2016/17 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/09/2016 15:30 Erdoğduspor 0-1 Trabzon Kanuni FK
Trabzon 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/09/2016 11:00 Akçaabat Uçarsuspor 1-2 Akçaabat Tütünspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/09/2016 13:00 Beşirlispor 0-3 Zağnosspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/09/2016 15:00 Trabzon İdmanocağı 1-2 Hekimoğlu Doğanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/09/2016 11:00 Özdilspor 2-1 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/09/2016 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 0-0 Trabzon Yolspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/09/2016 15:00 1967 Değirmenderespor 0-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/09/2016 13:00 Ağasar Çepnispor 4-1 Esiroğlu Beldespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/09/2016 14:00 Yenimahallespor 4-0 Akoluk Beldespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 1. Hafta 25/09/2016 14:00 Faroz Yalıspor 1-0 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/09/2016 11:00 Yeni Pelitlispor 0-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2016 13:00 Trabzon Telekomspor 0-3 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/09/2016 15:00 Hekimoğlu Doğanspor 0-2 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/09/2016 11:00 Zağnosspor 5-0 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/09/2016 13:00 1985 Derecikspor 2-1 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 27/09/2016 15:00 Trabzon Yolspor 1-0 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/09/2016 11:00 Necmiatispor 6-1 Akçaabat Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/09/2016 13:00 Kavak Meydanspor 2-2 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/09/2016 15:00 Akçaabat Tütünspor 0-4 Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 29/09/2016 11:00 Gölçayır Gençlikspor 3-5 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 29/09/2016 13:00 Gülbaharspor 0-3 Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 29/09/2016 15:00 Yıldızlıspor 2-4 Ağasar Çepnispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 2. Hafta 02/10/2016 14:00 Bahçecikspor 4-2 Aras 12 Martspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/10/2016 11:00 Ağasar Çepnispor 2-2 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/10/2016 13:00 Yenimahallespor 3-2 Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/10/2016 15:00 Akçaabat Uçarsuspor 3-0 Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/10/2016 11:00 1967 Değirmenderespor 2-0 Akçaabat Tütünspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/10/2016 13:00 Beşirlispor 2-4 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 04/10/2016 15:00 Yeni Pelitlispor 0-5 Hekimoğlu Doğanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/10/2016 11:00 Trabzon İdmanocağı 1-5 Zağnosspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/10/2016 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 0-0 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/10/2016 15:00 Erdoğduspor 4-2 Akçaabat Sebatspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 3. Hafta 09/10/2016 14:00 Faroz Yalıspor 2-1 Kalkanderespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/10/2016 11:00 Gülbaharspor 1-8 Yenimahallespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/10/2016 13:00 Trabzon Telekomspor 0-0 Maçkaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/10/2016 15:00 Necmiatispor 0-2 1967 Değirmenderespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 11/10/2016 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 0-1 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 11/10/2016 15:00 Trabzon Yolspor 0-0 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/10/2016 11:00 1985 Derecikspor 2-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/10/2016 13:00 Zağnosspor 3-1 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/10/2016 15:00 Akçakalespor 0-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 13/10/2016 11:00 Gölçayır Gençlikspor 3-3 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 13/10/2016 13:00 Kavak Meydanspor 1-0 Akçaabat Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 13/10/2016 15:00 Yıldızlıspor 0-3 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2016 10:00 Trabzon Söğütlüspor 0-1 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2016 14:00 Özdilspor 5-1 Balaban Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 14/10/2016 16:00 Akçaabat Tütünspor 3-0 Akoluk Beldespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 4. Hafta 16/10/2016 14:00 Bahçecikspor 0-1 Sarıkamış Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/10/2016 11:00 Yeni Pelitlispor 0-3 Akçakalespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/10/2016 13:00 Beşirlispor 3-3 Of Gürpınarspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/10/2016 15:00 Yenimahallespor 2-1 Kavak Meydanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/10/2016 11:00 Zağnosspor 3-1 Hekimoğlu Doğanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/10/2016 13:00 Trabzon İdmanocağı 2-3 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/10/2016 15:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 1-3 Sürmenespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 19/10/2016 11:00 Ağasar Çepnispor 0-0 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 19/10/2016 13:00 Erdoğduspor 3-0 Trabzon Telekomspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 19/10/2016 15:00 Akçaabat Uçarsuspor 1-3 Tonyaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/10/2016 13:00 Akçaabat Tütünspor 3-2 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/10/2016 15:00 1967 Değirmenderespor 7-1 Gülbaharspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 23/10/2016 14:00 Faroz Yalıspor 2-0 Bahçecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/10/2016 11:00 Trabzon Yolspor 2-1 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/10/2016 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 1-0 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/10/2016 15:00 Akçakalespor 0-3 Zağnosspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 26/10/2016 11:00 Trabzon Telekomspor 1-6 Ortahisar Kanunispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/10/2016 13:00 1985 Derecikspor 1-0 Yeni Pelitlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 26/10/2016 15:00 Gölçayır Gençlikspor 0-3 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/10/2016 11:00 Kavak Meydanspor 2-2 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/10/2016 13:00 Necmiatispor 2-0 Akçaabat Tütünspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 27/10/2016 15:00 Gülbaharspor 4-0 Akoluk Beldespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/10/2016 14:00 Yıldızlıspor 1-3 Esiroğlu Beldespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 6. Hafta 30/10/2016 13:00 Bahçecikspor 0-0 Kelkit Belediye Hürriyetspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 31/10/2016 13:00 Beşirlispor 1-4 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/11/2016 11:00 Akçakalespor 0-1 Hekimoğlu Doğanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/11/2016 13:00 Trabzon İdmanocağı 1-2 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/11/2016 15:00 Yeni Pelitlispor 1-0 Beşikdüzüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/11/2016 11:00 Necmiatispor 3-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/11/2016 13:00 Zağnosspor 3-1 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/11/2016 13:00 Trabzon Yolspor 1-1 Trabzon Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/11/2016 15:00 Erdoğduspor 1-2 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 03/11/2016 11:00 Yenimahallespor 5-2 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 03/11/2016 15:00 Akçaabat Uçarsuspor 1-1 Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/11/2016 14:00 Akçaabat Tütünspor 4-0 Gülbaharspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 7. Hafta 06/11/2016 13:00 Faroz Yalıspor 2-1 Bayburt Belediyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/11/2016 11:00 Trabzon Söğütlüspor 1-0 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/11/2016 13:00 Özdilspor 2-2 Karadağspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/11/2016 11:00 Trabzon Telekomspor 0-3 Trabzon Yolspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 08/11/2016 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 0-4 Maçkaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/11/2016 15:00 Gülbaharspor 0-7 Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 09/11/2016 11:00 Kavak Meydanspor 2-3 Akçaabat Tütünspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 09/11/2016 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 1-1 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/11/2016 15:00 Gölçayır Gençlikspor 3-1 Esiroğlu Beldespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/11/2016 13:00 1985 Derecikspor 3-2 Akçakalespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 8. Hafta 13/11/2016 13:00 Bahçecikspor 0-0 Serhat Ardahanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/11/2016 11:00 Yenimahallespor 1-0 Akçaabat Uçarsuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/11/2016 13:00 Yeni Pelitlispor 1-1 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/11/2016 15:00 Akçakalespor 0-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 15/11/2016 11:00 1985 Derecikspor 1-2 Hekimoğlu Doğanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 15/11/2016 13:00 Trabzon İdmanocağı 1-3 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 15/11/2016 15:00 Zağnosspor 2-1 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 16/11/2016 10:00 Erdoğduspor 3-0 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 16/11/2016 12:00 Trabzon Telekomspor 0-1 Trabzon Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 16/11/2016 14:00 Trabzon Yolspor 2-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 17/11/2016 10:00 Gülbaharspor 2-2 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 17/11/2016 12:00 Yıldızlıspor 2-4 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 17/11/2016 14:00 Akçaabat Tütünspor 2-1 Tonyaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2016 14:00 Necmiatispor 2-1 Kavak Meydanspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 9. Hafta 19/11/2016 13:00 Faroz Yalıspor 0-3 Aras 12 Martspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 21/11/2016 13:00 Ağasar Çepnispor 0-0 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 22/11/2016 11:00 Kavak Meydanspor 6-1 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/11/2016 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 2-3 Ortahisar Kanunispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/11/2016 10:00 Özdilspor 4-1 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/11/2016 12:00 Gölçayır Gençlikspor 0-8 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/11/2016 14:00 Beşirlispor 2-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/11/2016 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 1-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 25/11/2016 14:00 Akçaabat Uçarsuspor 0-3 1967 Değirmenderespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 10. Hafta 27/11/2016 13:00 Bahçecikspor 1-0 Artvin Hopaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 28/11/2016 10:00 Yıldızlıspor 0-2 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 28/11/2016 12:00 Trabzon Söğütlüspor 3-0 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 28/11/2016 14:00 1985 Derecikspor 2-1 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/11/2016 10:00 Yeni Pelitlispor 3-1 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/11/2016 12:00 Trabzon İdmanocağı 3-2 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/11/2016 14:00 Zağnosspor 2-1 Şalpazarıspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/11/2016 10:00 1967 Değirmenderespor 2-0 Yenimahallespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/11/2016 12:00 Erdoğduspor 1-0 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/11/2016 14:00 Hekimoğlu Doğanspor 2-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 01/12/2016 12:00 Trabzon Yolspor 1-1 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 01/12/2016 14:00 Trabzon Telekomspor 1-3 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 01/12/2016 16:00 Akçaabat Tütünspor 1-1 Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/12/2016 10:00 Necmiatispor 1-0 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/12/2016 12:00 Gülbaharspor 1-6 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/12/2016 14:00 Akçakalespor 0-2 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 11. Hafta 04/12/2016 13:00 Faroz Yalıspor 1-0 Sarıkamış Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 14/12/2016 09:30 Trabzon Yolspor 2-1 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 14/12/2016 12:00 Trabzon Telekomspor 2-3 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 14/12/2016 14:30 1985 Derecikspor 2-1 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 15/12/2016 10:30 Zağnosspor 6-0 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 15/12/2016 13:00 Yeni Pelitlispor 1-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/12/2016 13:30 Akçakalespor 0-1 Şalpazarıspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 13. Hafta 18/12/2016 13:00 Bahçecikspor 4-0 Bayburt Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 19/12/2016 09:30 Akçaabat Tütünspor 2-3 Akçaabat Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 19/12/2016 12:00 Necmiatispor 1-5 Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 19/12/2016 14:00 Kavak Meydanspor 2-2 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/12/2016 11:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 4-1 Trabzon Telekomspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/12/2016 13:00 Erdoğduspor 3-5 Ortahisar Kanunispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/12/2016 15:00 Gülbaharspor 1-6 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 21/12/2016 09:30 Gölçayır Gençlikspor 6-3 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/12/2016 12:00 Trabzon İdmanocağı 4-0 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/12/2016 14:30 Beşirlispor 1-0 Akçakalespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 22/12/2016 13:00 Trabzon Söğütlüspor 5-3 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 23/12/2016 13:30 Yıldızlıspor 2-4 Balaban Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/12/2016 12:00 Akçaabat Uçarsuspor 2-3 Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/12/2016 14:30 Yenimahallespor 5-0 Akçaabat Tütünspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 27/12/2016 09:30 Trabzon Telekomspor 1-2 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 27/12/2016 12:00 Trabzon Yolspor 0-2 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 27/12/2016 14:30 Akçakalespor 1-2 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 28/12/2016 13:00 1985 Derecikspor 3-0 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 28/12/2016 15:00 Ağasar Çepnispor 2-1 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 29/12/2016 13:00 Zağnosspor 4-0 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 30/12/2016 09:30 Necmiatispor 0-2 Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 30/12/2016 12:00 Gülbaharspor 1-6 Akçaabat Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 30/12/2016 14:30 Kavak Meydanspor 0-1 Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 02/01/2017 11:00 Özdilspor 8-4 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 02/01/2017 13:00 Trabzon Söğütlüspor 0-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 02/01/2017 15:00 Gölçayır Gençlikspor 5-1 Balaban Belediyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 03/01/2017 09:30 Trabzon İdmanocağı 3-0 Akçakalespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/01/2017 12:00 Yıldızlıspor 0-1 Çağlayanspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 03/01/2017 14:30 Erdoğduspor 3-1 Trabzon Yolspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 04/01/2017 12:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 0-2 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 05/01/2017 10:00 Yenimahallespor 7-2 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 05/01/2017 12:00 Yeni Pelitlispor 0-4 Zağnosspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 05/01/2017 14:30 Beşirlispor 2-4 Beşikdüzüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 06/01/2017 13:30 Akçaabat Uçarsuspor 1-4 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 15. Hafta 09/01/2017 13:00 Ağasar Çepnispor 1-1 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 10/01/2017 13:00 Akçakalespor 2-1 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 11/01/2017 10:00 Trabzon Telekomspor 1-6 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 11/01/2017 12:00 Trabzon Yolspor 1-2 Ortahisar Kanunispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 11/01/2017 14:00 1985 Derecikspor 1-2 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 12/01/2017 12:00 Kavak Meydanspor 2-1 Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 12/01/2017 14:30 Gülbaharspor 0-6 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 13/01/2017 13:30 Necmiatispor 5-0 Akoluk Beldespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 14. Hafta 15/01/2017 13:00 Bahçecikspor 0-0 Arsinspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 16/01/2017 10:00 Özdilspor 0-3 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 16/01/2017 12:00 Hızırbeyspor 8-3 Balaban Belediyespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 16/01/2017 14:00 Yıldızlıspor 2-0 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 17/01/2017 10:00 Gölçayır Gençlikspor 4-0 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 17/01/2017 12:00 Trabzon Söğütlüspor 0-1 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 17/01/2017 14:30 Erdoğduspor 1-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 18/01/2017 11:00 Yeni Pelitlispor 0-3 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 18/01/2017 12:30 Trabzon DSİ Karadenizspor 2-1 Trabzon Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 18/01/2017 13:00 Trabzon İdmanocağı 1-2 Beşikdüzüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 19/01/2017 10:00 Akçaabat Tütünspor 0-0 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 19/01/2017 12:00 Zağnosspor 4-1 Akçakalespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 19/01/2017 14:30 Beşirlispor 4-1 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 20/01/2017 10:00 Akçaabat Uçarsuspor 2-4 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 20/01/2017 14:30 Yenimahallespor 1-2 Tonyaspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 15. Hafta 22/01/2017 13:00 Faroz Yalıspor 2-2 Serhat Ardahanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 23/01/2017 11:00 1985 Derecikspor 0-3 Zağnosspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 23/01/2017 12:00 Trabzon Telekomspor 2-6 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 24/01/2017 12:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 1-3 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 25/01/2017 13:00 Gülbaharspor 0-6 Akçaabat Tütünspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 18. Hafta 26/01/2017 13:00 Hızırbeyspor 1-5 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 26/01/2017 15:00 Kavak Meydanspor 4-0 Akoluk Beldespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/01/2017 11:00 Trabzon Söğütlüspor 8-1 Esiroğlu Beldespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/01/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 6-1 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/01/2017 15:00 Özdilspor 1-4 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 07/02/2017 11:00 Trabzon Yolspor 3-2 Trabzon Telekomspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 07/02/2017 13:00 Erdoğduspor 3-0 Sürmenespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 19. Hafta 07/02/2017 15:00 Necmiatispor 6-1 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 08/02/2017 09:00 Beşirlispor 0-1 Hekimoğlu Doğanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 08/02/2017 11:00 Akçakalespor 0-3 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 08/02/2017 13:00 Zağnosspor 