Yozgat Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Yozgat

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çamlıkspor, Divanlı Gençlerbirliği, Kale Gençlikspor, Tuzkaya FK, Yemenoğlu Bozokspor, Yozgat SHÇEK, Yozgat Yurdum Gençlikspor, Yozgatspor 1959 FK

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Yozgatspor 1959 FK 2-2 Çayıralan Esnafspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/11/2021 12:00 Sarayspor 0-3 Yozgat SHÇEK
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 14/11/2021 12:00 Bişekspor 3-3 Yozgat İl Özel İdare
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 20/11/2021 12:00 Çamlıkspor 1-5 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 20/11/2021 14:00 Yozgat İl Özel İdare 5-1 Sarayspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 21/11/2021 12:00 Kale Gençlikspor 6-0 Sırçalı Belediyespor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/11/2021 12:00 Sarayspor 2-2 Bişekspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 27/11/2021 14:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 3-0 Yeni Fakılı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Yozgatspor 1959 FK 1-2 Ankara TKİ
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 04/12/2021 13:00 Tuzkaya FK 1-4 Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 04/12/2021 14:00 Çamlıkspor 0-3 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/12/2021 14:00 Bişekspor 3-1 Çandırspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Yozgatspor 1959 FK 1-0 Osmancık Belediyespor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 18/12/2021 12:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 2-0 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 18/12/2021 14:00 Çamlıkspor 3-1 Sorgun Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/12/2021 12:00 Yozgat İl Özel İdare 5-1 Yozgat SHÇEK
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 19/12/2021 14:00 Tuzkaya FK 0-3 Boğazlıyan Şekerspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/12/2021 13:00 Yozgat SHÇEK 2-2 Bişekspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Yozgatspor 1959 FK 2-0 Mucur Yabanlıspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 01/01/2022 12:00 Yozgat SHÇEK 3-1 Sarayspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/01/2022 14:00 Kale Gençlikspor 6-0 Tuzkaya FK
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 02/01/2022 12:00 Divanlı Gençlerbirliği 6-1 Paşaköy Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/01/2022 14:00 Yozgat İl Özel İdare 2-2 Bişekspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 08/01/2022 12:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 4-0 Çamlıkspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/01/2022 12:00 Bişekspor 1-1 Aydıncık Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 09/01/2022 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 7-0 Akdağmadenispor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 15/01/2022 12:00 Divanlı Gençlerbirliği 2-0 Sorgun Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 15/01/2022 14:00 Çamlıkspor 10-1 Saraykentspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 16/01/2022 12:00 Kale Gençlikspor 5-3 Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 16/01/2022 14:00 Yozgat SHÇEK 4-2 Çandırspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 22/01/2022 12:00 Sarayspor 1-2 Aydıncık Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 02/02/2022 14:00 Kale Gençlikspor 1-2 Sarıkaya Belediyespor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 03/02/2022 12:00 Divanlı Gençlerbirliği 2-1 Çamlıkspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 03/02/2022 14:00 Yozgat İl Özel İdare 4-2 Çandırspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 05/02/2022 12:00 Yozgat SHÇEK 4-0 Aydıncık Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 05/02/2022 14:00 Kale Gençlikspor 3-1 Boğazlıyan Şekerspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Yozgatspor 1959 FK 2-1 Ankara DSİ
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 12/02/2022 12:00 Kale Gençlikspor 5-1 Çiğdemlispor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 12/02/2022 14:00 Sarayspor 5-3 Çandırspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 13/02/2022 12:00 Yozgat SHÇEK 3-2 Yozgat İl Özel İdare
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 13/02/2022 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 0-2 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 18/02/2022 14:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 17-0 Akdağmadenispor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 19/02/2022 12:00 Kale Gençlikspor 2-0 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 19/02/2022 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 8-0 Saraykentspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 20/02/2022 12:00 Bişekspor 3-6 Yozgat SHÇEK
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 20/02/2022 14:00 Çamlıkspor 3-1 Paşaköy Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Ön Eleme 1. Hafta 26/02/2022 12:00 Çamlıkspor 1-2 Sarıkaya Belediyespor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Ön Eleme 1. Hafta 26/02/2022 14:00 Bişekspor 0-3 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Ön Eleme 1. Hafta 26/02/2022 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 3-0 Aydıncık Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Yozgatspor 1959 FK 2-0 Yeşil Kamanspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Ön Eleme 1. Hafta 02/03/2022 12:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 7-0 Bişekspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Ön Eleme 1. Hafta 02/03/2022 14:00 Yozgat SHÇEK 5-2 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 05/03/2022 13:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 6-1 Kale Gençlikspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 19/03/2022 12:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 4-1 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 19/03/2022 14:00 Kale Gençlikspor 3-2 Yozgat SHÇEK
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Yozgatspor 1959 FK 2-1 Sorgun Belediyespor
Kadınlar 3.Lig K Grubu 2. Hafta 26/03/2022 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 1-6 Malatya Bayanlarspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 26/03/2022 13:00 Divanlı Gençlerbirliği 5-3 Yozgat SHÇEK
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 01/04/2022 12:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 8-1 Yozgat SHÇEK
Kadınlar 3.Lig K Grubu 4. Hafta 02/04/2022 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 1-1 Sivas Aile Sosyal Politikalar
Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Yozgatspor 1959 FK 4-0 Keçiören Bağlumspor
Yozgat Mustafa Bacanlı 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 10/04/2022 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 4-1 Kale Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 15/04/2022 15:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 1-0 Sorgun Belediyespor
Kadınlar 3.Lig K Grubu 8. Hafta 27/04/2022 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 1-7 Tuzgölüspor
Kadınlar 3.Lig K Grubu 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Yozgat Yurdum Gençlikspor 0-2 Kayseri Erenköyspor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 1. Hafta 22/05/2022 13:00 1955 Batman Belediyespor 4-0 Tekirdağspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design