Kalfa Suni 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Uşak

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Uşak 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/09/2018 13:00 Comburtspor 4-2 Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/09/2018 15:30 Uşak Selvioğluspor 2-0 Bireylülspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 13:00 Kabaklar Gençlikspor 3-2 Comburtspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 15:30 Turan İdman Yurdu 1-1 Banazspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/10/2018 13:00 Uşak Selvioğluspor 0-1 Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/10/2018 15:30 Comburtspor 4-5 Sivaslı Belediyespor
Uşak 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 12:00 Turan İdman Yurdu 6-1 Paşacıoğluspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 14:30 Kabaklar Gençlikspor 0-3 Uşak Selvioğluspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 28/10/2018 11:00 İskender Doğan Sigorta Yayalarspor 1-4 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/10/2018 13:00 Bireylülspor 0-3 Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/10/2018 15:30 Paşacıoğluspor 1-2 Kabaklar Gençlikspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2018 12:00 Uşak Vefaspor 5-1 Üçkuyularspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2018 14:30 Uşak Güneyspor 0-0 Doğancık İdmanocağı
Uşak 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 11/11/2018 11:00 Doğancık İdmanocağı 1-2 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 11/11/2018 13:00 Üçkuyularspor 0-4 İskender Doğan Sigorta Yayalarspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 15:30 Uşak Selvioğluspor 1-6 Banazspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2018 12:00 Uşak Vefaspor 1-0 Bölmespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2018 14:30 Uşak Güneyspor 5-4 Banaz Özlemspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2018 12:00 Bireylülspor 2-1 Uşak Selvioğluspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2018 14:30 Paşacıoğluspor 0-3 Banazspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 12:00 Doğancık İdmanocağı 1-3 Bölmespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 09/12/2018 14:30 İskender Doğan Sigorta Yayalarspor 4-3 Selçiklerspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 12:00 Uşak Güneyspor - Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 14:30 Doğancık İdmanocağı - Banaz Özlemspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/12/2018 12:00 Uşak Selvioğluspor - Kabaklar Gençlikspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 23/12/2018 14:30 Comburtspor - Bireylülspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 30/12/2018 12:00 Comburtspor - Banazspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 30/12/2018 14:30 Turan İdman Yurdu - Bireylülspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 06/01/2019 12:00 Turan İdman Yurdu - Kabaklar Gençlikspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 06/01/2019 14:30 Uşak Selvioğluspor - Comburtspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 13/01/2019 12:00 Kabaklar Gençlikspor - Bireylülspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 13/01/2019 14:30 Uşak Vefaspor - Doğancık İdmanocağı
Uşak 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 20/01/2019 13:00 Doğancık İdmanocağı - İskender Doğan Sigorta Yayalarspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/01/2019 12:00 İskender Doğan Sigorta Yayalarspor - Bölmespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/01/2019 14:30 Uşak Güneyspor - Selçiklerspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design