1-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 08/02/2017 15:00 Trabzon İdmanocağı 3-1 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 2.Amatör A Grubu 19. Hafta 09/02/2017 11:00 Akçaabat Uçarsuspor 0-1 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 19. Hafta 09/02/2017 13:00 Yenimahallespor 1-0 Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 19. Hafta 09/02/2017 15:00 Akçaabat Tütünspor 0-2 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 19. Hafta 10/02/2017 13:30 Yıldızlıspor 0-0 Trabzon Söğütlüspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 18. Hafta 12/02/2017 13:00 Bahçecikspor 2-0 Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 20. Hafta 14/02/2017 11:00 Gölçayır Gençlikspor 2-2 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 14/02/2017 15:00 Hekimoğlu Doğanspor 3-2 1985 Derecikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 20. Hafta 14/02/2017 15:00 Özdilspor 1-2 Esiroğlu Beldespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 20. Hafta 15/02/2017 10:00 Kavak Meydanspor 3-4 Necmiatispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 16. Hafta 15/02/2017 13:00 Bahçecikspor 1-0 Çayelispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 20. Hafta 15/02/2017 15:00 Akçaabat Uçarsuspor 0-6 Yenimahallespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 19. Hafta 19/02/2017 13:00 Faroz Yalıspor 1-0 Iğdır Arasspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 20. Hafta 21/02/2017 13:00 Ağasar Çepnispor 1-1 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 20. Hafta 21/02/2017 15:00 Hızırbeyspor 2-1 Karadağspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 22/02/2017 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 0-3 Erdoğduspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 20. Hafta 26/02/2017 13:00 Bahçecikspor 1-0 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 27/02/2017 11:00 Trabzon İdmanocağı 4-3 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 27/02/2017 13:00 1985 Derecikspor 4-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 28/02/2017 11:00 Yenimahallespor 4-1 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 28/02/2017 13:00 Necmiatispor 4-0 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 28/02/2017 15:00 Zağnosspor 5-2 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 01/03/2017 10:00 1967 Değirmenderespor 7-0 Akçaabat Uçarsuspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 17. Hafta 01/03/2017 13:00 Faroz Yalıspor 2-1 Artvin Hopaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 21. Hafta 01/03/2017 15:00 Yıldızlıspor 3-1 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 02/03/2017 11:00 Ortahisar Kanunispor 6-1 Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 02/03/2017 13:00 Trabzon Telekomspor 2-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 02/03/2017 13:00 Erdoğduspor 3-0 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 2.Amatör B Grubu 21. Hafta 02/03/2017 15:00 Trabzon Söğütlüspor 0-1 Gölçayır Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 21. Hafta 05/03/2017 13:00 Faroz Yalıspor 0-1 Arsinspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 22. Hafta 07/03/2017 11:00 Hızırbeyspor 1-0 Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 07/03/2017 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 1-5 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 22. Hafta 07/03/2017 15:00 Ağasar Çepnispor 3-0 Karadağspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 08/03/2017 13:00 Beşirlispor 0-0 Yeni Pelitlispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2017 11:00 Yenimahallespor 3-1 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2017 13:00 Kavak Meydanspor 4-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2017 15:00 Akçaabat Uçarsuspor 1-2 Akoluk Beldespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 22. Hafta 13/03/2017 13:00 Bahçecikspor 1-0 Kalkanderespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 16/03/2017 13:00 Of Gürpınarspor 2-1 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 16/03/2017 15:00 Şalpazarıspor 1-1 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/03/2017 13:00 Zağnosspor 2-1 Hekimoğlu Doğanspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/03/2017 15:00 1985 Derecikspor 1-1 Erdoğduspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 23. Hafta 19/03/2017 13:00 Faroz Yalıspor 1-2 Çayelispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 21/03/2017 11:00 Zağnosspor 1-0 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 21/03/2017 13:00 Of Gürpınarspor 2-2 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 21/03/2017 15:00 Şalpazarıspor 2-1 Ortahisar Kanunispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 22/03/2017 13:00 Hekimoğlu Doğanspor 2-1 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 22/03/2017 15:00 Erdoğduspor 6-2 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör Play Off 1. Hafta 23/03/2017 10:00 1967 Değirmenderespor 3-3 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 1. Hafta 23/03/2017 12:30 Yenimahallespor 1-0 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 1. Hafta 23/03/2017 15:00 Ağasar Çepnispor 0-2 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 1. Hafta 24/03/2017 10:00 Necmiatispor 3-0 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 1. Hafta 24/03/2017 15:00 Çağlayanspor 1-1 Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/03/2017 11:00 1985 Derecikspor - Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/03/2017 13:00 Şalpazarıspor - Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/03/2017 15:00 Zağnosspor - Erdoğduspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 2. Hafta 29/03/2017 13:00 Trabzon Söğütlüspor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 2. Hafta 29/03/2017 15:00 Necmiatispor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 2. Hafta 30/03/2017 10:00 Gölçayır Gençlikspor - Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör Play Off 2. Hafta 30/03/2017 12:30 Ağasar Çepnispor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 2. Hafta 30/03/2017 15:00 Kavak Meydanspor - 1967 Değirmenderespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 31/03/2017 13:00 Hekimoğlu Doğanspor - Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 31/03/2017 15:00 Zağnosspor - Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 05/04/2017 11:00 Erdoğduspor - Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 05/04/2017 13:00 Hekimoğlu Doğanspor - Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 05/04/2017 15:00 1985 Derecikspor - Of Gürpınarspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 3. Hafta 06/04/2017 11:00 Kavak Meydanspor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 3. Hafta 06/04/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 3. Hafta 06/04/2017 15:00 Trabzon Söğütlüspor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 3. Hafta 07/04/2017 10:00 Yenimahallespor - 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör Play Off 3. Hafta 07/04/2017 15:00 Necmiatispor - Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 10/04/2017 13:00 Erdoğduspor - Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 10/04/2017 15:00 1985 Derecikspor - Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör Play Off 4. Hafta 11/04/2017 10:00 Kavak Meydanspor - Yenimahallespor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 11/04/2017 12:30 Ortahisar Kanunispor - Akçaabat Sebatspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 4. Hafta 11/04/2017 15:00 Gölçayır Gençlikspor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 4. Hafta 12/04/2017 10:00 Trabzon Söğütlüspor - Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör Play Off 4. Hafta 12/04/2017 12:30 Ağasar Çepnispor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 4. Hafta 12/04/2017 15:00 1967 Değirmenderespor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 14/04/2017 11:00 Erdoğduspor - Ortahisar Kanunispor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 14/04/2017 13:00 Akçaabat Sebatspor - Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 14/04/2017 15:00 Zağnosspor - Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör Play Off 5. Hafta 17/04/2017 10:00 1967 Değirmenderespor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 5. Hafta 17/04/2017 12:30 Ağasar Çepnispor - Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 5. Hafta 17/04/2017 15:00 Necmiatispor - Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 5. Hafta 18/04/2017 12:30 Yenimahallespor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 5. Hafta 18/04/2017 15:00 Of Bld.Bölümlüspor - Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 6. Hafta 26/04/2017 10:00 Trabzon Söğütlüspor - Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör Play Off 6. Hafta 26/04/2017 12:30 Yenimahallespor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 6. Hafta 26/04/2017 15:00 1967 Değirmenderespor - Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör Play Off 6. Hafta 27/04/2017 12:30 Gölçayır Gençlikspor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 6. Hafta 27/04/2017 15:00 Kavak Meydanspor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 7. Hafta 02/05/2017 10:00 Ağasar Çepnispor - Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 7. Hafta 02/05/2017 12:30 Çağlayanspor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 7. Hafta 02/05/2017 15:00 Of Bld.Bölümlüspor - 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör Play Off 7. Hafta 03/05/2017 12:30 Necmiatispor - Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör Play Off 7. Hafta 03/05/2017 15:00 Kavak Meydanspor - Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 8. Hafta 10/05/2017 10:00 Kavak Meydanspor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 8. Hafta 10/05/2017 12:30 Gölçayır Gençlikspor - Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 8. Hafta 10/05/2017 15:00 Yenimahallespor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 8. Hafta 11/05/2017 12:30 Necmiatispor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör Play Off 8. Hafta 11/05/2017 15:00 1967 Değirmenderespor - Ağasar Çepnispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design