23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Karaağaç Şehitler Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Uşak

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Budaklar Gençlikspor, Karaağaç Mahallesi GSK, Uşak Çelikspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Uşak 1.Amatör 1. Hafta 08/10/2023 13:00 Turan İdman Yurdu 5-0 Selçiklerspor
Uşak 1.Amatör 1. Hafta 08/10/2023 15:30 Güneyspor 4-0 Budaklar Gençlikspor
Uşak 1.Amatör 2. Hafta 15/10/2023 15:00 Turan İdman Yurdu 5-1 Kabaklar Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Sivaslı Belediyespor 2-2 Keçiborlu Belediyespor
Uşak 1.Amatör 4. Hafta 29/10/2023 13:00 Güneyspor 3-2 Karahallıspor
Uşak 1.Amatör 4. Hafta 29/10/2023 15:30 Turan İdman Yurdu 1-2 Eşme Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Sivaslı Belediyespor 1-3 Zoroğlu İncirliova Belediyespor
Uşak 1.Amatör 6. Hafta 12/11/2023 13:00 Güneyspor 0-0 Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör 6. Hafta 12/11/2023 15:30 Kaşbelenspor 3-3 Kabaklar Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-2 Kumluca Belediyespor
Uşak 1.Amatör 8. Hafta 26/11/2023 14:00 Güneyspor 1-0 Selçiklerspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-4 Burdur MAKÜ
Uşak 1.Amatör 10. Hafta 10/12/2023 13:00 Güneyspor 5-1 Kaşbelenspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 10. Hafta 20/12/2023 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-1 Sökespor
Uşak 1.Amatör 11. Hafta 24/12/2023 13:00 Kaşbelenspor 1-3 Yayalarspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 12. Hafta 30/12/2023 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-1 Manavgat Belediyespor
Uşak 1.Amatör 12. Hafta 14/01/2024 13:00 Kaşbelenspor 2-1 Karahallıspor
Uşak 1.Amatör 13. Hafta 21/01/2024 13:00 Kaşbelenspor 2-2 Bölmespor
Uşak 1.Amatör 14. Hafta 28/01/2024 12:00 Yayalarspor 1-2 Güneyspor
Uşak 1.Amatör 14. Hafta 28/01/2024 14:30 Kaşbelenspor 0-5 Turan İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 14. Hafta 04/02/2024 14:00 Sivaslı Belediyespor 0-8 Yatağanspor
Uşak 1.Amatör 16. Hafta 11/02/2024 12:00 Güneyspor 3-0 Bölmespor
Uşak 1.Amatör 16. Hafta 11/02/2024 14:30 Kaşbelenspor 2-2 Selçiklerspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 16. Hafta 18/02/2024 14:00 Sivaslı Belediyespor 2-6 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK
Uşak 1.Amatör 18. Hafta 25/02/2024 13:00 Güneyspor 6-3 Doğancık İdmanocağı
Uşak 1.Amatör 18. Hafta 25/02/2024 15:30 Yayalarspor 0-3 Turan İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 18. Hafta 03/03/2024 14:00 Sivaslı Belediyespor 1-5 Sarayköyspor
Uşak 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 10/03/2024 13:00 Esentepespor 2-3 Üçkuyularspor
Uşak 1.Amatör 20. Hafta 10/03/2024 15:30 Budaklar Gençlikspor 1-3 Kaşbelenspor
Uşak 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 17/03/2024 13:00 Kılcanspor 3-8 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör 21. Hafta 17/03/2024 15:30 Kaşbelenspor 2-4 Güneyspor
Uşak 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 24/03/2024 13:00 Kılcanspor 1-3 Üçkuyularspor
Uşak 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 24/03/2024 15:30 Uşak Vefaspor 2-1 Esentepespor
Uşak 1.Amatör Play-Out 1. Hafta 07/04/2024 13:00 Selçiklerspor 3-4 Kaşbelenspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 07/04/2024 16:00 Güneyspor 5-1 Karahallıspor
Uşak 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 14/04/2024 13:00 Üçkuyularspor 1-4 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 21/04/2024 16:00 Turan İdman Yurdu - Güneyspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |