2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Bornova Yeşilova 0-1 Çiğli Belediyespor
İzmir SA Kırmızı Grup 1. Hafta 01/10/2017 15:00 Özçamdibispor 1-1 Bornova Belediyespor
İzmir SA Kırmızı Grup 2. Hafta 07/10/2017 14:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 4-1 Özçamdibispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Bornova Yeşilova 3-0 Modafenspor
İzmir SA Kırmızı Grup 3. Hafta 15/10/2017 15:00 Özçamdibispor 0-1 Kınık Belediyespor
İzmir SA Kırmızı Grup 4. Hafta 21/10/2017 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 2-5 Yamanlar Esenspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Bornova Yeşilova 5-2 Çayırovaspor
İzmir SA Kırmızı Grup 5. Hafta 29/10/2017 15:00 Özçamdibispor 2-1 Foça Belediyespor
İzmir SA Kırmızı Grup 6. Hafta 04/11/2017 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 3-4 Bornova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:00 Bornova Yeşilova 1-1 Alaşehir Belediyespor
İzmir SA Kırmızı Grup 7. Hafta 12/11/2017 13:00 Özçamdibispor 2-3 Ceyhan Altınyıldız
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 10. Hafta 26/11/2017 14:00 Bornova Yeşilova 1-2 Somaspor
İzmir SA Kırmızı Grup 9. Hafta 26/11/2017 17:00 Özçamdibispor 3-0 Denizspor
İzmir SA Kırmızı Grup 11. Hafta 09/12/2017 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 3-2 Halilbeylispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Bornova Yeşilova 3-1 Belediye Derincespor
İzmir SA Kırmızı Grup 12. Hafta 16/12/2017 13:00 Özçamdibispor - Yamanlar Esenspor
İzmir 1.Amatör 5.Grup 14. Hafta 17/12/2017 17:00 Çamdibi Gençlerbirliği 2-1 Bornova Mevlana Gençlikspor
İzmir SA Kırmızı Grup 13. Hafta 24/12/2017 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-0 Güzeltepe Gençlikspor
İzmir 1.Amatör 5.Grup 16. Hafta 30/12/2017 13:00 Çamdibi Gençlerbirliği 1-2 Pınargücü
İzmir SA Kırmızı Grup 14. Hafta 06/01/2018 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 3-1 Denizspor
İzmir 1.Amatör 5.Grup 18. Hafta 13/01/2018 15:00 Çamdibi Gençlerbirliği 1-3 35 İzmir Kültürspor
İzmir SA Kırmızı Grup 15. Hafta 14/01/2018 13:00 Özçamdibispor 2-0 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
İzmir SA Kırmızı Grup 16. Hafta 20/01/2018 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor - Poyracık Bilir Altayspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 15. Hafta 21/01/2018 14:00 Bornova Yeşilova - Yunus Emre Belediyespor
İzmir SA Kırmızı Grup 17. Hafta 25/01/2018 13:00 Özçamdibispor - Bornova 1881 Spor
İzmir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 28/01/2018 13:00 Aliağa Helvacıspor - İzmir Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 17. Hafta 04/02/2018   Bornova Yeşilova - Ayvalıkgücü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 19. Hafta 18/02/2018   Bornova Yeşilova - Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 22. Hafta 11/03/2018   Bornova Yeşilova - Balya Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 24. Hafta 25/03/2018   Bornova Yeşilova - Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 26. Hafta 08/04/2018   Bornova Yeşilova - Havran Fatih Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design