Torbalı 7 Eylül Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: 1457

Evsahibi takım(lar): Ayrancılar Gençlikspor, Torbalı 35 Gençlikspor, Torbalı Çaybaşıspor, Torbalıgücü Gençlikspor, Torbalıspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

İzmir 2A J Grubu 6. Hafta     Torbalıgücü Gençlikspor - Genç Tiregücü
İzmir 2A J Grubu 7. Hafta     Torbalı 35 Gençlikspor - Hilalspor
İzmir 2A J Grubu 4. Hafta   11:00 Torbalı 35 Gençlikspor - İzmir Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 23. Hafta   15:00 Torbalıspor - Yalova Kadıköyspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Torbalıspor 2-1 İzmirspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Torbalıspor 0-4 Yalovaspor
İzmir SAL Güney Grubu 3. Hafta 13/10/2019 14:00 Torbalı Çaybaşıspor 0-0 Halilbeylispor
İzmir 1A H Grubu 6. Hafta 19/10/2019 14:00 Ayrancılar Gençlikspor 2-2 Gümüldürspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Torbalıspor 1-2 Çiğli Belediyespor
İzmir SAL Güney Grubu 5. Hafta 27/10/2019 13:00 Torbalı Çaybaşıspor 1-2 Çeşme Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Torbalıspor 3-0 Bağcılarspor
İzmir 1A H Grubu 8. Hafta 03/11/2019 16:30 Ayrancılar Gençlikspor 2-0 Beydağ Belediyespor
İzmir SAL Güney Grubu 6. Hafta 10/11/2019 14:00 Torbalı Çaybaşıspor 0-4 Balçova Belediye Termalspor
İzmir 1A H Grubu 10. Hafta 16/11/2019 13:00 Ayrancılar Gençlikspor 7-0 Selçuk Efesspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Torbalıspor 4-0 Küçükyalı Yelkenspor
İzmir SAL Güney Grubu 8. Hafta 24/11/2019 14:00 Torbalı Çaybaşıspor 3-1 Güzelbahçe Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Torbalıspor 3-1 Çayırovaspor
İzmir SAL Güney Grubu 10. Hafta 07/12/2019 13:00 Torbalı Çaybaşıspor 0-4 Alaçatıspor
İzmir 1A H Grubu 13. Hafta 07/12/2019 15:00 Ayrancılar Gençlikspor 0-2 Yelkispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 08/12/2019 14:00 Torbalıspor 3-2 Atlasspor
İzmir SAL Güney Grubu 11. Hafta 15/12/2019 14:00 Torbalı Çaybaşıspor 2-4 Özçamdibispor
İzmir 1A H Grubu 15. Hafta 22/12/2019 13:00 Çırpı Doğanspor 2-3 Urla Gençlikspor
İzmir 1A H Grubu 16. Hafta 29/12/2019 14:00 Ayrancılar Gençlikspor 8-1 Çırpı Doğanspor
İzmir SAL Güney Grubu 13. Hafta 12/01/2020 13:00 Torbalı Çaybaşıspor 5-0 Selçuk Çamlıkspor
İzmir 1A H Grubu 18. Hafta 12/01/2020 15:00 Ayrancılar Gençlikspor 12-2 Sakinşehir Seferihisarspor
İzmir SAL Güney Grubu 15. Hafta 25/01/2020 14:00 Torbalı Çaybaşıspor 3-1 Şirinyerspor
İzmir 1A H Grubu 20. Hafta 25/01/2020 15:00 Ayrancılar Gençlikspor 6-0 Urla Belediyesispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Torbalıspor 0-1 Beşyüzevlerspor
İzmir 1A H Grubu 22. Hafta 08/02/2020 15:00 Ayrancılar Gençlikspor 1-3 Tire Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 09/02/2020 14:00 Torbalıspor 1-4 İlimtepe Kullar 1975 Spor
İzmir SAL Güney Grubu 18. Hafta 15/02/2020 14:00 Torbalı Çaybaşıspor 0-0 Bayındırspor
İzmir 1A Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 15:00 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor 1-1 Tire Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 23/02/2020 14:00 Torbalıspor 0-1 Gebzespor
İzmir 1A Play-Off 3. Hafta 29/02/2020 15:00 Bornova Hitabspor 2-2 Buca Belediyespor
İzmir SAL Güney Grubu 20. Hafta 01/03/2020 13:00 Torbalı Çaybaşıspor 0-2 Narlıdere Belediyespor
İzmir 2A J Grubu 1. Hafta 01/03/2020 15:00 Torbalıgücü Gençlikspor 1-1 Tire Genç 1970 Spor
İzmir 2A J Grubu 2. Hafta 07/03/2020 16:00 Torbalı 35 Gençlikspor 2-3 Torbalıgücü Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 08/03/2020 14:00 Torbalıspor 0-3 Bucaspor
İzmir 2A J Grubu 3. Hafta 15/03/2020 13:00 İzmir Yıldızspor 1-2 Tire Genç 1970 Spor
İzmir 2A J Grubu 3. Hafta 15/03/2020 15:00 Torbalıgücü Gençlikspor 1-1 Hilalspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design