23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 22/10/2023 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 5-0 Başarı Otomotiv Rüstempaşa
Yozgat 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/10/2023 12:00 Yozgat İl Özel İdare 3-0 Sorgun 1071 Spor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/10/2023 14:30 Yozgatspor 1959 FK 4-0 Kale Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/10/2023 12:00 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor 12-2 Çayıralan Esnafspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/10/2023 14:30 Yozgat SHÇEK 1-8 Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 04/11/2023 12:00 Bişekspor 1-2 Yozgatspor 1959 FK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/11/2023 14:30 Divanlı Gençlerbirliği 0-7 Sorgun Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 05/11/2023 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 5-0 Hekimhan Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/11/2023 13:00 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor 2-2 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 12/11/2023 13:00 Yozgatspor 1959 FK 1-1 Sorgun 1071 Spor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/11/2023 12:00 Yozgat İl Özel İdare 4-2 Yozgatspor 1959 FK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/11/2023 14:30 Yozgat SHÇEK 6-5 Çiğdemlispor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 19/11/2023 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 2-0 Murat 2020 Gençspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/11/2023 14:00 Kale Gençlikspor 3-2 Tuzkaya FK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 26/11/2023 14:30 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor 3-2 Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 01/12/2023 14:30 Tuzkaya FK 0-0 Yozgatspor 1959 FK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 02/12/2023 12:00 Yozgat SHÇEK 0-4 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 02/12/2023 14:00 Bişekspor 0-0 Kale Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 03/12/2023 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 1-0 Elazığ Aksaray Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 09/12/2023 12:00 Tuzkaya FK 2-1 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 09/12/2023 14:00 Yozgat Esnafspor 1-1 Akdağmadenispor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/12/2023 12:00 Kale Gençlikspor 1-2 Sorgun 1071 Spor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 10/12/2023 14:00 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor 2-0 Sırçalı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 20/12/2023 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 2-1 Malatyaspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 23/12/2023 12:00 Yozgat İl Özel İdare 2-1 Kale Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 23/12/2023 14:00 Yozgat SHÇEK 1-2 Çayıralan Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 30/12/2023 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 2-0 12 Bingölspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 31/12/2023 12:00 Yozgat Esnafspor 5-1 Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 31/12/2023 14:00 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor 1-0 Sorgun Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 06/01/2024 13:00 Yozgat SHÇEK 1-2 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 14/01/2024 12:00 Yozgat Esnafspor 3-0 Çiğdemlispor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 14/01/2024 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 3-2 Sırçalı Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 2. Hafta 27/01/2024 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 0-0 Ankara 1910 Spor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 28/01/2024 12:00 Divanlı Gençlerbirliği 4-2 Çiğdemlispor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 28/01/2024 14:30 Yozgat Esnafspor 0-8 Sorgun Belediyespor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/02/2024 12:00 Kale Gençlikspor 1-2 Yozgatspor 1959 FK
Yozgat 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/02/2024 14:30 Tuzkaya FK 2-2 Boğazlıyan Şekerspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 14. Hafta 04/02/2024 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 9-0 Dersimspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/02/2024 12:00 Yozgatspor 1959 FK 8-1 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/02/2024 14:30 Kale Gençlikspor 3-0 Sorgun Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 11/02/2024 12:00 Yozgat Esnafspor 1-4 Sarıkaya Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 11/02/2024 14:30 Yozgat SHÇEK 9-1 Sırçalı Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 5. Hafta 17/02/2024 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 14-0 Elmadağgücü
Yozgat 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 17/02/2024 14:30 Tuzkaya FK 6-2 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 16. Hafta 18/02/2024 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 5-0 Kangal Termikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 24/02/2024 12:00 Yozgat SHÇEK 0-12 Sorgun Belediyespor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 24/02/2024 14:30 Kale Gençlikspor 6-2 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 25/02/2024 12:00 Yozgatspor 1959 FK 1-2 Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 25/02/2024 14:30 Divanlı Gençlerbirliği 5-0 Çayıralan Esnafspor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 7. Hafta 02/03/2024 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 0-3 Haymana Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 02/03/2024 14:30 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor 2-0 Yozgat SHÇEK
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 18. Hafta 03/03/2024 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 1-0 Develigücü
Yozgat 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/03/2024 15:30 Yozgat Esnafspor 0-1 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 09/03/2024 12:00 Yozgatspor 1959 FK 4-1 Tuzkaya FK
Yozgat 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 09/03/2024 14:30 Yozgat İl Özel İdare 5-0 Boğazlıyan Şekerspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 10/03/2024 12:00 Kale Gençlikspor 11-1 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/03/2024 14:30 Yozgat SHÇEK 2-2 Sarıkaya Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 8. Hafta 17/03/2024 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 2-2 Sivas Aile Sosyal Politikalar
Yozgat 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 23/03/2024 12:00 Kale Gençlikspor 0-3 Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 23/03/2024 14:00 Tuzkaya FK 9-0 Sorgun Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 24/03/2024 12:00 Divanlı Gençlerbirliği 1-1 Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 24/03/2024 14:30 Yozgat Esnafspor 5-7 Sırçalı Belediyespor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/03/2024 10:00 Yozgatspor 1959 FK 3-0 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 27/03/2024 12:00 Yozgat İl Özel İdare 9-0 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 27/03/2024 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 2-2 Akdağmadenispor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 28/03/2024 14:00 Yozgat SHÇEK 5-2 Yozgat Esnafspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 29/03/2024 14:00 Bişekspor 3-7 Tuzkaya FK
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 11. Hafta 06/04/2024 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 4-4 Polatlıspor
Yozgat 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 21/04/2024 15:00 Yozgat İl Özel İdare 4-1 Yozgatspor 1959 FK
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 13. Hafta 27/04/2024 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 8-0 Kırıkkale Metropolspor
Yozgat 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 27/04/2024 15:00 Yozgatspor 1959 FK 2-1 Sorgun Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 24. Hafta 28/04/2024 14:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 1-0 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Yozgat 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 05/05/2024 12:00 Kale Akıncılarspor 2-1 Yerköyspor
Yozgat 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 05/05/2024 15:00 Yozgat İl Özel İdare 1-2 Sorgun Belediyespor
Yozgat 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 11/05/2024 15:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 0-3 Kale Akıncılarspor
Yozgat 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 12/05/2024 15:00 Sarayspor 3-1 Çandırspor
Yozgat 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 12/05/2024 15:30 Yozgatspor 1959 FK 3-1 Yozgat İl Özel İdare
Kadınlar 3.Lig Play-Off 1. Hafta 14/05/2024 15:00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor 1-1 Boyabat Eğitimspor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 2. Hafta 16/05/2024 13:00 Boyabat Eğitimspor 1-3 Haymana Belediyespor
Yozgat 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 18/05/2024 13:00 Sarayspor 3-4 Yerköy Volkanspor
Yozgat 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/05/2024 15:00 Kale Akıncılarspor 3-0 Yeni Fakılı Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 19/05/2024 15:00 Yozgat İl Özel İdare 1-0 Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Yozgat 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 25/05/2024 15:00 Sarayspor - Çekerek Belediyespor
Yozgat 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 26/05/2024 15:00 Yozgatspor 1959 FK - Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |