2017/18 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/09/2017 13:00 Faroz Yalıspor 3-0 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/09/2017 15:00 1985 Derecikspor 5-2 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 19/09/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 5-0 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/09/2017 15:00 Necmiatispor 1-1 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2017 11:00 Trabzon Yolspor 2-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2017 13:00 Trabzon İdmanocağı 1-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 26/09/2017 15:00 Beşirlispor 3-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/09/2017 13:00 1461 Soğuksuspor 2-1 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/09/2017 15:00 Erdoğduspor 2-0 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 2. Hafta 01/10/2017 14:00 Bahçecikspor 0-1 Iğdır Arasspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 02/10/2017 11:00 Faroz Yalıspor 3-0 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 02/10/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 2-1 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 02/10/2017 15:00 1985 Derecikspor 4-0 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/10/2017 13:00 Necmiatispor 2-0 Vakfıkebir Büyükliman Belediye
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/10/2017 11:00 1461 Soğuksuspor 3-3 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/10/2017 13:00 Erdoğduspor 0-0 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/10/2017 15:00 Beşirlispor 2-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 06/10/2017 11:00 Trabzon İdmanocağı 1-1 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 06/10/2017 13:00 Trabzon Yolspor 0-1 Haçkaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/10/2017 15:00 Ağasar Çepnispor 8-0 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/10/2017 15:00 Özdilspor 2-2 Balaban Belediyespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/10/2017 17:00 Trabzon DSİ Karadeniz 1-0 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2017 13:00 1985 Derecikspor 3-1 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2017 15:00 Faroz Yalıspor 1-2 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 12/10/2017 11:00 Trabzon Türk Telekom 3-1 24 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 12/10/2017 13:00 Necmiatispor 5-2 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 12/10/2017 15:00 Erdoğduspor 0-0 1461 Soğuksuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 13/10/2017 09:00 Yeni Pelitlispor 3-0 Fatih Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2017 13:00 Gülbaharspor 1-0 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 13/10/2017 15:00 1967 Değirmenderespor 1-0 Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 13/10/2017 17:00 Yavuz Selimspor 2-5 Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 16/10/2017 09:00 Ağasar Çepnispor 9-1 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/10/2017 11:00 1461 Soğuksuspor 1-2 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/10/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 2-5 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/10/2017 15:00 Beşirlispor 1-0 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/10/2017 11:00 Trabzon İdmanocağı 2-1 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/10/2017 13:00 Trabzon Yolspor 1-1 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 17/10/2017 15:00 Hızırbeyspor 5-1 Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 17/10/2017 17:00 Kavak Meydanspor 1-2 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 18/10/2017 09:00 Trabzon Karadenizspor 16-0 Yavuz Selimspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/10/2017 13:00 Gürbulakspor 0-1 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/10/2017 15:00 24 Şubatspor 2-4 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 18/10/2017 17:00 Uçarsuspor 0-3 Yeni Pelitlispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 19/10/2017 11:00 Akçaköyspor 1-4 1967 Değirmenderespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/10/2017 13:00 Faroz Yalıspor 4-2 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 19/10/2017 15:00 Erdoğduspor 0-3 Beşirlispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 23/10/2017 11:00 1986 Yenimahalle Gençlikspor 0-9 24 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 23/10/2017 13:00 Yavuz Selimspor 0-0 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 23/10/2017 15:00 1985 Derecikspor 1-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/10/2017 11:00 Gölçayır Gençlikspor 0-2 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/10/2017 13:00 Beşirlispor 3-3 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 24/10/2017 15:00 1461 Soğuksuspor 0-0 Araklı 1961 Spor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 24/10/2017 17:00 Gülbaharspor 1-4 Gürbulakspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 25/10/2017 11:00 Trabzon Yolspor 1-2 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 25/10/2017 13:00 Necmiatispor 1-3 Haçkaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 25/10/2017 15:00 Hızırbeyspor 2-1 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 26/10/2017 11:00 1967 Değirmenderespor 2-1 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 26/10/2017 13:00 Trabzon İdmanocağı 0-1 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 26/10/2017 15:00 Yeni Pelitlispor 2-1 Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 27/10/2017 14:00 Fatih Gençlikspor 0-15 İskefiyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 6. Hafta 29/10/2017 13:00 Bahçecikspor 2-1 Karlıova Yıldırımspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 30/10/2017 11:00 Beşirlispor 2-2 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 30/10/2017 13:00 Erdoğduspor 1-0 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 30/10/2017 15:00 Faroz Yalıspor 0-0 1985 Derecikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 31/10/2017 11:00 Ağasar Çepnispor 5-0 Trabzon Tütünspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 31/10/2017 13:00 Trabzon Yolspor 4-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 31/10/2017 15:00 Trabzon DSİ Karadeniz 2-0 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/11/2017 09:00 Kavak Meydanspor 1-1 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/11/2017 11:00 Gürbulakspor 3-3 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/11/2017 15:00 24 Şubatspor 2-1 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 01/11/2017 17:00 Trabzon Karadenizspor 0-1 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/11/2017 11:00 Gölçayır Gençlikspor 1-2 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/11/2017 13:00 1985 Derecikspor 1-4 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/11/2017 15:00 1461 Soğuksuspor 0-2 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 03/11/2017 11:00 Akçaköyspor 0-5 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/11/2017 13:00 Necmiatispor 1-2 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/11/2017 15:00 Trabzon İdmanocağı 0-1 Haçkaspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 06/11/2017 11:00 1967 Değirmenderespor 3-0 Yavuz Selimspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 06/11/2017 13:00 Uçarsuspor 1-1 İskefiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 06/11/2017 15:00 Yeni Pelitlispor 0-1 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 07/11/2017 11:00 Fatih Gençlikspor 0-7 Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 07/11/2017 13:00 Gürbulakspor 2-2 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 07/11/2017 15:00 Hızırbeyspor 0-1 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/11/2017 17:00 Özdilspor 2-3 Trabzon DSİ Karadeniz
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/11/2017 13:00 Faroz Yalıspor 2-1 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/11/2017 15:00 Erdoğduspor 0-2 1985 Derecikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 09/11/2017 11:00 Gülbaharspor 2-3 24 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/11/2017 13:00 Beşirlispor 4-4 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/11/2017 15:00 1461 Soğuksuspor 0-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/11/2017 13:00 Trabzon Yolspor 2-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/11/2017 13:30 Ortahisar Kanuni 1-1 Haçkaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/11/2017 15:00 Trabzon İdmanocağı 0-3 Vakfıkebir Büyükliman Belediye
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 8. Hafta 12/11/2017 13:00 Bahçecikspor 0-0 Kars 36 Spor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 13/11/2017 13:00 Ağasar Çepnispor 4-1 Balaban Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 13/11/2017 15:00 Akçaköyspor 2-1 Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 14/11/2017 11:00 24 Şubatspor 2-7 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 14/11/2017 13:00 Trabzon DSİ Karadeniz 6-1 Akoluk Beldespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 14/11/2017 15:00 Trabzon Türk Telekom 5-0 Gülbaharspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 15/11/2017 11:00 Beşirlispor 1-1 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 15/11/2017 13:00 Erdoğduspor 0-0 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 15/11/2017 15:00 1461 Soğuksuspor 1-0 Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 15/11/2017 17:00 Trabzon Karadenizspor 7-1 Fatih Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/11/2017 11:00 Trabzon İdmanocağı 2-3 Ortahisar Kanuni
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/11/2017 13:00 Trabzon Yolspor 4-0 Akçaabat Sebatspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 16/11/2017 15:00 Yavuz Selimspor 1-9 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/11/2017 09:00 Necmiatispor 2-6 Trabzon Yolspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 20/11/2017 11:00 1985 Derecikspor 4-2 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 20/11/2017 13:00 Gölçayır Gençlikspor 1-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 20/11/2017 15:00 Faroz Yalıspor 2-2 Maçkaspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/11/2017 09:00 Yeni Pelitlispor 2-3 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/11/2017 11:00 Uçarsuspor 1-3 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 21/11/2017 13:00 Fatih Gençlikspor 1-8 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 21/11/2017 15:00 Gülbaharspor 0-5 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/11/2017 09:00 Gürbulakspor 2-2 24 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/11/2017 11:00 Hızırbeyspor 4-3 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 22/11/2017 13:00 Özdilspor 1-2 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/11/2017 15:00 Kavak Meydanspor 0-1 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/11/2017 11:00 Erdoğduspor 2-3 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/11/2017 13:00 Beşirlispor 0-1 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 23/11/2017 15:00 Trabzon İdmanocağı 2-4 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 24/11/2017 13:00 1461 Soğuksuspor 1-1 Maçkaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 24/11/2017 15:00 Trabzon Yolspor 0-1 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/11/2017 11:00 Trabzon Karadenizspor 5-1 Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 27/11/2017 13:00 Yavuz Selimspor 1-3 Fatih Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 28/11/2017 11:00 Gölçayır Gençlikspor 1-3 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 28/11/2017 13:00 Faroz Yalıspor 9-1 Of Gürpınarspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 28/11/2017 15:00 1985 Derecikspor 2-0 Şalpazarı Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 29/11/2017 11:00 Trabzon DSİ Karadeniz 0-1 Bahçekayaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 29/11/2017 13:00 Necmiatispor 0-1 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 29/11/2017 15:00 1967 Değirmenderespor 2-0 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/11/2017 13:00 24 Şubatspor 1-2 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/11/2017 15:00 Trabzon Türk Telekom 2-1 Gürbulakspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 04/12/2017 13:00 Beşirlispor 0-1 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 04/12/2017 15:00 Gölçayır Gençlikspor 1-3 1985 Derecikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 05/12/2017 11:00 Trabzon Yolspor 4-1 Ortahisar Kanuni
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 05/12/2017 13:00 Trabzon İdmanocağı 0-2 Sürmenespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 05/12/2017 15:00 Ağasar Çepnispor 3-0 Tonyaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 06/12/2017 11:00 Gürbulakspor 0-1 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 06/12/2017 13:00 Akçaköyspor 3-8 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 06/12/2017 15:00 1461 Soğuksuspor 0-2 Erdoğduspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 07/12/2017 09:00 Uçarsuspor 5-1 Yavuz Selimspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 07/12/2017 11:00 Fatih Gençlikspor 1-11 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2017 13:00 Gülbaharspor 2-2 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 07/12/2017 15:00 Kavak Meydanspor 4-3 24 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 11/12/2017 11:00 1985 Derecikspor 0-1 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 11/12/2017 13:00 Faroz Yalıspor 2-2 Beşikdüzüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 12/12/2017 11:00 Özdilspor 3-4 Trabzon Tütünspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 12/12/2017 13:00 Trabzon DSİ Karadeniz 1-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 12/12/2017 15:00 Necmiatispor 1-3 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 14/12/2017 09:00 Beşirlispor 1-3 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 14/12/2017 11:00 Gölçayır Gençlikspor 4-2 1967 Trabzon Futbol Kulübü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 14/12/2017 15:00 1985 Derecikspor 2-2 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 15/12/2017 11:00 Trabzon İdmanocağı 0-1 Trabzon Gençlerbirliği
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 15/12/2017 13:00 Necmiatispor 1-0 Çarşıbaşı Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 15/12/2017 15:00 Trabzon Yolspor 1-2 Sürmenespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 19/12/2017 11:00 Uçarsuspor 2-3 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 19/12/2017 13:00 Trabzon Karadenizspor 3-1 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 19/12/2017 15:00 Akçaköyspor 3-2 Yavuz Selimspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 20/12/2017 11:00 Fatih Gençlikspor 1-8 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 20/12/2017 13:00 Erdoğduspor 2-1 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 20/12/2017 15:00 Faroz Yalıspor 4-1 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 21/12/2017 13:00 Özdilspor 1-3 Bahçekayaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 21/12/2017 15:00 Trabzon DSİ Karadeniz 0-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 21/12/2017 15:00 Hızırbeyspor 0-0 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/12/2017 13:00 Kavak Meydanspor 3-0 Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/12/2017 15:00 24 Şubatspor 0-5 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 25/12/2017 11:00 1461 Soğuksuspor 4-0 Beşirlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 25/12/2017 13:00 1985 Derecikspor 0-3 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 25/12/2017 15:00 Gölçayır Gençlikspor 0-3 Maçkaspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 26/12/2017 15:00 Ağasar Çepnispor 4-1 Çağlayanspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 27/12/2017 09:00 Trabzon Türk Telekom 5-2 Kavak Meydanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 27/12/2017 11:00 Yeni Pelitlispor 5-3 Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 27/12/2017 13:00 1967 Değirmenderespor 2-2 Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 27/12/2017 15:00 Yavuz Selimspor 0-4 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 29/12/2017 11:00 Gülbaharspor 0-1 Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 02/01/2018 11:00 Özdilspor 2-8 Ağasar Çepnispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 02/01/2018 13:00 Trabzon Karadenizspor 1-1 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 02/01/2018 15:00 Akçaköyspor 0-4 Yeni Pelitlispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 03/01/2018 11:00 Erdoğduspor 3-2 Gölçayır Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 03/01/2018 13:00 Faroz Yalıspor 3-1 Araklı 1961 Spor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 03/01/2018 15:00 Uçarsuspor 1-2 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 04/01/2018 11:00 Necmiatispor 2-0 Ortahisar Kanuni
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 04/01/2018 11:00 Kavak Meydanspor 1-6 Hızırbeyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 04/01/2018 13:00 Trabzon İdmanocağı 3-3 Trabzon Yolspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 04/01/2018 15:00 Trabzon Türk Telekom 3-1 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 05/01/2018 13:30 Gürbulakspor - Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 08/01/2018 11:00 Yeni Pelitlispor 3-1 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 08/01/2018 13:00 Ağasar Çepnispor 10-1 Akoluk Beldespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 08/01/2018 15:00 1967 Değirmenderespor 6-0 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 09/01/2018 11:00 Hızırbeyspor 5-0 Gürbulakspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 09/01/2018 13:00 Gülbaharspor 2-2 Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 09/01/2018 15:00 Fatih Gençlikspor 0-2 Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 10/01/2018 11:00 Trabzon DSİ Karadeniz 9-0 Karadağspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 10/01/2018 13:00 Yavuz Selimspor 0-4 İskefiyespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 11/01/2018 13:00 1985 Derecikspor 2-0 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 12/01/2018 13:30 Necmiatispor 0-3 Sürmenespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 14. Hafta 14/01/2018 13:00 Bahçecikspor 1-0 Zağnosspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 15/01/2018 11:00 Yavuz Selimspor 0-9 1967 Değirmenderespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 15/01/2018 13:00 Özdilspor 1-6 Tonyaspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 15/01/2018 15:00 Akçaköyspor 4-1 Fatih Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 16/01/2018 09:00 24 Şubatspor 0-0 Gülbaharspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 16/01/2018 11:00 Kavak Meydanspor 3-1 Gürbulakspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 16/01/2018 13:00 Trabzon Türk Telekom 0-1 Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 16/01/2018 15:00 Trabzon Karadenizspor 3-3 Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 22/01/2018 11:00 Trabzon DSİ Karadeniz - Özdilspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 22/01/2018 13:00 Ağasar Çepnispor - Bahçekayaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 15. Hafta 22/01/2018 15:00 Gürbulakspor - Of Belediyesi Bölümlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 15. Hafta 23/01/2018 11:00 Hızırbeyspor - 24 Şubatspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 15. Hafta 23/01/2018 13:00 Gülbaharspor - Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 23/01/2018 15:00 Uçarsuspor - Akçaköyspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 24/01/2018 11:00 Yeni Pelitlispor - Yavuz Selimspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 24/01/2018 13:00 1967 Değirmenderespor - İskefiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 15. Hafta 24/01/2018 15:00 Fatih Gençlikspor - Trabzon Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 26/01/2018 13:30 Özdilspor - Karadağspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 29/01/2018 11:00 24 Şubatspor - Gürbulakspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 16. Hafta 29/01/2018 13:00 1967 Değirmenderespor - Yeni Pelitlispor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 16. Hafta 29/01/2018 15:00 Akçaköyspor - İskefiyespor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 16. Hafta 30/01/2018 11:00 Trabzon Karadenizspor - Uçarsuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 16. Hafta 30/01/2018 13:00 Yavuz Selimspor - Trabzon Söğütlüspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 16. Hafta 30/01/2018 15:00 Trabzon Türk Telekom - Hızırbeyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 20. Hafta 05/02/2018 13:00 Ağasar Çepnispor - Kutlugün İncesuspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 17. Hafta 06/02/2018 11:00 Fatih Gençlikspor - Yavuz Selimspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 17. Hafta 06/02/2018 13:00 Uçarsuspor - Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör C Grubu 17. Hafta 06/02/2018 15:00 Akçaköyspor - Trabzon Karadenizspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 17. Hafta 07/02/2018 11:00 Hızırbeyspor - Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 17. Hafta 07/02/2018 13:00 Gürbulakspor - Trabzon Türk Telekom
Trabzon 2.Amatör B Grubu 17. Hafta 07/02/2018 15:00 Kavak Meydanspor - Maçka Galyanspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 09/02/2018 13:30 Özdilspor - Akoluk Beldespor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 09/02/2018 15:30 Trabzon DSİ Karadeniz - Balaban Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design