Çiğli Belediyesi Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Çiğli Belediyespor, Çiğli Maltepe, Küçük Çiğli Yenimahalle

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

İzmir 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 25/09/2016 11:30 Küçük Çiğli Yenimahalle 1-6 Küçük Çiğli Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Çiğli Belediyespor 6-0 Karpuzlu Belediyespor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 01/10/2016 15:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 4-2 Mavişehir 79 Yıldız
İzmir 1.Amatör 2.Grup 3. Hafta 09/10/2016 11:30 Küçük Çiğli Yenimahalle 3-0 Fikri Altay
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Çiğli Belediyespor 1-1 Ortaca Belediyespor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 15/10/2016 13:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 2-2 Yeşiltepespor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 5. Hafta 23/10/2016 11:30 Küçük Çiğli Yenimahalle 1-5 Karşıyaka Demirköprü
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Çiğli Belediyespor 3-2 Ödemişspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 5. Hafta 23/10/2016 17:30 Küçük Çiğli Gençlikspor 3-0 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 29/10/2016 13:00 Karşıyaka Kültürspor 3-3 Şemiklerspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 29/10/2016 15:00 Karşıyaka Demirköprü 6-2 Mavişehir 79 Yıldız
İzmir 1.Amatör 2.Grup 7. Hafta 06/11/2016 10:30 Küçük Çiğli Gençlikspor 1-2 Fikri Altay
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Çiğli Belediyespor 1-0 Çine Madranspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 12/11/2016 11:00 Küçük Çiğli Yenimahalle 1-5 Şemiklerspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 9. Hafta 19/11/2016 14:00 Çiğli Belediyespor 2-1 Demirten Yeşilköyspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 9. Hafta 20/11/2016 13:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 3-0 Karşıyaka Demirköprü
İzmir 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 26/11/2016 13:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 7-0 Küçük Çiğli Yenimahalle
İzmir SA Beyaz Grup 9. Hafta 26/11/2016 15:00 Bornova Doğanlarspor 1-3 Foça Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Çiğli Belediyespor 1-0 Pamukkalespor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 11. Hafta 04/12/2016 16:30 Küçük Çiğli Yenimahalle 1-3 Dedebaşıspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 12. Hafta 11/12/2016 13:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 0-0 Şemiklerspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 13. Hafta 18/12/2016 13:00 Küçük Çiğli Yenimahalle 2-1 Karşıyaka Kültürspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 13. Hafta 18/12/2016 15:00 Mavişehir 79 Yıldız 1-6 Fikri Altay
İzmir 1.Amatör 2.Grup 15. Hafta 08/01/2017 13:00 Küçük Çiğli Gençlikspor 1-1 Dedebaşıspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 15. Hafta 08/01/2017 15:00 Küçük Çiğli Yenimahalle 0-3 Güzeltepe Doğu Gençlikspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 15. Hafta 08/01/2017 17:00 Şemiklerspor 1-2 Karşıyaka Kültürspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 16. Hafta 14/01/2017 13:00 Küçük Çiğli Yenimahalle 0-6 Mavişehir 79 Yıldız
İzmir 1.Amatör 2.Grup 16. Hafta 14/01/2017 15:00 Karşıyaka Kültürspor 1-4 Yeşiltepespor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 17. Hafta 22/01/2017 10:30 Küçük Çiğli Gençlikspor 4-7 Karşıyaka Kültürspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Çiğli Belediyespor 1-2 Utaş Uşakspor
İzmir 1.Amatör 2.Grup 17. Hafta 22/01/2017 16:30 Dedebaşıspor 2-2 Fikri Altay
İzmir 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 04/02/2017 13:00 İmbatlı Yıldırımspor 2-4 Erdem Esentepe
İzmir 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 05/02/2017 10:00 Bostanlıspor 2-3 Yeni Örnekköyspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Çiğli Belediyespor 3-0 Sarayköyspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 05/02/2017 16:30 Evka-5 Spor 0-2 Dadaşspor
İzmir SA Beyaz Grup 20. Hafta 11/02/2017 13:00 Kınık Belediyespor 0-2 Bornova 1881 Spor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 11/02/2017 15:00 Çiğli Maltepe 2-2 İmbatlı Yıldırımspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 19/02/2017 10:30 Bostanlıspor 0-13 Erdem Esentepe
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Çiğli Belediyespor 1-0 Didim Belediyespor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 19/02/2017 16:30 Bahçelievlerspor 1-3 Yeni Örnekköyspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta 25/02/2017 13:00 Evka-5 Spor 3-1 İmbatlı Yıldırımspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta 25/02/2017 15:00 Çiğli Maltepe 6-2 Bostanlıspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 5. Hafta 04/03/2017 13:00 Erdem Esentepe 4-4 Yeni Örnekköyspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Çiğli Belediyespor 2-1 Aliağa Futbol A.Ş
İzmir 2.Amatör 2.Grup 5. Hafta 05/03/2017 17:00 Nergizspor 1-5 Evka-5 Spor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 11/03/2017 15:00 Evka-5 Spor 7-1 Bostanlıspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 Çiğli Belediyespor 3-0 Yatağanspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 8. Hafta 25/03/2017 15:00 Evka-5 Spor 4-3 Erdem Esentepe
İzmir 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 28/03/2017 13:00 Çiğli Maltepe 3-0 Erdem Esentepe
İzmir Süper Amatör Play-Out 1. Hafta 29/03/2017 15:00 Halilbeylispor 4-1 İşçievlerispor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 9. Hafta 02/04/2017 13:00 Çiğli Maltepe 4-2 Evka-5 Spor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 26. Hafta 10/04/2017 15:00 Çiğli Belediyespor 3-2 Sökespor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 11. Hafta 18/04/2017 18:00 Evka-5 Spor 1-3 Yeni Örnekköyspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 12. Hafta 22/04/2017 13:00 Çiğli Maltepe 4-0 Nergizspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 14. Hafta 06/05/2017 13:00 Çiğli Maltepe 4-4 Bahçelievlerspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 16. Hafta 21/05/2017 15:00 Çiğli Maltepe 8-1 Yeni Örnekköyspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 16. Hafta 21/05/2017 17:00 Evka-5 Spor 3-1 Bahçelievlerspor
İzmir 2.Amatör 2.Grup 17. Hafta 28/05/2017 15:00 Çiğli Maltepe - Dadaşspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design