Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Zonguldak

Kapasite: 1250

Evsahibi takım(lar): Ereğli Bayatspor, Ereğli Karadenizspor, Ereğli Yenimahalle, Karadeniz Ereğli Belediyespor, Kdz Ereğli Spor, Kdz. Ereğlispor, Kepez Çaylıoğluspor, Sücüllü Yalıboyuspor, Zonguldak Ereğlispor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur 1. Hafta 28/08/2018 16:30 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-2 1074 Çankırıspor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 12/09/2018 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-1 Gebzespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-1 Hendekspor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 27/09/2018 13:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-2 Antalyaspor
Zonguldak Süper Amatör 1. Hafta 06/10/2018 15:00 Ereğli Akınspor 3-1 Kozlu İhsaniyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-0 Devrek Belediyespor
Zonguldak Süper Amatör 3. Hafta 20/10/2018 15:00 Ereğli Akınspor 3-1 Kozlu Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 1. Hafta 21/10/2018 11:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-0 Amed Sportif Faaliyetler
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-1 Serdivanspor
Zonguldak Süper Amatör 5. Hafta 03/11/2018 13:00 Ereğli Akınspor 3-0 Capeti Merkez Atölyesi
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-1 Beşyüzevlerspor
Zonguldak 1A Ereğli 1. Hafta 10/11/2018 12:30 Balıspor 1-2 Ereğli Bayatspor
Zonguldak 1A Ereğli 1. Hafta 10/11/2018 14:30 Gülüç Belediyespor 1-4 Kepez Çaylıoğluspor
Zonguldak 1A Ereğli 1. Hafta 11/11/2018 12:30 Ereğli Yenimahalle 5-0 Eleşlerspor
Zonguldak 1A Ereğli 1. Hafta 11/11/2018 14:30 Gümelispor 1-3 Zonguldak Ereğlispor
Zonguldak 1A Ereğli 2. Hafta 17/11/2018 12:30 Kepez Çaylıoğluspor 0-1 Balıspor
Zonguldak Süper Amatör 7. Hafta 17/11/2018 14:30 Ereğli Akınspor 2-2 Çaydeğirmeni Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 4. Hafta 18/11/2018 10:30 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-2 Ataşehir Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-0 Çilimli Belediyespor
Zonguldak 1A Ereğli 3. Hafta 24/11/2018 12:30 Kepez Çaylıoğluspor 5-1 Ereğli Bayatspor
Zonguldak 1A Ereğli 3. Hafta 24/11/2018 14:30 Ereğli Yenimahalle 5-0 Gümelispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-2 Bartınspor
Zonguldak 1A Ereğli 4. Hafta 01/12/2018 14:30 Ereğli Bayatspor 1-3 Ereğli Yenimahalle
Zonguldak 1A Ereğli 4. Hafta 02/12/2018 12:30 Gümelispor 2-1 Gülüç Belediyespor
Zonguldak 1A Ereğli 4. Hafta 02/12/2018 14:30 Zonguldak Ereğlispor 1-0 Balıspor
Zonguldak 1A Ereğli 5. Hafta 08/12/2018 12:30 Kepez Çaylıoğluspor 2-1 Zonguldak Ereğlispor
Zonguldak Süper Amatör 10. Hafta 08/12/2018 14:30 Ereğli Akınspor 1-1 Gelikspor
Kadınlar 1.Lig 6. Hafta 09/12/2018 10:30 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-0 Hakkarigücü
