2017/18 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/09/2017 13:00 Faroz Yalıspor 3-0 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/09/2017 15:00 1985 Derecikspor 5-2 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/09/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 5-0 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/09/2017 15:00 Necmiatispor 1-1 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2017 11:00 Trabzon Yolspor 2-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2017 13:00 Trabzon İdmanocağı 1-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/09/2017 15:00 Beşirlispor 3-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/09/2017 13:00 1461 Soğuksuspor 2-1 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/09/2017 15:00 Erdoğduspor 2-0 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 2. Hafta 01/10/2017 14:00 Bahçecikspor 0-1 Iğdır Arasspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 02/10/2017 11:00 Faroz Yalıspor 3-0 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 02/10/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 2-1 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 02/10/2017 15:00 1985 Derecikspor 4-0 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/10/2017 13:00 Necmiatispor 2-0 Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/10/2017 11:00 1461 Soğuksuspor 3-3 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/10/2017 13:00 Erdoğduspor 0-0 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/10/2017 15:00 Beşirlispor 2-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 06/10/2017 11:00 Trabzon İdmanocağı 1-1 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 06/10/2017 13:00 Trabzon Yolspor 0-1 Haçkaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/10/2017 15:00 Ağasar Çepnispor 8-0 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/10/2017 15:00 Özdilspor 2-2 Balaban Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/10/2017 17:00 Trabzon DSİ Karadenizspor 1-0 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2017 13:00 1985 Derecikspor 3-1 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2017 15:00 Faroz Yalıspor 1-2 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 12/10/2017 11:00 Trabzon Telekomspor 3-1 24 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/10/2017 13:00 Necmiatispor 5-2 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 12/10/2017 15:00 Erdoğduspor 0-0 1461 Soğuksuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 13/10/2017 09:00 Yeni Pelitlispor 3-0 Fatih Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2017 13:00 Gülbaharspor 1-0 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 13/10/2017 15:00 1967 Değirmenderespor 1-0 Akçaabat Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 13/10/2017 17:00 Yavuz Selim Gençlikspor 2-5 Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 16/10/2017 09:00 Ağasar Çepnispor 9-1 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/10/2017 11:00 1461 Soğuksuspor 1-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/10/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 2-5 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/10/2017 15:00 Beşirlispor 1-0 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/10/2017 11:00 Trabzon İdmanocağı 2-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/10/2017 13:00 Trabzon Yolspor 1-1 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 17/10/2017 15:00 Hızırbeyspor 5-1 Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 17/10/2017 17:00 Kavak Meydanspor 1-2 Trabzon Telekomspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 18/10/2017 09:00 Trabzon Karadenizspor 17-0 Yavuz Selim Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/10/2017 13:00 Gürbulakspor 0-1 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/10/2017 15:00 24 Şubatspor 2-4 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 18/10/2017 17:00 Akçaabat Uçarsuspor 0-3 Yeni Pelitlispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 19/10/2017 11:00 Akçaköyspor 1-4 1967 Değirmenderespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/10/2017 13:00 Faroz Yalıspor 4-2 Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/10/2017 15:00 Erdoğduspor 0-3 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 23/10/2017 11:00 Yenimahallespor - 24 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 23/10/2017 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor - Esiroğlu Beldespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 23/10/2017 15:00 1985 Derecikspor - 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/10/2017 11:00 Gölçayır Gençlikspor - Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/10/2017 13:00 Beşirlispor - Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/10/2017 15:00 1461 Soğuksuspor - Araklı 1961 Spor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 24/10/2017 17:00 Gülbaharspor - Gürbulakspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 25/10/2017 11:00 Trabzon Yolspor - Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 25/10/2017 13:00 Necmiatispor - Haçkaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 25/10/2017 15:00 Hızırbeyspor - Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 26/10/2017 11:00 1967 Değirmenderespor - Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 26/10/2017 13:00 Trabzon İdmanocağı - Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 26/10/2017 15:00 Yeni Pelitlispor - Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 27/10/2017 14:00 Fatih Gençlikspor - İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 30/10/2017 11:00 Beşirlispor - 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 30/10/2017 13:00 Erdoğduspor - Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 30/10/2017 15:00 Faroz Yalıspor - 1985 Derecikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 31/10/2017 11:00 Ağasar Çepnispor - Akçaabat Tütünspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 31/10/2017 13:00 Trabzon Yolspor - Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 31/10/2017 15:00 Trabzon DSİ Karadenizspor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/11/2017 09:00 Kavak Meydanspor - Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/11/2017 11:00 Gürbulakspor - Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/11/2017 13:00 Trabzon Telekomspor - Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/11/2017 15:00 24 Şubatspor - Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 01/11/2017 17:00 Trabzon Karadenizspor - Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/11/2017 11:00 Gölçayır Gençlikspor - Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/11/2017 13:00 1985 Derecikspor - Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/11/2017 15:00 1461 Soğuksuspor - 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 03/11/2017 11:00 Akçaköyspor - Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/11/2017 13:00 Necmiatispor - Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/11/2017 15:00 Trabzon İdmanocağı - Haçkaspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 06/11/2017 11:00 1967 Değirmenderespor - Yavuz Selim Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 06/11/2017 13:00 Akçaabat Uçarsuspor - İskefiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 06/11/2017 15:00 Yeni Pelitlispor - Esiroğlu Beldespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 07/11/2017 11:00 Fatih Gençlikspor - Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 07/11/2017 13:00 Gürbulakspor - Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 07/11/2017 15:00 Hızırbeyspor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/11/2017 17:00 Özdilspor - Trabzon DSİ Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 08/11/2017 11:00 Yenimahallespor - Yıldızlıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/11/2017 13:00 Faroz Yalıspor - 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/11/2017 13:00 Beşirlispor - Şalpazarıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/11/2017 15:00 Erdoğduspor - 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/11/2017 15:00 1461 Soğuksuspor - Beşikdüzüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 09/11/2017 11:00 Gülbaharspor - 24 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/11/2017 13:00 Trabzon Yolspor - Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/11/2017 13:30 Ortahisar Kanunispor - Haçkaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/11/2017 15:00 Trabzon İdmanocağı - Vakfıkebir Büyükliman Bld
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 13/11/2017 11:00 Kavak Meydanspor - Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 13/11/2017 13:00 Ağasar Çepnispor - Balaban Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 13/11/2017 15:00 Akçaköyspor - Akçaabat Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 14/11/2017 11:00 24 Şubatspor - Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 14/11/2017 13:00 Trabzon DSİ Karadenizspor - Akoluk Beldespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 14/11/2017 15:00 Trabzon Telekomspor - Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 15/11/2017 17:00 Trabzon Karadenizspor - Fatih Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 16/11/2017 15:00 Yavuz Selim Gençlikspor - Yeni Pelitlispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/11/2017 09:00 Yeni Pelitlispor - 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/11/2017 11:00 Akçaabat Uçarsuspor - Trabzon Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/11/2017 13:00 Fatih Gençlikspor - Esiroğlu Beldespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 21/11/2017 15:00 Gülbaharspor - Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/11/2017 09:00 Gürbulakspor - 24 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/11/2017 11:00 Hızırbeyspor - Trabzon Telekomspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 22/11/2017 13:00 Özdilspor - Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/11/2017 15:00 Kavak Meydanspor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/11/2017 11:00 Trabzon Karadenizspor - Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/11/2017 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor - Fatih Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 29/11/2017 15:00 1967 Değirmenderespor - Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/11/2017 11:00 Yenimahallespor - Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/11/2017 13:00 24 Şubatspor - Of Bld.Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/11/2017 15:00 Trabzon Telekomspor - Gürbulakspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 06/12/2017 09:00 Hızırbeyspor - Yenimahallespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 06/12/2017 11:00 Gürbulakspor - Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 06/12/2017 13:00 Akçaköyspor - Esiroğlu Beldespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 07/12/2017 09:00 Akçaabat Uçarsuspor - Yavuz Selim Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 07/12/2017 11:00 Fatih Gençlikspor - 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2017 13:00 Gülbaharspor - Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2017 15:00 Kavak Meydanspor - 24 Şubatspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design