23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Yalova

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1973 Tokmakspor, Altınova Belediyespor, Çavuşçiftliği Kültürspor, Hersekspor, Kaytazdere Belediyespor, Subaşıspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Yalova Ali Furkan Özkantar 1A B Grubu 1. Hafta 01/10/2023 15:00 Çavuşçiftliği Kültürspor 1-2 Yalova Akköyspor
Yalova Ali Furkan Özkantar 1A B Grubu 3. Hafta 14/10/2023 16:00 Çavuşçiftliği Kültürspor 4-1 Yalova Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Altınova Belediyespor 0-1 Burhaniye Belediyespor
Yalova Ali Furkan Özkantar 1A B Grubu 5. Hafta 28/10/2023 15:30 Çavuşçiftliği Kültürspor 0-6 Sultaniyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Altınova Belediyespor 1-1 Yeni Çanspor
Yalova Süper Amatör 1. Hafta 05/11/2023 15:00 Hersekspor 2-2 Yalova Esenköyspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 12/11/2023 14:00 Altınova Belediyespor 1-2 Yalova Yeşilovaspor
Yalova Ali Furkan Özkantar 1A B Grubu 8. Hafta 19/11/2023 13:00 Çavuşçiftliği Kültürspor 4-5 Yalova Anadoluspor
Yalova Süper Amatör 3. Hafta 19/11/2023 15:00 Hersekspor 3-1 Yalova Yenimahallespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 7. Hafta 26/11/2023 14:00 Altınova Belediyespor 0-2 Nilüfer Belediye FK
Yalova Süper Amatör 5. Hafta 03/12/2023 15:00 Hersekspor 0-4 Negmar Tavşanlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 9. Hafta 10/12/2023 14:00 Altınova Belediyespor 0-0 Bursa Doğugücü FK
Yalova Süper Amatör 7. Hafta 23/12/2023 15:00 Hersekspor 2-2 Kurtköyspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 11. Hafta 24/12/2023 14:00 Altınova Belediyespor 0-1 Karasuspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 12. Hafta 30/12/2023 14:00 Altınova Belediyespor 3-3 Balıkesir BŞ Belediyespor
Yalova Ali Furkan Özkantar 1A B Grubu 13. Hafta 31/12/2023 14:00 Çavuşçiftliği Kültürspor 3-1 Yalova Acarspor
Yalova Ali Furkan Özkantar 1A B Grubu 16. Hafta 14/01/2024 13:00 Çavuşçiftliği Kültürspor 0-1 Safranyolu Doğuşspor
Yalova Süper Amatör 10. Hafta 14/01/2024 15:30 Hersekspor 3-4 Sugören Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 15. Hafta 11/02/2024 14:00 Altınova Belediyespor 2-3 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Yalova 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 24/02/2024 15:00 1973 Tokmakspor 4-0 Yalova İdmanocağı
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 17. Hafta 25/02/2024 14:00 Altınova Belediyespor 3-1 Arifiye Kalaycıspor
Yalova Süper Amatör 15. Hafta 03/03/2024 15:00 Hersekspor 1-5 Yalovaspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/03/2024 15:00 1973 Tokmakspor 5-1 Ortaburunspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 19. Hafta 10/03/2024 14:00 Altınova Belediyespor 0-3 Hendekspor
Yalova Süper Amatör 17. Hafta 17/03/2024 15:00 Hersekspor 1-1 Taşköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 21. Hafta 24/03/2024 15:00 Altınova Belediyespor 0-1 Eti Maden Etispor
Yalova Süper Amatör 19. Hafta 30/03/2024 16:00 Hersekspor 7-5 Safranspor
Yalova Süper Amatör 20. Hafta 06/04/2024 16:00 Hersekspor 0-3 Teşvikiye Belediyespor
Yalova 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 07/04/2024 15:00 1973 Tokmakspor 3-0 Fıstıklı Gençlikspor
Yalova 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 14/04/2024 15:00 1973 Tokmakspor 1-1 Paşakent 77 Şahinspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |