Ağrı Gençlerbirliği
Kulüp Bilgileri

     
Bulunduğu il: Ağrı

Kuruluş: 2008
Stadyum: Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı

Başkan:
Antrenör: Nevzat Şipal
    Takım(lar):
  • Amatör

2018/19 Sezonu Maç fikstürü

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Lig fikstürüne git »

23/09/2018 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor 10 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
30/09/2018 14:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1 - 2 12 Bingölspor
07/10/2018 14:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Diyarbakır Yolspor 5 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
14/10/2018 14:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1 - 4 1960 Silopispor
21/10/2018 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir Belediyespor 11 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
28/10/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0 - 2 Muş Menderesspor
04/11/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare 6 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
11/11/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor 0 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
18/11/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0 - 2 Bağlar Belediyespor
25/11/2018 13:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor 2 - 2 Ağrı Gençlerbirliği
02/12/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0 - 4 1955 Batman Belediyespor
09/12/2018 13:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor 9 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
16/12/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 2 - 4 Yüksekova Belediyespor
20/01/2019 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0 - 7 Ağrı 1970 Spor
27/01/2019 13:00 Bingöl Şehir Stadı S 12 Bingölspor 4 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
20/02/2019 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0 - 5 Diyarbakır Yolspor
10/02/2019 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor 3 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
17/02/2019 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1 - 5 Mardin Büyükşehir Belediyespor
24/02/2019 13:00 Muş Sentetik Saha Muş Menderesspor 3 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
03/03/2019 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1 - 4 Siirt İl Özel İdare
10/03/2019 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1 - 4 Karlıova Yıldırımspor
17/03/2019 13:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Bağlar Belediyespor 4 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
24/03/2019 14:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 3 - 1 Erciş Gençlik Belediyespor
07/04/2019 14:00 Batman 19 Mayıs 2 No 1955 Batman Belediyespor 3 - 0 Ağrı Gençlerbirliği
14/04/2019 14:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1 - 5 Bitlis Özgüzelderespor
21/04/2019 14:00 Yüksekova İlçe Sahası   Yüksekova Belediyespor   -   Ağrı Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design