23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Asarlık Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Asarlık Gençlerbirliği, Asarlık Gençlikspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 3. Hafta     Asarlık Gençlerbirliği - Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 5. Hafta     Asarlık Gençlerbirliği - Dikili Çandarlıgücü
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 7. Hafta     Asarlık Gençlerbirliği - Yahşelli Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:00 Koyundere Gençlikspor 0-1 Bornova Hitabspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 3. Hafta 15/10/2023 14:00 Koyundere Gençlikspor 0-6 Kemalpaşaspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-0 Yunus Emre Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 6. Hafta 04/11/2023 15:00 Koyundere Gençlikspor 2-2 Kınık Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 3-1 İzmirspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 8. Hafta 11/11/2023 16:00 Koyundere Gençlikspor 0-0 Ulukent Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 12/11/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-2 Tire 2021 FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-3 Manisa 1965 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 12. Hafta 02/12/2023 14:00 Koyundere Gençlikspor 1-0 Halilbeyli 1979 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 2-3 TKİ Tavşanlı Linyitspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 12. Hafta 23/12/2023 14:00 Menemen Gençlikspor 0-1 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 13. Hafta 24/12/2023 14:00 Asarlık Gençlikspor 2-1 Bayındırspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 3-0 Emirdağspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 20. Hafta 17/01/2024 14:30 Koyundere Gençlikspor 3-1 Özçamdibispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 16. Hafta 28/01/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 1-3 Çeşme Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 21. Hafta 07/02/2024 15:00 Menemen Gençlikspor 4-1 Bahçelievlerspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 18. Hafta 11/02/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 4-3 Tavşanlı Tepecikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 20. Hafta 25/02/2024 14:00 Asarlık Gençlikspor 5-0 Bilecik 1969 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 1.Grup 2. Hafta 03/03/2024 14:00 Asarlık Gençlerbirliği - Menemen Maltepe Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |