Kalfa Suni 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Uşak

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Uşak 1.Amatör Play-Off 9. Hafta   13:00 Doğancık İdmanocağı - Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör Play-Off 10. Hafta   13:00 Turan İdman Yurdu - Eşme Belediyespor
Uşak 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2019 13:00 Kabaklar Gençlikspor 1-0 Pınarbaşıspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/09/2019 15:30 Comburtspor 1-2 Yayalarspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Doğancık İdmanocağı 4-1 Esentepespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 13/10/2019 13:00 Uşak Vefaspor 3-1 Güneyspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Bireylülspor 0-1 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 27/10/2019 13:00 Comburtspor 2-3 Pınarbaşıspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/11/2019 13:00 Bireylülspor 4-4 Selvioğluspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Comburtspor 1-12 Sivaslı Belediyespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 01/12/2019 12:00 Bireylülspor 1-3 Güneyspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 01/12/2019 14:30 Kabaklar Gençlikspor 1-3 Eşme Belediyespor
Uşak 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 08/12/2019 13:00 Kabaklar Gençlikspor 2-0 Sivaslı Belediyespor
Uşak 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/12/2019 13:00 Esentepespor 1-8 Güneyspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 22/12/2019 13:00 Güneyspor 4-1 Selvioğluspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/12/2019 12:00 Doğancık İdmanocağı 2-0 Güneyspor
Uşak 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/12/2019 14:30 Esentepespor 1-7 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 05/01/2020 12:00 Kabaklar Gençlikspor 4-4 Turan İdman Yurdu
Uşak 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 05/01/2020 14:30 Uşak Vefaspor 3-0 Selvioğluspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 19/01/2020 13:00 Güneyspor 0-3 Eşme Belediyespor
Uşak 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/01/2020 13:00 Doğancık İdmanocağı 1-4 Güneyspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 02/02/2020 13:00 Kaşbelenspor 2-2 Kılcanspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 16/02/2020 12:00 Turan İdman Yurdu 2-1 Doğancık İdmanocağı
Uşak 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 16/02/2020 14:30 Uşak Vefaspor 5-0 Güneyspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 23/02/2020 12:00 Doğancık İdmanocağı 3-3 Uşak Vefaspor
Uşak 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/02/2020 14:30 Paşacıoğluspor 5-0 Kaşbelenspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 01/03/2020 12:00 Turan İdman Yurdu 3-2 Uşak Vefaspor
Uşak 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 01/03/2020 14:30 Doğancık İdmanocağı 0-6 Sivaslı Belediyespor
Uşak 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 15/03/2020 13:00 Doğancık İdmanocağı 2-6 Eşme Belediyespor
Uşak 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 15/03/2020 15:30 Turan İdman Yurdu 5-1 Güneyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design