Yozgat Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Yozgat

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çamlıkspor, Divanlı Gençlerbirliği, Kale Gençlikspor, Tuzkaya FK, Yemenoğlu Bozokspor, Yozgat SHÇEK, Yozgat Yurdum Gençlikspor, Yozgatspor 1959 FK

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Yozgat 1.Amatör A Grubu 10. Hafta   10:30 Kale Gençlikspor - Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 11. Hafta   12:00 Divanlı Gençlerbirliği - Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör A Grubu 13. Hafta   12:00 Sarayspor - Kale Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 14. Hafta   12:00 Yozgat SHÇEK - Sarayspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 14. Hafta   12:00 Bişekspor - Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 10. Hafta   12:30 Sarayspor - Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 11. Hafta   14:00 Bişekspor - Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 13. Hafta   14:00 Divanlı Gençlerbirliği - Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 14. Hafta   14:00 Kale Gençlikspor - Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör A Grubu 10. Hafta   14:30 Yozgat İl Özel İdare - Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 1. Hafta 02/10/2022 15:00 Yozgatspor 1959 FK 1-0 Yozgat Belediyesi Bozokspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 1-1 Hacılar Erciyes Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2022 12:00 Bişekspor 4-0 Sarayspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2022 14:00 Yozgat SHÇEK 0-5 Yozgat İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Yozgatspor 1959 FK 4-2 Mucurgücü
Yozgat 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/10/2022 10:30 Yozgat İl Özel İdare 0-2 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/10/2022 12:30 Kale Gençlikspor 1-5 Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/10/2022 14:30 Sarayspor 0-5 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 4. Hafta 23/10/2022 15:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 1-0 Sincan Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/10/2022 12:00 Bişekspor 1-3 Kale Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/10/2022 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 3-1 Sarayspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 5. Hafta 30/10/2022 14:00 Yozgatspor 1959 FK 0-2 Ankara TKİ
Yozgat 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2022 10:30 Yozgat İl Özel İdare 1-5 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2022 12:30 Yozgat SHÇEK 2-2 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 05/11/2022 14:30 Kale Gençlikspor 9-3 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 6. Hafta 06/11/2022 14:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 1-0 Osmancık Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 12/11/2022 12:00 Sarayspor 2-4 Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 12/11/2022 14:00 Divanlı Gençlerbirliği 3-1 Kale Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 7. Hafta 13/11/2022 14:00 Yozgatspor 1959 FK 3-3 Talasgücü Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2022 10:30 Kale Gençlikspor 5-2 Sarayspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2022 12:30 Yozgat SHÇEK 0-8 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2022 14:30 Bişekspor 0-0 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 8. Hafta 20/11/2022 14:00 Yozgatspor 1959 FK 1-2 Eskil Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2022 10:30 Sarayspor 4-8 Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2022 12:30 Divanlı Gençlerbirliği 2-0 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2022 14:30 Yozgat İl Özel İdare 2-4 Kale Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Yozgat Belediyesi Bozokspor 3-0 Mucurgücü
Yozgat 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/12/2022 10:30 Sarayspor - Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/12/2022 12:30 Yozgat İl Özel İdare - Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/12/2022 14:30 Divanlı Gençlerbirliği - Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2022 12:00 Bişekspor - Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2022 14:00 Yozgat SHÇEK - Kale Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 31/12/2022 12:00 Yozgat İl Özel İdare - Sarayspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 31/12/2022 14:00 Kale Gençlikspor - Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 01/01/2023 13:00 Yozgat SHÇEK - Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design