Karaağaç Şehitler Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Uşak

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Sivaslı Belediyespor, Uşak Çelikspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-1 Manisaspor
Uşak Ömer Kırdinli 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/11/2021 12:00 Esentepespor 0-3 Doğancık İdmanocağı
Uşak Ömer Kırdinli 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/11/2021 14:30 Turan İdman Yurdu 4-1 Alahabalıspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Bölmespor 1-2 Torbalıspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-1 Çiğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Bölmespor 3-4 Manisaspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Sivaslı Belediyespor 2-2 Bölmespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Bölmespor 0-3 İzmirspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-4 Torbalıspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-5 Aliağa Futbol AŞ
Uşak Ömer Kırdinli 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/02/2022 12:00 Güneyspor 2-1 Doğancık İdmanocağı
Uşak Ömer Kırdinli 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/02/2022 14:30 Bireylülspor 2-1 Comburtspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Bölmespor 1-2 Salihli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-5 İzmirspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Bölmespor 0-5 Aliağa Futbol AŞ
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Sivaslı Belediyespor 2-5 Manisa Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 13:00 Bölmespor 1-4 Sivaslı Belediyespor
Uşak Ömer Kırdinli 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 27/03/2022 16:00 Budaklar Gençlikspor 2-0 Alahabalıspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Sivaslı Belediyespor 1-1 Salihli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 18. Hafta 10/04/2022 14:00 Bölmespor 0-3 Çiğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 17/04/2022 13:00 Bölmespor 0-2 Budaklar Gençlikspor
Uşak 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 17/04/2022 15:30 Karaağaç Mahallesi Gençlikspor 1-1 Banazspor
Kadınlar 3.Lig F Grubu 7. Hafta 24/04/2022 12:00 Uşak 64 Belediye Gençlikspor 4-0 Bodrumspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/05/2022 13:00 Ovademirspor 0-4 Banaz Derbentspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/05/2022 13:00 Kılcanspor 1-13 Ovademirspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/05/2022 15:30 Büyük Aslıhanlarspor 0-2 Karahallıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design