. Hafta 29/12/2019 13:00 Ergenegücü Ulaşspor 3-1 Vakıflar Güvenspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 16. Hafta 05/01/2020 13:00 Vakıflar Güvenspor 0-6 Çorluspor 1947
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 18. Hafta 19/01/2020 13:00 Vakıflar Güvenspor 0-8 Marmara Ereğlisi Belediyespor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 18. Hafta 19/01/2020 16:00 Ergenegücü Ulaşspor 1-4 Çorluspor 1947
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 02/02/2020 11:00 Ergene Gençlerbirliği 2-0 Ergene Belediyespor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 20. Hafta 02/02/2020 13:30 Vakıflar Güvenspor 0-3 Sağlamtaşspor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 22. Hafta 16/02/2020 13:00 Ergenegücü Ulaşspor 3-5 Sağlamtaşspor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 16/02/2020 16:00 Ergene Pınarspor 8-0 Ergene Belediyespor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 23/02/2020 14:00 Ergene Gençlerbirliği 6-2 Çorlu Rumelispor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 01/03/2020 17:00 Ergene Pınarspor 4-4 Ergene Gençlerbirliği
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 6. Hafta 08/03/2020 14:00 Ergene Pınarspor 7-0 Çorlu Rumelispor
Tekirdağ Mehmet Karatepe Süper Amatör 26. Hafta 15/03/2020 14:00 Ergenegücü Ulaşspor 0-5 Kapaklıspor
Tekirdağ 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 15/03/2020 17:00 Ergene Gençlerbirliği 5-0 Paşaalanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design