Çiğli Belediye Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Çiğli Belediyespor, Çiğli Esentepespor, Çiğli Maltepe, Küçük Çiğli Gençlikspor, Küçük Çiğli Yenimahallespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İzmir Sami Gider SAL A Grubu 1. Hafta 31/10/2021 13:00 Dadaşspor 1-2 Çiğli Esentepespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Çiğli Belediyespor 5-1 Torbalıspor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 2. Hafta 07/11/2021 16:00 Çiğli Esentepespor 1-1 Güzeltepe Gençlikspor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Dadaşspor 1-4 Foça Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Çiğli Belediyespor 5-0 Manisaspor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 4. Hafta 21/11/2021 17:00 Çiğli Esentepespor 2-1 Ulukent Gençlikspor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 5. Hafta 24/11/2021 15:00 Dadaşspor 3-3 Menemen Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Çiğli Belediyespor 2-1 İzmirspor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 7. Hafta 05/12/2021 16:00 Çiğli Esentepespor 2-1 Foça Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 8. Hafta 12/12/2021 14:00 Dadaşspor 0-4 Dikili Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 9. Hafta 19/12/2021 14:00 Çiğli Esentepespor 2-0 Menemen Gençlikspor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 10. Hafta 25/12/2021 15:00 Çiğli Esentepespor 5-0 Dadaşspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Çiğli Belediyespor 3-1 Bölmespor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 11. Hafta 02/01/2022 13:00 Dadaşspor 4-5 Asarlık Gençlikspor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 12. Hafta 09/01/2022 14:00 Çiğli Esentepespor 1-1 Dikili Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 15. Hafta 23/01/2022 14:00 Çiğli Esentepespor 0-1 Asarlık Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Çiğli Belediyespor 2-1 Salihli Belediyespor
İzmir Sami Gider SAL A Grubu 17. Hafta 06/02/2022 16:00 Çiğli Esentepespor 0-1 Aliağa Helvacıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 1. Hafta 19/02/2022 15:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 4-1 Evka-5
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 1. Hafta 19/02/2022 17:00 Harmandalıspor 3-3 Harmandalı 35 Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Çiğli Belediyespor 1-0 Aliağa Futbol AŞ
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 2. Hafta 27/02/2022 11:00 Harmandalı 35 Gençlikspor 1-1 Çiğli Maltepe
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 2. Hafta 27/02/2022 13:00 Ataşehir Mahallesi 4-0 Harmandalıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 2. Hafta 27/02/2022 15:00 Evka-5 Dağtekin 2-0 Küçük Çiğli Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 2. Hafta 27/02/2022 17:00 Evka-5 1-1 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 3. Hafta 05/03/2022 13:00 Harmandalıspor 4-5 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Çiğli Belediyespor 5-1 Sivaslı Belediyespor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 3. Hafta 06/03/2022 17:00 Evka-5 Dağtekin 9-0 Evka-5
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 4. Hafta 12/03/2022 15:00 Ataşehir Mahallesi 2-0 Küçük Çiğli Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 4. Hafta 13/03/2022 13:00 Harmandalı 35 Gençlikspor 0-5 Evka-5 Dağtekin
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 4. Hafta 13/03/2022 15:00 Evka-5 0-0 Harmandalıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 5. Hafta 20/03/2022 11:00 Evka-5 Dağtekin 1-1 Ataşehir Mahallesi
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 5. Hafta 20/03/2022 13:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 4-2 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 5. Hafta 20/03/2022 15:00 Çiğli Maltepe 2-3 Harmandalıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 5. Hafta 20/03/2022 17:00 Evka-5 0-2 Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 3. Hafta 23/03/2022 17:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 0-2 Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 6. Hafta 27/03/2022 14:00 Ataşehir Mahallesi 0-0 Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 6. Hafta 27/03/2022 16:00 Çiğli Maltepe 2-4 Evka-5
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 6. Hafta 27/03/2022 18:00 Harmandalıspor 0-0 Küçük Çiğli Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 7. Hafta 02/04/2022 11:00 Harmandalı 35 Gençlikspor 2-0 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 7. Hafta 02/04/2022 13:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 1-2 Çiğli Maltepe
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 7. Hafta 02/04/2022 15:00 Evka-5 2-5 Ataşehir Mahallesi
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 7. Hafta 02/04/2022 17:00 Evka-5 Dağtekin 1-1 Harmandalıspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Çiğli Belediyespor 1-0 Manisa Sanayispor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 8. Hafta 10/04/2022 11:00 Evka-5 Dağtekin 8-1 Çiğli Maltepe
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 8. Hafta 10/04/2022 13:00 Ataşehir Mahallesi 0-3 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 8. Hafta 10/04/2022 15:00 Harmandalı 35 Gençlikspor 2-3 Harmandalıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 8. Hafta 10/04/2022 17:00 Evka-5 4-1 Küçük Çiğli Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 9. Hafta 17/04/2022 13:00 Çiğli Maltepe 1-4 Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 9. Hafta 17/04/2022 15:00 Harmandalıspor 1-1 Ataşehir Mahallesi
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 9. Hafta 17/04/2022 17:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 0-4 Evka-5 Dağtekin
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 10. Hafta 24/04/2022 11:00 Harmandalı 35 Gençlikspor 5-2 Küçük Çiğli Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 10. Hafta 24/04/2022 13:00 Evka-5 2-5 Evka-5 Dağtekin
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 10. Hafta 24/04/2022 15:00 Ataşehir Mahallesi 5-3 Çiğli Maltepe
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 11. Hafta 07/05/2022 13:00 Evka-5 Dağtekin 4-2 Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 11. Hafta 07/05/2022 15:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 1-1 Ataşehir Mahallesi
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 11. Hafta 07/05/2022 17:00 Çiğli Maltepe 2-2 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 11. Hafta 07/05/2022 19:00 Harmandalıspor 3-2 Evka-5
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 12. Hafta 15/05/2022 13:00 Harmandalıspor 6-0 Çiğli Maltepe
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 12. Hafta 15/05/2022 15:00 Harmandalı 35 Gençlikspor 0-1 Evka-5
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 12. Hafta 15/05/2022 17:00 Ataşehir Mahallesi 1-1 Evka-5 Dağtekin
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 13. Hafta 22/05/2022 12:00 Harmandalı 35 Gençlikspor 3-1 Ataşehir Mahallesi
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 13. Hafta 22/05/2022 14:00 Evka-5 Dağtekin 7-1 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 13. Hafta 22/05/2022 16:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 2-2 Harmandalıspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 13. Hafta 22/05/2022 18:00 Evka-5 6-0 Çiğli Maltepe
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 14. Hafta 29/05/2022 11:00 Güzeltepe Doğu Gençlikspor 1-5 Harmandalı 35 Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 14. Hafta 29/05/2022 13:00 Ataşehir Mahallesi 6-2 Evka-5
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 14. Hafta 29/05/2022 15:00 Harmandalıspor 2-3 Evka-5 Dağtekin
İzmir Çetin Zengin 1A 3.Grup 14. Hafta 29/05/2022 17:00 Çiğli Maltepe 0-3 Küçük Çiğli Gençlikspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 2. Hafta 04/06/2022 17:30 Yeni Örnekköyspor 1-1 Denizspor
İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off 2. Hafta 05/06/2022 17:30 Bornovaspor Futbol 1-2 Ağaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design