Maçka İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Esiroğlu Belediyespor, Galyanspor, Hayat Medikal Mulakaspor, Maçka 15 Şubatspor, Maçkaspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/09/2018 14:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-2 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 19/09/2018 13:00 Maçkaspor 0-6 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/10/2018 13:00 Maçkaspor 0-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 04/10/2018 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 0-4 Bahçecikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 09/10/2018 13:00 Maçka 15 Şubatspor 6-2 Özdilspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 15/10/2018 13:00 Esiroğlu Belediyespor 6-0 Fatih Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/10/2018 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-5 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 17/10/2018 13:00 Maçkaspor 1-5 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 25/10/2018 13:00 Maçka 15 Şubatspor 4-2 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 26/10/2018 13:30 Galyanspor 3-2 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/10/2018 13:00 Esiroğlu Belediyespor 2-0 1967 Trabzon FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/10/2018 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-4 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 31/10/2018 13:00 Maçkaspor 1-0 Şalpazarıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 08/11/2018 13:00 Maçka 15 Şubatspor 2-1 Akçaköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/11/2018 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-2 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/11/2018 13:00 Maçkaspor 1-1 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 15/11/2018 13:00 Esiroğlu Belediyespor 3-1 Akçakalespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/11/2018 13:30 Galyanspor 2-1 Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 19/11/2018 13:00 Maçka 15 Şubatspor 3-1 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 20/11/2018 13:00 Maçkaspor 1-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 26/11/2018 13:00 Esiroğlu Belediyespor 2-1 Vakfıkebir Kirazlıkspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 28/11/2018 13:00 Galyanspor 7-2 Uçarsuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 05/12/2018 13:00 Maçkaspor 0-4 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 11/12/2018 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-3 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 18/12/2018 13:00 Maçkaspor 0-1 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 19/12/2018 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 0-0 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 20/12/2018 13:00 Esiroğlu Belediyespor 7-2 Zaferspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 25/12/2018 13:00 Maçka 15 Şubatspor 10-1 Akoluk Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 03/01/2019 13:00 Maçkaspor 0-1 Trabzon Yolspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 07/01/2019 13:00 Maçka 15 Şubatspor 1-0 Akçaabat Taşlıobaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 07/01/2019 13:30 Hayat Medikal Mulakaspor 2-0 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 08/01/2019 13:00 Galyanspor 3-0 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2019 13:00 Esiroğlu Belediyespor 0-2 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 14/01/2019 13:00 Maçkaspor 0-6 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 15/01/2019 13:00 Galyanspor 3-1 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 16/01/2019 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 1-1 Sürmenespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 17/01/2019 13:00 Esiroğlu Belediyespor 1-3 Sebat Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 23/01/2019 13:00 Maçkaspor 0-11 1985 Derecikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 24/01/2019 13:00 Maçka 15 Şubatspor 4-1 Kavak Meydanspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 25/01/2019 13:30 Hayat Medikal Mulakaspor 2-6 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 28/01/2019 13:00 Esiroğlu Belediyespor 5-2 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 31/01/2019 13:00 Galyanspor 3-2 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 05/02/2019 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 0-9 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 08/02/2019 13:00 Galyanspor 1-2 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 18. Hafta 12/02/2019 13:00 Maçka 15 Şubatspor 4-0 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 18. Hafta 13/02/2019 13:00 Esiroğlu Belediyespor 4-2 Kalkınma FK
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design