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-2 1877 Alemdağspor
Zonguldak 1A Ereğli 6. Hafta 15/12/2018 12:30 Gülüç Belediyespor 5-3 Ereğli Bayatspor
Zonguldak 1A Ereğli 6. Hafta 15/12/2018 14:30 Ereğli Yenimahalle 1-0 Balıspor
Zonguldak 1A Ereğli 6. Hafta 16/12/2018 12:30 Zonguldak Ereğlispor 2-2 Eleşlerspor
Zonguldak 1A Ereğli 6. Hafta 16/12/2018 14:30 Gümelispor 0-3 Kepez Çaylıoğluspor
Zonguldak 1A Ereğli 7. Hafta 22/12/2018 12:30 Ereğli Bayatspor 1-0 Zonguldak Ereğlispor
Kadınlar 1.Lig 8. Hafta 23/12/2018 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-1 Beşiktaş
Zonguldak 1A Ereğli 7. Hafta 23/12/2018 14:00 Kepez Çaylıoğluspor 1-1 Ereğli Yenimahalle
Zonguldak 1A Ereğli 8. Hafta 12/01/2019 12:30 Ereğli Bayatspor 3-5 Balıspor
Zonguldak 1A Ereğli 8. Hafta 13/01/2019 12:30 Zonguldak Ereğlispor 2-0 Gümelispor
Zonguldak 1A Ereğli 8. Hafta 13/01/2019 14:30 Kepez Çaylıoğluspor 2-3 Gülüç Belediyespor
Zonguldak 1A Ereğli 9. Hafta 19/01/2019 14:30 Gümelispor 0-2 Ereğli Bayatspor
Zonguldak 1A Ereğli 9. Hafta 20/01/2019 14:00 Ereğli Yenimahalle 2-1 Zonguldak Ereğlispor
Zonguldak 1A Ereğli 10. Hafta 26/01/2019 12:30 Ereğli Bayatspor 1-6 Kepez Çaylıoğluspor
Zonguldak Süper Amatör 13. Hafta 26/01/2019 14:30 Ereğli Akınspor 2-2 Kilimli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 6-0 Kaynaşlı Belediyespor
Zonguldak 1A Ereğli 11. Hafta 02/02/2019 14:00 Gülüç Belediyespor 3-2 Gümelispor
Zonguldak 1A Ereğli 11. Hafta 03/02/2019 12:00 Ereğli Yenimahalle 5-0 Ereğli Bayatspor
Zonguldak 1A Ereğli 11. Hafta 03/02/2019 14:00 Balıspor 0-3 Zonguldak Ereğlispor
Zonguldak 1A Ereğli 12. Hafta 09/02/2019 12:00 Ereğli Yenimahalle 3-1 Gülüç Belediyespor
Zonguldak Süper Amatör 15. Hafta 09/02/2019 14:00 Ereğli Akınspor 3-1 Alaplı Belediyespor
Zonguldak 1A Ereğli 12. Hafta 10/02/2019 12:30 Gümelispor 2-5 Balıspor
Zonguldak 1A Ereğli 12. Hafta 10/02/2019 14:30 Zonguldak Ereğlispor 2-0 Kepez Çaylıoğluspor
Zonguldak 1A Ereğli 13. Hafta 16/02/2019 13:00 Ereğli Bayatspor 0-6 Gülüç Belediyespor
Zonguldak 1A Ereğli 13. Hafta 17/02/2019 14:30 Balıspor 0-3 Ereğli Yenimahalle
Kadınlar 1.Lig 11. Hafta 23/02/2019 11:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-0 Algspor
Zonguldak 1A Ereğli 14. Hafta 23/02/2019 13:00 Ereğli Yenimahalle 3-1 Kepez Çaylıoğluspor
Zonguldak Süper Amatör 17. Hafta 23/02/2019 15:00 Ereğli Akınspor 2-3 Muslu Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 4.Grup 9. Hafta 24/02/2019 11:00 Karadeniz Ereğli Genç Yıldızspor 3-0 Kastamonugücü
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 24/02/2019 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-0 Beylerbeyi
Zonguldak 2A Ereğli 1. Hafta 02/03/2019 13:00 Kdz. Ereğlispor 2-1 Neyren Gökçelerspor
Kadınlar 1.Lig 12. Hafta 03/03/2019 11:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 5-1 Kireçburnu Gençlikspor
Zonguldak 2A Ereğli 1. Hafta 03/03/2019 13:00 Cumaspor 1-4 Ereğli Karadenizspor
Zonguldak 2A Ereğli 1. Hafta 03/03/2019 15:00 Sücüllü Yalıboyuspor 0-3 Kandilli Belediyespor
Zonguldak 2A Ereğli 2. Hafta 09/03/2019 13:00 Ereğli Karadenizspor 3-0 Kdz. Ereğlispor
Zonguldak 1A Play-Off 2. Hafta 09/03/2019 15:00 Ereğli Yenimahalle 2-0 Üzülmezspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 10/03/2019 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-3 Karasuspor
Zonguldak 1A Play-Off 2. Hafta 13/03/2019 14:00 Zonguldak Ereğlispor 2-0 İstasyon Gemicilerspor
Zonguldak 1A Play-Off 2. Hafta 14/03/2019 14:00 Kepez Çaylıoğluspor 2-0 Zonguldak Tepebaşıspor
Zonguldak 2A Ereğli 3. Hafta 17/03/2019 11:00 Cumaspor 5-1 Neyren Gökçelerspor
Zonguldak 2A Ereğli 3. Hafta 17/03/2019 13:00 Ereğli Karadenizspor 1-5 Kandilli Belediyespor
Zonguldak Süper Amatör 20. Hafta 17/03/2019 15:00 Ereğli Akınspor 0-2 Perşembe Belediyespor
Zonguldak 1A Play-Off 3. Hafta 23/03/2019 12:30 Ereğli Yenimahalle 1-0 Çates Işıkspor
Zonguldak 1A Play-Off 3. Hafta 23/03/2019 15:30 Kepez Çaylıoğluspor 0-5 İstasyon Gemicilerspor
Zonguldak 2A Ereğli 4. Hafta 24/03/2019 13:00 Sücüllü Yalıboyuspor 4-0 Ereğli Karadenizspor
Zonguldak 2A Ereğli 4. Hafta 24/03/2019 15:00 Kdz. Ereğlispor 4-2 Cumaspor
Zonguldak Süper Amatör 22. Hafta 30/03/2019 15:00 Ereğli Akınspor 2-4 Çaycumaspor
Zonguldak 1A Play-Off 4. Hafta 04/04/2019 14:30 Kepez Çaylıoğluspor 1-2 Çates Işıkspor
Zonguldak 2A Ereğli 5. Hafta 06/04/2019 15:30 Ereğli Karadenizspor 2-0 Neyren Gökçelerspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-0 Bursa Zaferspor
Kadınlar 1.Lig 16. Hafta 13/04/2019 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-2 Konak Belediye Gençlikspor
Zonguldak 2A Ereğli 6. Hafta 14/04/2019 15:00 Ereğli Karadenizspor 2-1 Cumaspor
Zonguldak 2A Ereğli 7. Hafta 20/04/2019 14:00 Kdz. Ereğlispor 1-1 Ereğli Karadenizspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-1 Küçükyalı Yelkenspor
Zonguldak 2A Ereğli 8. Hafta 27/04/2019 11:30 Sücüllü Yalıboyuspor 0-0 Kdz. Ereğlispor
Zonguldak 2A Ereğli 8. Hafta 27/04/2019 13:30 Neyren Gökçelerspor 1-6 Cumaspor
Kadınlar 1.Lig 18. Hafta 28/04/2019 12:30 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-0 Fatih Vatanspor
Zonguldak 2A Ereğli 9. Hafta 01/05/2019 13:00 Ereğli Karadenizspor 1-1 Sücüllü Yalıboyuspor
Zonguldak 2A Ereğli 9. Hafta 01/05/2019 15:00 Cumaspor 1-3 Kdz. Ereğlispor
Zonguldak 2A Ereğli 10. Hafta 04/05/2019 14:00 Kdz. Ereğlispor 0-4 Kandilli Belediyespor
Zonguldak 2A Ereğli 10. Hafta 05/05/2019 12:30 Sücüllü Yalıboyuspor 5-5 Cumaspor
Zonguldak 2A Play-Off 2. Hafta 12/05/2019 14:00 Ereğli Karadenizspor 1-4 Cumaspor
Zonguldak 2A Play-Off 2. Hafta 12/05/2019 16:30 Sücüllü Yalıboyuspor 3-0 Kdz Ereğli Spor
Zonguldak 2A Play-Off 3. Hafta 19/05/2019 15:00 Cumaspor 1-1 Sücüllü Yalıboyuspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design